0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    princesseli2005

progesteron krem
« -: Септември 08, 2007, 19:33:41 pm »
zdraveite!za 1vi pat vlizam v tozi forum.daje ne znam ako zadam ? kade da tarsia otgovora.no iskam da vi popitam dali ste 4uvali za progesteron dermalen krem.koito se dobiva ot meksikanski kartofi i kara tialoto sled prodaljitelna upotreba da go proizvejda v norm koli4esvta otnovo.az imamprogesteron 2.70 .naprveni izsledvania na 5ti den sled pradizvikan zikal s primulut nor.moia lekar smiata 4e tova e dosta nisko.ta po povod progesteronovia krem,koito ima samo v internet,ne moje da se zakupi ot apteka.ne znam dali izob6to ima takova ne6to v bg?i dali e efikasno?ima li niakoi koito da znae ne6to pove4e ?ili e opitval?vinagi moga da pribiagna do sinteti4nia,noako ima ima ne6to kato estestven progesteronov krem,koito se vtrva v kojata i taka deistva,bih go predpo4ela pred sintetikata.blagodaria  vi i 4akam
Re: progesteron krem
« Отговор #1 -: Септември 08, 2007, 19:48:35 pm »
Само прогестероновия крем, предполагам говориш за муун райз, незнам дали ще ти помогне, аз съм го ползвала, появавят се признаци като прием на  дуфастон или утрогестан, иначе не е лош, но ти излиза по-скъпичко от таблетки, утрогестана не е синтетичен. Крема наистина не се продава в аптеката, но межеш да си го поръчаш на дистрибутор, има толкова много в България, че няма начин да не познаваш такъв, просто сподели с приятели, че искаш да го ползваш. Друго нещо което можеш да си вземеш е Агнес, съдържа Витекс, за това можеш да прочетеш и тук и в гугъла. Как са останалите ти ховмони?
Хубаво е да се научиш да пишеш на кирилица.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    princesseli2005

progesteron krem i moite izsledvania
« Отговор #2 -: Септември 08, 2007, 20:10:08 pm »
oh,ne moga na kiriliza ,za6toto komp. ima klaviatura samo na angliiski.dosta mi e trudno da pi6a na bg.a i s komputrite sam na vie.daje sega iskah da ti pi6a otgovor i ne znaeh kade...ta se naloji da otvariam nova tema... :)
izslevaniata mi sa;
progesteron    2.70   (1.7-27mm/ l )
prolaktin   8.18   (3.4- 24.1 ng/ml )
estradiol   54.37   ( 46-60.7 )
testosteron   1.55   ( 0.22 -2.9)
L h    12.4   ( do  12.5 )
F s h    7.14    ( do 12,5 )
sled dosta dalgo izpolzvane na diane 35,ziakala mi se obarka totalno.to i predi tova ne be6e to4en.slu4valo se e da me preska4a ,no sega e ...
imam i polikistozni jai4nizi.no skoro vaznemeriavam da si imam beb4e i sam dosta obarkana.6te se radvam na vseki savet i pomo6t.ne sam sigurna 4e izpolzvaneto na duphaston(koito mi be6e izpisan za pone 6meseza) 6te pomogne efikasno.moje bi,no samo zamomenta.a posle..ako zabremeneia(dai Boje),pak li tribva da go izpolzvam.?radvam se,4e ima srodni du6i,koito da se ma4at nad latinskite mi bukvi..sorry girls,ama imam samo latin.zeluvki.4akam za komentari
p.ps.a tova ,4e izslevania za progesteron se praviat na 7mi den sled dokazana ovulazia? moite sa sled predizvikan zikal i na 5ti den?dali slu4aino ne sa mi izpisali hormonalna terapia po gre6ka???

Re: progesteron krem
« Отговор #3 -: Септември 08, 2007, 20:40:16 pm »

progesteron    2.70   (1.7-27mm/ l )
prolaktin   8.18   (3.4- 24.1 ng/ml )
estradiol   54.37   ( 46-60.7 )
testosteron   1.55   ( 0.22 -2.9)
L h    12.4   ( do  12.5 )
F s h    7.14    ( do 12,5 )
ve4e za 3ti pat gi pi6a.pone uspiah da ponau4a ne6to za tova kak se pi6e v 4ata..:)


*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: progesteron krem
« Отговор #4 -: Септември 08, 2007, 22:53:48 pm »
Прогестерон е необходим за изхранване на евентуално имплантирания зародиш- интерисува ни изследването на този хормон в третата част на цикъла, или по-точно 7 дни след доказана /на УЗИ/ овулация. Дори така представен този хормон си е в норма /за тази фаза на цикъла/. По принцип е добре хормоналните изследвания да се правят до 3 ден от цикъла, а в случая твоя е бил предизвикан. Другият път си направи изследвания в непредизвикън цикъл до 3ти ден, аз лично съм смутена от високото ниво на ЛХ, но в случая не зная до колко са реални тези стойности. По темата- мазала съм се с Муунрайз, може би е съвпадение че успяхме в месеца в който го ползвах- не искам да вдъхвам напразни надежди с този продукт.
« Последна редакция: Септември 08, 2007, 22:55:31 pm от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: progesteron krem
« Отговор #5 -: Септември 09, 2007, 01:24:05 am »
Незнам дали от прогестерона е проблема ти, но май има и друг, хубаво е да намериш добър специалист гинеколог, независимо дали планираш бременност или не, за да може да се справи с твоите проблеми и един ден да си гушнеш детенце. Ако кажеш и в кой град си, ще те насочим към добър специалист.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: progesteron krem
« Отговор #6 -: Септември 09, 2007, 20:26:41 pm »
благодаря още веднъж.аз съм от Плевен.какво му е на LH хормона?как го виждате?благодарна сьм за всеки сьвет.и за всеки специалист в Плевен,който може да помогне.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: progesteron krem
« Отговор #7 -: Септември 09, 2007, 21:12:51 pm »
Цитат
L h    12.4   ( do  12.5 )
Това ти е ЛХ-то. На горна граница е и съотношението ЛХ/ФСХ не е 1:1, както би трябвало при теб, тъй като и двете реф. с-ти са до 12,5. Но пишеш че имаш поликистозни яйчници - еми това това обяснява и височкото ти ЛХ. Добрата новина е че при подходяща терапия и с добри специалисти ще постингеш своя успех.
Щом си от Плевен: http://www.ivfpleven.com/index.php?l=16
Успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com