0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #540 -: Ноември 30, 2014, 00:10:46 am »
Доника,аз имам един неуспешен опит при д-р Владимиров изплаших се и се отказах ...след три години реших,че все пак искам още едно дете и че трябва да продължа да опитвам по съвет на близки реших,че трябва да е в прословутата Надежда...е,ако знаеш пък там за какво чакане и "пререждане" става на въпрос това което ти описваш е нищо..
След 3 неуспешен икси в прословутата клиника реших,че ще се консултирам с д-р Владимиров след толкоз години звънах на личния му тел. и ми се каза ела утре ще говорим,за справка само ще кажа,че нямах личния тел.на д-р Персенска след три неуспеха,а нали уж съм и пациент...хич не сме лесен случай,но д-р Владимиров не ни върна и не се отказа от нас,въпреки идването ни от конкурентна клиника,обеща да ни съдейства за преместването на ембрионите ни от другата клиника в неговата,каза само,че трябва да се изкажат и ембриолозите те обаче решиха,че ще е пагубно да местя ембрионите си при тях тъй като работят с различна среда от тази в Надежда,съвета им бе да си направя ЗЕТ в Надежда и ако не стане да се върна при тях ...е,ама то пък ЗЕТ се оказа успешен и сега гушкам момченце на 40 дни...за мен Владимиров е най-свестния доктор,който не се отказва от трудни случаи и изобщо не разбирам защо искаш да опетниш и него и клиниката му..да,разочарована си,но това,което описваш важи повече за Надежда,отколкото за Владимиров...
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #541 -: Ноември 30, 2014, 12:23:33 pm »
Включвам се като пациентка на др.Владимиров и не вярвам на нито дума на Доника. Обиколила съм много клиники и доктори, а той беше единствения, който ме успокой и и даде надежда. Да чаках два месеца докато ми дойде часа, след това пак съм чакала, но там е така, има много хора и се чака. ПО-добре да чакаш и да знаеш, че ще влезеш и ще ти кажат всичко, отколкото да те лъжат и мажат. Доктора дори ми обясни, че не сме за инвитро, а може да стане с ИКСИ, но имахме одобрена заповеден и се съгласи да я направим. Направихме опита на сляпо, защото не се знаеше имам ли и кога ми е имплатанционния прозорец, а то взе че стана. Сега февруари живи и здрави ще имаме бебнце. Звъняла съм му посред нощ и през друго време, винаги се обаждаше. Др.Белчева също, сестрите съща са много мили и като цяло всички са професионалисти.
Важното е да намериш своя лекар и да си спокойна, винаги съм го мислила и съм благодарна, че намерих всички тези професионалисти там. Бог да ги пази и закриля.
Доника, не се отказвай, а намери правилните специалисти. Успех и вярвай силно преди всичко :)


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #542 -: Декември 01, 2014, 10:20:25 am »
Един пост на потребител регистрирал се за целта, няма как да опетни едно име,
заслужило уважение с професионализъм и коректност.
Мога да повторя думи от предишните постинги, но смятам, че двете имена в подпис ми
са достатъчни!Имала съм не леки моменти докато ми се случат и след това,
винаги зад мен е заставал Екипа на Клиниката и д-р Владимиров!

Успех Доника, позитивното мислене прави чудеса!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #543 -: Декември 04, 2014, 15:32:38 pm »
Момичета, някоя ходила ли е на запис на тонове и трябва ли да си запиша час предварително, забравих да питам :) Благодаря ви


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #545 -: Декември 09, 2014, 07:08:33 am »
Браво!!! Супер ! :D :D Късмет на всички! Ние сме печелили процедура при д-р Владимиров от "Коледно желание"! Успех! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #546 -: Декември 09, 2014, 21:56:50 pm »
От днес има и още една новина - жена, успяла в клиниката, дарява една ин витро процедура без лекарствата.
Успех момичета  osi_9
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #547 -: Декември 10, 2014, 17:18:30 pm »
А къде в зачатие има повече информация или формуляри за кандидатстване?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #548 -: Декември 10, 2014, 17:21:34 pm »
на първа страница на сайта (не форумите), ето тук:

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=1313:2014-11-12-20-43-32&catid=179&Itemid=108

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #549 -: Декември 11, 2014, 07:10:33 am »
За клиниката няма изисквания да сте изчерпали опитите по Фонда или да нямате право да кандидатствате във ФАР.  yahoo_33
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #550 -: Декември 11, 2014, 09:30:23 am »
Здравейте, момичета.

Знаете ли как ще работи клиниката по празниците? Интересува ме по-конкретно, дали на 29.12 и 30.12 ще работи.
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #551 -: Януари 21, 2015, 14:01:29 pm »
Честит Бабин ден на всички специалисти в клиниката :)
Нека са здрави, обичани и да правят щастливи все повече семейства :) Благодаря от сърце



   La vita è bella
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #552 -: Януари 21, 2015, 14:32:01 pm »
Много да са здрави и все така всеотдайни. :D За да има още повече малки бебешоци :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #553 -: Януари 21, 2015, 14:52:00 pm »
Честит празник на екипа на клиниката! Здраве, успехи и много бебета!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #554 -: Януари 21, 2015, 17:38:51 pm »
Честит празник на всички от клиниката! Бъдете живи и здрави!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #556 -: Февруари 22, 2015, 00:33:17 am »
    Здравейте,
 Може  да ми припомните, преди трансфер трябва ли нещо да се спазва-гладна, жадна или с пълен мехур.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #557 -: Февруари 22, 2015, 11:57:49 am »
преди трансфер няма никакви специални изисквания.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #558 -: Февруари 22, 2015, 12:19:11 pm »
    Здравейте,
 Може  да ми припомните, преди трансфер трябва ли нещо да се спазва-гладна, жадна или с пълен мехур.

Повечето клиники искат да си с пълен мехур, но напоследък чета, че тук-таме не държат на това, така че попитай специално. Най-важното е да си вземеш положителното настроение.
Много късмет!
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #559 -: Февруари 22, 2015, 18:20:26 pm »
   Благодаря ви за отговорите.