0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
за баба КУНА
« -: Януари 11, 2007, 15:30:20 pm »
МОМИЧЕТА ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ С ВАС ЧЕ БЯХ ПРИ БАБА КУНА ОТ СЕЛО СЛАВИШТИЦА ДО ЯБЛАНИЦА.
Тази жена е истински феномен позна диагнозата на мъжа ми без да и казвам абсолютно нищо и ни даде билки
каза че след 2 месеца ще забременея и ще имам момче
сега пия билките и силно вярвам че ще ни помогнат е ще пиша ако има резултат :D
Наи интересното обаче е 4е когато си тръгвахме я попитах ме колко пари иска а тя каза че не иска пари каза да дадем пари на човека които ни е довел -тя знаеше че този човек ни е завел при нея направо сам изумена
е ако има резултат ще пиша :D
*
Re: за баба КУНА
« Отговор #1 -: Януари 11, 2007, 15:38:53 pm »
Точно до преди малко четох темата за баба Дора и хоп нова баба - Куна!
 :?
Не се обиждай, Лора, но някак си не ги вярвам тези неща!
Но в случай, че след 2 месеца забременееш и наистина е момче, хм, тогава може и да повярвам!
Понякога мисълта, че нещо ни помага, всъщност помага повече от нещото!
Освен да ти пожелая успех, друго не се сещам!
:goodluck:
*
Re: за баба КУНА
« Отговор #2 -: Януари 11, 2007, 15:43:37 pm »
благодаря ти сиа и аз не вярвах но тази баба ни каза че мажа ми е с азооспермия а това не е случаина не всеки има такова заболяване точно това ме накара да повярвам в бабата но ще видим де
*
Re: за баба КУНА
« Отговор #3 -: Януари 11, 2007, 16:15:08 pm »
  Лора, много съм любопитна точно думата "азооспермия" ли употреби въпросната баба? Много е напреднала в терминологията ако е така.  :D
*
Re: за баба КУНА
« Отговор #4 -: Януари 11, 2007, 16:26:10 pm »
А не допускаш ли, че човекът който ви е завел не и споделил нещо. Предполагам, че сте му споделили зае проблема си щом той ви я е препоръчал. Също така, не иска пари, ама "Дайте пари на човека, които ви доведе"
Да, ама не!
Съжалявам, но аз не бих повярвала!
*
Re: за баба КУНА
« Отговор #5 -: Януари 11, 2007, 16:58:20 pm »
Човекът които ни заведе е приятел на мажа ми от враца така че нямат нищо общо
*
Re: за баба КУНА
« Отговор #6 -: Януари 11, 2007, 17:00:12 pm »
  Лора, много съм любопитна точно думата "азооспермия" ли употреби въпросната баба? Много е напреднала в терминологията ако е така.  :D
не не каза азооспермия а запушени канали и проблем с сперматозоидите
*
Re: за баба КУНА
« Отговор #7 -: Януари 11, 2007, 17:41:48 pm »
Мила, ами то затова отиват явно хората при нея - я да отпушат канали, я заради проблеми със сперматозоидите...
Ако искаш й вярвай, това е твое право.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: за баба КУНА
« Отговор #8 -: Януари 11, 2007, 17:48:36 pm »
Лора, мъжът ти няма нито запушени канали, нито проблем със сперматозоидите.

Не разбирам как е възможно, след като поне 3 души лекари с познания в областта на репродуктивното здраве, се опитахме да ти обясним каква точно е ситуацията, ти да продължаваш да не разбираш или да не желаеш да разбереш. Наистина съм впечатлена от невежеството ти.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: за баба КУНА
« Отговор #9 -: Януари 11, 2007, 17:54:31 pm »
аз само едно не разбрах - защо след като мъжът й има проблем, билките ще ги пие Лора?  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: за баба КУНА
« Отговор #10 -: Януари 11, 2007, 17:59:12 pm »
аз само едно не разбрах - защо след като мъжът й има проблем, билките ще ги пие Лора?  :lol:
:lol:
*
Re: за баба КУНА
« Отговор #11 -: Януари 11, 2007, 18:25:10 pm »
Искам само да кажа, че бабката е доста начетена жена. Горе долу е наясно и с ин витрото. Ние ходихме при нея след като въпреки всички лекарства и въпреки лечението, което се проведе от 5-ма лекари, пометнах.  Аз тотално се отчаях и ми остана само това - да пробвам и билки. Разбира се консултирах се и с лекарско мнение, защото все си мисля, че билки и лекарства едновременно не е много добре. Но получих одобрение от всички. А що се отнася до това, че Лора пие билките, тя дава почти една и съща рецепта, която се пие и от двамата. Аз доста се чудих каква е логиката, ама............накрая ми писна да търся логика във всичко в тоя скапан живот.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: за баба КУНА
« Отговор #12 -: Януари 11, 2007, 19:40:24 pm »
Стой та гледай сега Лора като вземе да забременее за два месеца какво ще стане. :lol:
*
Re: за баба КУНА
« Отговор #13 -: Януари 11, 2007, 21:16:42 pm »
Какво лошо има да вярва момичето на тази баба.Пожелавам и това което и е казала да се сбъдне, и ние сме с проблем при мъжа ми и ходим по лекари от 4години,но досега не са ни помогнали особено като се има предвид че отначало нищо ни нямаше и на двамата в продължение на 3 години.И аз посетих въпросната баба и ще се радвам ако е познала или ако помогнат тези билки.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: за баба КУНА
« Отговор #14 -: Януари 11, 2007, 21:26:57 pm »
Какво лошо има да вярва момичето на тази баба.
Сигурна съм, че си достатъчно умна, за да се сетиш сама какво лошо има.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: за баба КУНА
« Отговор #15 -: Януари 11, 2007, 21:28:43 pm »
Искам само да кажа, че бабката е доста начетена жена.
О, всички шарлатани са много начетени. Иначе няма как да си вършат шарлатанската работа.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: за баба КУНА
« Отговор #16 -: Януари 11, 2007, 21:41:46 pm »
особено като се има предвид че отначало нищо ни нямаше и на двамата в продължение на 3 години

Да бе, вярно, че нищо ви е нямало, само където и бременност е нямало три години.
*
Re: за баба КУНА
« Отговор #17 -: Януари 12, 2007, 01:10:03 am »
просто исках да споделя с вас след като не одобрявате това ами не пишете бе
едва ли не ме искарахте малумна от това че ще пия билки заедно с мажа ми
от този форум разбрах за баба Куна и много момичета са забременели след посещението при нея и приемането на билките еееееее не ми пречи да пробвам нали така 8O
*
Re: за баба КУНА
« Отговор #18 -: Януари 12, 2007, 01:17:35 am »
Стой та гледай сега Лора като вземе да забременее за два месеца какво ще стане. :lol:
не е хубаво така да се пресмиваш моли се за това всички ние да забременеем нали това са нашите ме4ти
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: за баба КУНА
« Отговор #19 -: Януари 12, 2007, 02:46:13 am »
Лорче, слагай препинателни знаци като пишеш тук, моля те. иначе трудно ти се разбира мисълта.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!