0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Момичета, срещата за раздаване и плащане на сувенирите на Зачатие ще бъде в Четвъртък, 30 юни, от 18:30 часа в ДОН ДОМАТ на ъгъла на "Славянска" и "6-ти септември".Резервацията ще е на името на Ирина Попова. Моля, нека оформим предварителен списък на присъстващите, за да знаем ориентировъчно за колко души да бъде направена резервацията.

http://www.dondomat.com/zavedenia.php?z=1

jam
StefiZ
мецани
Танита
Зай
« Последна редакция: Юни 29, 2011, 09:41:14 am от Мецани »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Софийска среща за получаване на сувенири
« Отговор #1 -: Юни 27, 2011, 17:29:28 pm »
много моля, онези момичета от София, които са си поръчали сувенири, нека намерят време да дойдат да си ги вземат или да се уговорят с някой друг, който ще идва, да им ги вземе.



"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Софийска среща за получаване на сувенири
« Отговор #2 -: Юни 27, 2011, 17:42:47 pm »
Мен ме пишете "без място", само ще премина да си взема и платя нещата, няма да мога да остана за по-дълго.  :?


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Софийска среща за получаване на сувенири
« Отговор #3 -: Юни 27, 2011, 17:44:42 pm »
Извинявам се, че не съм в час с темата. Има ли "свободни" чаши за кафе?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Софийска среща за получаване на сувенири
« Отговор #4 -: Юни 27, 2011, 18:08:59 pm »
е там къде може да се спира.......?
Re: Софийска среща за получаване на сувенири
« Отговор #5 -: Юни 27, 2011, 19:53:00 pm »
И аз ще мина само за да си взема нещата. Ще ги платя на място.
*
Re: Софийска среща за получаване на сувенири
« Отговор #6 -: Юни 27, 2011, 20:08:11 pm »
навсякъде, синя зона е и след 7 е ок, а зад МФ паркинга се изпразва след 5.30 :wink:
карта искаш ли да ти нарисувам ...?
Re: Софийска среща за получаване на сувенири
« Отговор #7 -: Юни 27, 2011, 20:53:31 pm »
eeeeeeeee аз знам къде е , но откакто съм с бебка рядко ми се случва да ходя по центъра и последно спомените ми са, че е кошмарен трафика там около 6.
А ако не успея да се докопам и до колата съвсем ще ми е трудно да дойда, но ще опитам.
Има ли някой района на Плиска,с когото мога да се видя ако не успея да дойда?
« Последна редакция: Юни 27, 2011, 20:59:29 pm от papilio »
*
Re: Софийска среща за получаване на сувенири
« Отговор #8 -: Юни 27, 2011, 20:58:58 pm »
Със сигурност ще дойда да си взема нещата, обаче за сега идея нямам дали ще мога да остана, а така ми се иска вече да се запознаем лично... Надявам се утре да имам яснота :)

*
Re: Софийска среща за получаване на сувенири
« Отговор #9 -: Юни 27, 2011, 21:18:36 pm »
Аз съм все още в София и имам голямо желание да дойда на срещата.

Искам да попитам има ли някоя, която е близо до Овча купел, може да дойда с нея, иначе ще се оправям с такси ?  :P
Лека вечер


*
Re: Софийска среща за получаване на сувенири
« Отговор #10 -: Юни 27, 2011, 22:10:47 pm »
И аз ще мина да си взема нещата (ако не ми мине котка път).

Може да позакъснея - нали няма да сте се разотишли към 19:30 съвсем?
*
Re: Софийска среща за получаване на сувенири
« Отговор #11 -: Юни 27, 2011, 22:21:54 pm »
 Е,ще прозвучи много оптимистично, ако кажа, че ще дойда на 100%, на първи ми е секциото :lol: :lol: :lol:
 Обачееее,ако не ме искат да остана за през нощта на 30ти в болницата, идвам. Ако не, Мечо   :balk_21: ще е така сладък и отзивчив, че ще ми ги вземе
*
Re: Софийска среща за получаване на сувенири
« Отговор #12 -: Юни 27, 2011, 22:29:57 pm »
За съжаление няма да мога да дойда, няма кой да гледа бебка. Мъжът ми е на работа до 21 часа и обеща, че ще направи всичко възможно да дойде и да вземе нещата (казах му в интервала между 18,30 и 19,30). Надявам се да успее.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Софийска среща за получаване на сувенири
« Отговор #13 -: Юни 27, 2011, 22:55:21 pm »
нарочно избрахме заведение в центъра, уж да е най-удобно за всички. в синята зона на площад Батенберг и наоколо има вечер свободни места за паркиране.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Софийска среща за получаване на сувенири
« Отговор #14 -: Юни 28, 2011, 09:50:02 am »
Потвърждавам, че моята мама ще дойде на срещата само за да вземе и плати нещата.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Софийска среща за получаване на сувенири
« Отговор #15 -: Юни 28, 2011, 10:41:08 am »
Може да позакъснея - нали няма да сте се разотишли към 19:30 съвсем?

ще те изчакаме :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Софийска среща за получаване на сувенири
« Отговор #16 -: Юни 28, 2011, 10:50:28 am »
Аз ще взема поръчките на Рали, didon и ninkata1
« Последна редакция: Юни 28, 2011, 16:45:26 pm от Мецани »
*
Re: Софийска среща за получаване на сувенири
« Отговор #17 -: Юни 28, 2011, 12:44:37 pm »
Там съм (в Дон Домат на 30.06) , пишете ме, ще платя днес по банков път и в платежното ще си впиша и ника за ориентация
Re: Софийска среща за получаване на сувенири
« Отговор #18 -: Юни 28, 2011, 14:33:03 pm »
И аз ще мина да взема моите стикери и поръчката на lidia - 2 чаши и детска блузка размер 30, както е писано в поръчките за нея.Още не знам дали ще мога да остана и за по-дълго, ще видя как стоят нещата при нас.
« Последна редакция: Юни 28, 2011, 14:35:22 pm от Златен дъжд »
 

*
Re: Софийска среща за получаване на сувенири
« Отговор #19 -: Юни 28, 2011, 16:14:59 pm »
Аз не съм в София до края на седмицата. Не познавам никой. Живея до МОЛ-а на Цариградско, ако някоя комшийка има желание да вземе и моите неща-ще съм благодарна.