0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #840 -: Февруари 15, 2011, 12:06:51 pm »
Оле бамбо не останало osi_13 :lol: стискам силно палци да знаеш :crossfingers: и на Janita също :bfp:.Ох да ние стартираме.Нямам интернет пууууууууу :?Прегледа мина в4ера само ме притесни нещо док каза,4е яй4ниците ми нямат голям капацитет,но....продължаваме по план.В4ера след прегледа(бая си по4аках ама това да е)слязох долу в лабораторията ама отложихме  изследванията                 за днес сутринта заради кръвната група-до окръжна носих кръв за изследване 8O.Ве4е съм и за втори път надуп4ена-мъжо се справи супер тая сутрин.В аг лабораторията не ми казаха колко ше струват и бележка не ми дадоха-много много не им се отговаря на въпроси или незнаят :ask:..като отида да си ги взема ще разбера
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #841 -: Февруари 15, 2011, 12:17:45 pm »
Абеее,Мих,притесни ни ти!!!! 8O Ама то било от скапания нет! ! Нищо ви няма-щом продължавате,смело напред тогава! Браво на мъжо за куража/ама нали не си обръща главата като ти бие инжекцията??щото аз сигурно така щях да правя!! :lol:/ И моите впечатления са че в лабораторията не са много разговорливи!! Май,май въобще даже-всичко се научава на получаването на резултатите,късмет е ако си носиш повечко пари,че да не тичаш до банкомат!!! :wink: То май имаше някакъв ценоразпис там,на някоя от вратите,ама то в тоя сумрак може ли да се види нещо???? 8O
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #842 -: Февруари 15, 2011, 12:47:38 pm »
Браво, Мих - сега спокойствие и силна храна, както се казва. :D Щом един път се е почнало, ще свърши и то с добър резултат, убедена съм.  :crossfingers:
Аз уринарния тест трябва да го пусна на 21.02. в понеделник /14-ти ден след трансвера/, но смятам още в петък да пусна един кръвен - как смятате, дали е рано?
Бамбо  :crossfingers: и  :bighug:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #843 -: Февруари 15, 2011, 13:53:26 pm »
Хейййййй, само положитесни тестове се задават - виждам аззззз  8)
На кой - когато му се падат!
Само за протокола - моите кръвни тестове винаги са отчитали на 10-ти - 11ти ден от трансферите, независимо то това, на кой ден са били! И така ми е казвал д-р Александров - че след 10ти ден вече отчитат правилно!
Така че - смело напред, момичета!

А ние в петък ще наминем през 7я етаж за малко и може да дзакна някоя бъдеща мама  :lol:

Успех ви желаяяяяяяя!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #844 -: Февруари 15, 2011, 14:28:48 pm »
Страхотни сте !!!! Благодаря! Абе кръвни, пикливи....само да са ++++++!
*

    fifonqk

  • ***
  • 175
  • вярвах и чудото стана
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #845 -: Февруари 15, 2011, 14:43:18 pm »
момичета няма какво да чакате до 14-я ден,аз моя тест го направих на 10 ден от трансфера и ми показа две еднакво червени черти,крьвен така и не направих,но то аз толкова години сьс си правила тестове и все отрицателни,че сега като видях положителния и бях сигурна че няма грешка.Директно звьннах на Ани и и казах че сьм бременна.Ами освен и аз да ви пожелая успех,ииии.....дай боже да са по  :bori_018: :bori_019:,
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #846 -: Февруари 15, 2011, 14:49:31 pm »
фифоняк, с риск пак да се спретне "дискусия" в темата,не е много сериозно уринарен на 10ти ден!! При тебе може да се е получило,както и при много други,но не е надежден! Предполагам,че и други ще ме подкрепят! На 10 или ден след него ,най точене е кръвния! Уринарния може да ви подмами! За жалост,това може до доведе до големи разочерования,да не говорим и усложнения!!! :( Вервайте ми!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #847 -: Февруари 15, 2011, 15:38:31 pm »
така си е, най-вече заради прегнила при мен сложиха 10 000 ед., изчетох темата за тест след прегнил, в общи линии разбрах че разпада е с около 1/2 за ден и по тази логика точно си идва на 14 ден след трансфер. Ами ще си траем.....
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #848 -: Февруари 15, 2011, 16:00:35 pm »
Браво на мъжо за куража/ама нали не си обръща главата като ти бие инжекцията??щото аз сигурно така щях да правя!! Laughing
 :lol: :lol: :lol:Рачо не се обръща слава богу osi_9,че хич не ме е страх ако друг ми ги бие.Вчера беше лудница в аг.Александров направо се разкъсваше ,а Ани горката не спираше 8O.Не може да свари да ми обясни за всичко и най вече за пена :balk_83:после като си тръгнах си викам ми сега ко беше osi_13.Надявам се не си бия повече или по-малко :lol:.
Мале Бамбоо,Janita отстрани много бързо минава времето не мога да повярвам ,че наближава времето за теста 8O :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Отстрани така ама хич не вярвам да минава така лесно и неусетно.
Благодаря на всички за стиснатите палчета :crossfingers:Миналите по този път не ни забравяте ама да знаете много ви се радвам и като се сетя ,че вече сте бременни и ми става веднага приповдигнато :D,а иначе ми е малко нервно ама то си личи и от постовете ми 8O
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #849 -: Февруари 15, 2011, 16:18:02 pm »
Личи си, при това многооо!!!  :lol: ха ха ха /ама то винаги е така бе,това му е хубавото!!!/
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #850 -: Февруари 15, 2011, 16:30:23 pm »
Не може да свари да ми обясни за всичко и най вече за пена :balk_83:после като си тръгнах си викам ми сега ко беше osi_13.Надявам се не си бия повече или по-малко :lol:.

Пена е песеееен:) Като вкараш и цетротида ще можеш да сравниш колко по-лесничко и бързо е с пенчето:) Аз единствено се бях ошашавила с пена, че накрая ми остана доза и половина в него, при условие че трябваше да са свършили. Та ходих при Ани, си мислех боже да не полудявам да съм си го била пък да не е минала дозата в тумбака 8O 8O 8O и такива филми разни:) Оказа се, че често случвало да имаш дозичка отгоре. А малкото което остава може да се източи със спринцовка, ама не знам дали има смисъл някакъв... зависи колко ти е останало вероятно.

Бамбу, Янита, не останало до тестчетата! Аз също съм на мнение като Рачо да не бързате с уринарния. Когато са ви казали тогава. Разбира се, има голяма вероятност да покаже по-рано. Самият факт, че независимо дали трансфера е на 2-ри ден като при мен, или на 5-ти като повечето, на всички казват да направят пикливият след 14 дни. Аз го направих сутринта и даже не повярвах, и си викам, бе ще направя кръвен и тогава ще звънна в АГ-то. Обаче ми излязоха някакви спешни неща в офиса и стана обяд. По някое време Ани сама ми се обади и вика - Какво стана бе, защо не се обаждаш:) И беше категорична че ако пикливия има две черти - от кръвен няма нужда :wink: Не че не пуснах на другият ден и кръвен де  :lol:
Стискам ви палци момичета.  :grouphug2:  Вярваме в успеха ви  :wave:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #851 -: Февруари 15, 2011, 16:33:09 pm »
Рачоооооооооооооо  :lol: :P прав си без емоции не може я ,а камо ли аз :rockon:
*

    fifonqk

  • ***
  • 175
  • вярвах и чудото стана
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #852 -: Февруари 15, 2011, 18:36:19 pm »
Прегнила се оптразява само пьрвите 2 дни след трансфера,на 10 ден няма как да влияе на теста за бременност,а и аз като звьннах на ани да и кажа че имам положителен тест и казах че сьм 10 -ти ден,а тя ми отговори че щом има две черти значи е положителен,дори ми каза да не ходя на преглед сега а чак след ако не се бьркам беше май 2 седмици.
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #853 -: Февруари 16, 2011, 09:20:08 am »
Хихихихи моя тест отчете на 8 мия ден след трансфер на 5 ти ден,и то не с първа урина ,а с следобедна и определено не концентрирана.Аз пък съм за това теста да се направи тогава когато ви подскочи сърчицето и когато ви засърбят ръчичките,разбира се все пак да е и в дни който е възможно отчитане :).Успех на чакащите :))).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #854 -: Февруари 16, 2011, 13:23:40 pm »
Прегнила се оптразява само пьрвите 2 дни след трансфера,на 10 ден няма как да влияе на теста за бременност...

fifonqk, това би било така ако трансфера е на 5 ден но не е валидно  ако е на 2-ри, 3-ти ден.  Тест на 10 ден при трансфер на 2-3 ден е рано да се прави.

Момичета най-добре правете теста, когато док. ви е казал. На 15 ден от трансфера нещата са ясни, така ще си спестите излишни притеснения.

Успех и само  :bfp:!  :P
« Последна редакция: Февруари 16, 2011, 13:30:02 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #855 -: Февруари 16, 2011, 13:58:27 pm »
Абе предположих аз,че ще се заформи "дискусийка"... :lol: вижте сега,всеки да си прави теста кога си реши!! Тука обменяме опит,може да си даваме съвети,но никойняма да извърши нещо вместо друг! От нашия "скромен" опети /от три опита ИКСИ,с много - тестове,но и с моного якиии + тестове/ реших да бъда полезен! Нека всеки си преценява! Без да плаша,очакваниата са много,много големи и за това и разочарованията са огромнии с дълготрайни психически травми! Няма нужда от бързане,както съм казвал и преди-той резултата е ясен!!!++++++++++++++++++ :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    fifonqk

  • ***
  • 175
  • вярвах и чудото стана
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #856 -: Февруари 16, 2011, 15:14:07 pm »
Това че изказвам мнение и казвам как е било при мен не означава,че някой трябва да се сьобрази с него.Просто новите момичета които тепьрва им предстои да си направят тест питат как е било при нас,и ние им отговаряме.Все пак като сьм го направила на 10 ден и ми е отчело правилно,аз споделям как е било при мен,това не означава че при вас ще бьде сьщото,единствено в което сьм сигурна че ще бьде сьщото е положителния ни резултат:))) osi_9
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #857 -: Февруари 16, 2011, 17:11:24 pm »
Хихихихи моя тест отчете на 8 мия ден след трансфер на 5 ти ден,и то не с първа урина ,а с следобедна и определено не концентрирана.Аз пък съм за това теста да се направи тогава когато ви подскочи сърчицето и когато ви засърбят ръчичките,разбира се все пак да е и в дни който е възможно отчитане :).Успех на чакащите :))).
и моя тест беше +++ на 8 ден и мен ме сърбяха ръчиките и всичко останало, а освен това предните 2 нощи имах силни болки и следователно големи притеснения.
Успех момичета, сигурна съм, че всичките майки - родили и бременни, стискаме палци на ръцете и караката умножено по 3-4-5 /т.е. заедно с мъжете и децата ни/.
« Последна редакция: Февруари 16, 2011, 17:13:28 pm от шматка »
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #858 -: Февруари 16, 2011, 21:35:08 pm »
Здравейте момичета, имам една ампула декапептил 0,1, със срок на годност до 02/2011. Ако на някой в процедура му е необходима, веднага ще му я подаря. От Добрич съм.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #859 -: Февруари 18, 2011, 15:31:27 pm »
Привет на вси4ки.Днес мина прегледа на 5 ден от стимулацията,но док нишо не каза има ли няма ли колко :ask: фоликул4ета.Следващия път ще питам колко са,4е нали ми каза 4е не се о4аква да са много и аз се притеснявам.Док беше много  мъл4алив и аз съвсвм се притесних :(Даже успях и да се разрева после 8O,4е и мъжо вика е ко толкова и съвсем се ядосах :witch: :lol:.
Ани ми обясни ама много на бързо как да си бия цетротида-утре сутрин ще видим какви ще ги свършим 8O с мъжо или Ани ми каза ако искам да отида утре да ми бие.Ами това от мене малко притеснена не ми обръщайте внимание ще се посъвзема :)аз.
Бамбоо,Janita вие как сте сигурно се побърквате ве4е :) 8O :PСилно стискам палци :bfp: