0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #240 -: Октомври 20, 2010, 12:30:04 pm »
Добър ден :D
Още веднъж благодаря за хубави пожелания и да ви се връща :crossfingers:
Аз днес официално се регистрирах в ЖК, премериха...претеглиха ме, на коремен видеозон видяхме пак бебоците :D, всичко било наред и от 25.10 излизам вече в болничен, в петък ще ходя да ми вземат изследвания....пак спин, васерман, хепатит....и още нещо си там.
единственно докторката нещо не ми харесала левия яйчник.....имало нещо като голяма киста и то стабилна и някви течности, явно се получило при стимулация.....каза да внимавам и при някви първи силни болки там да  отивам в АГ :?, иначе от утрогестана може и да изчезне ......но трябва да внимавам и друг път на преглед д-р Александров да ми го види яйчника 8O
иначе никви болки нямам....поне това е хубаво :wink:

такива работи при мен.....напомниха ми че бременност не болестно състояние, но все пак трябва много да се пазя :)
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #241 -: Октомври 20, 2010, 15:41:59 pm »
Здравейте,
Маригри къде се записа на женска консултация?При кой доктор, че и аз се чудя къде да ходя?
Да се похваля и аз днес бях в АГ имаме си едно сакче с енбрионче и пулсче.Много съм радостна.Сега дано всичко да е наред.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #242 -: Октомври 20, 2010, 15:48:06 pm »
Честито Маригри!!! Това си е добро число-2,както и да го погледнеш! Ама и на 1 няма да се мусим,нали момичета!! Тука тема вече съвсем заприлича на тема за бременни!! :balk_46: Но няма лошо!! Така се прави и "психическа" стимулация!! На всички, които чакат своя миг,мога само да пожеля -кураж и вяра!! Наближава денят за записване на ЖК за всички ни!!
п.п.по обективни причини,аз няма да мога да се запиша,но това не ме прави по-малко съпричастен!!хи хи хи  :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #243 -: Октомври 20, 2010, 16:21:16 pm »
Пробвай се бе Рачо, туко виж са те записали :D :D :D.
Чуспи, честито ти бебенце и на теб.
Аз днес бях на преглед, пункцията ми ще бъде в неделя. Имам над 20 фоликула, д-р Александров каза, че при мен има вероятност за лека хиперстимулация, даже се чудеше дали вместо прегнил да ми бият декапептил.


Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #244 -: Октомври 20, 2010, 16:46:50 pm »
Ейлле.....пий  много течности, по бързо да се изчисти организма :wink:
и в неделя ще ти стискаме палци за качествени яйцеклетки и не забравяй на съпруга материала да е пресен .....на 3 дни,било много важно......да е по пресничек :wink:

айде, ще чакаме добри новини :D

Чуспито.....писах ти на лични :wink:
« Последна редакция: Октомври 20, 2010, 17:06:05 pm от marigri »
*

    Scarlet_

  • **
  • 98
  • Отнесена от вихъра
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #245 -: Октомври 20, 2010, 19:38:10 pm »
Чуспи, Честито ти сърчице! Лека и безпроблемна до края!  :balk_16:
Ейле, освен многото течности, както ти е казала Маригри, наблегни на белтъчната храна.
Аз утре съм на преглед да броим яйцата и вече леко ми трепери под лъжичката - нищо не ме боли, не си усещам яйчниците по-различно от друг път и се чудя дали ще има какво да броим  :roll:




Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #246 -: Октомври 20, 2010, 20:29:46 pm »
Скарлет.....не си забивай главата с глупости :D, и аз бях полудяла че на прегледа в единия яйчник се виждаха 2...в другия 3-4, викам край......то нищо нямам, а най накрая 16 яйцеклетки излязоха, а от тях 12 оплодени....хич не беше зле :wink:

а за белтъчините наистина, аз всеки ден нагъвах яйца....сирене и много риба, това беше ми основното меню през стимулацията и след трансфер, а сега.........туй не може....онуй не може....това опасно, онова не знам какво си..........тей че яште сега сега докато можете всичко :lol:, че после.......... 8O
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #247 -: Октомври 21, 2010, 11:26:47 am »
Уговорих се по телефона с д-р Александров, да отида за една консултация при него.
Той не ми каза да се обадя на секретарка или акушерка, за да запиша час или нещо подобно. Само ми каза да отида между 10 и 12 часа. Как стоят нещата в АГ-има ли риск да ме върнат, защото е зает или нещо подобно?
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #248 -: Октомври 21, 2010, 11:39:19 am »
Уговорих се по телефона с д-р Александров, да отида за една консултация при него.
Той не ми каза да се обадя на секретарка или акушерка, за да запиша час или нещо подобно. Само ми каза да отида между 10 и 12 часа. Как стоят нещата в АГ-има ли риск да ме върнат, защото е зает или нещо подобно?

В АГ-то по принцип не записват часове. Отиваш казваш на Малена или Ани за какво си и сядаш на диванчето и чакаш да се освободи доктора. Може да почакаш доста , но няма да те върнат според мен. По добре отиди около обяд, за да са минали пункции,трансфери и прегледи.
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #249 -: Октомври 21, 2010, 12:04:15 pm »
аз първия път чаках 4 часа :D.....ама не съжалявам нито грам и 10 бих чакала, ако трябваше......то всеки го иска за нещо,така че сядаш на диванчето и чакаш.....Ани или Малена ще те питат за какво си и вече само чакане остава :wink:

Миркас.....къде се губиш, как върви чакането.....още малко ти остана :wink: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #250 -: Октомври 21, 2010, 12:16:13 pm »
Здравейте момичета, аз съм от успешно преминалите през АГ Варна и имам два прекрасни бебока почти на годинка вече. Почти не ми остава време за чета форума, към който се връщам с умиление, но стискам палци на всяка от вас и се надявам всяка да има като моя късмет (или поне половината от него :) Понеже напоследък пишете за кървенето да споделя как беше при мен. Около датата на цикъла ми се появи леко кървене, по скоро кафеникаво на цвят, отколкото ярко червено, но си продължаваше да го има около седмица, после поспираше, после пак се появи и така до 3-тия месец, като около датата на цикъла се засилваше. Много се шашках, почти се бях отчаяла, че нещата не са на добре, но се оказа точно обратното, бебетата се бяха захванали и то отлично (след това до края имах прекрасна и лека бременост). Споделям го защото аз много се притеснявах, бях изчела какви ли не мнения, какви ли не черни мисли ми минаха през главата. Така че вярвайте, че всичко ще е наред, после идва много радост. Успех на всички вас.
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #251 -: Октомври 21, 2010, 12:18:09 pm »
Благодаря за отговорите! :)
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #252 -: Октомври 21, 2010, 13:14:37 pm »
alia_alia, ще те консултира доктора със сигурност, не съм чула някой досега да са върнали, защото са заети.
vili7611, дано не те бъркам, но Петър и Калина са поредното доказателство какви хубави бебета правят на 7мия етаж в АГ Варна, аз си умирах от удоволствие да ги гушкам, едни пухкави, хубавки, да са ти живи и здрави.


*

    Scarlet_

  • **
  • 98
  • Отнесена от вихъра
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #253 -: Октомври 21, 2010, 19:42:23 pm »
Здравейте, момичета!
Прегледа днес мина много набързо и док не ми каза колко фоликула имам, но каза, че са "колкото си искаш" и че всичко е наред. После питах Малена, тя погледна снимката и каза 4-5, но не разбрах да това са само в единия яйчник или в двата. Както и да е, няма да го мисля повече, щом док каза, че всичко е ОК му вярвам. От днес включих и Цетротида и ме викат пак в събота, а Малена каза, че пункцията се очертава за сряда.
Алиа-Алиа, няма да те върнат, дори и да се наложи да чакаш цял ден док ще те прегледа.




Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #254 -: Октомври 21, 2010, 19:59:34 pm »
Скарлет, щом док е казал, че всичко е ОК, значи е така :wink:
Стискаме палци да е така докрая :crossfingers:
А, утре май чакаме още точки(или точка) :)

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #255 -: Октомври 21, 2010, 21:05:39 pm »
vili7611, дано не те бъркам, но Петър и Калина са поредното доказателство какви хубави бебета правят на 7мия етаж в АГ Варна, аз си умирах от удоволствие да ги гушкам, едни пухкави, хубавки, да са ти живи и здрави.
Разконспирирана съм ;), май се сещам на кого са му харесали моите палавници. Стискам ти палци нещата да са на шест с пункцията и трансфера и следващият път като вляза да си с желаната линийка.
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #256 -: Октомври 21, 2010, 22:33:35 pm »
Сузито.....утре да се похвалиш :wink:, да не стане и при теб двойна изненада :lol:
Скарлет....щом д-ра нищо не казал, значе всичко е ок и нямаш място за притеснение :wink:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #257 -: Октомври 22, 2010, 12:28:15 pm »
Уговорих се по телефона с д-р Александров, да отида за една консултация при него.
Той не ми каза да се обадя на секретарка или акушерка, за да запиша час или нещо подобно. Само ми каза да отида между 10 и 12 часа. Как стоят нещата в АГ-има ли риск да ме върнат, защото е зает или нещо подобно?


Седиш и чакаш, няма да те върне, спокойно. Кой ден си там?
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #258 -: Октомври 22, 2010, 12:41:48 pm »
Аз ходих миналата година при Александров по това време горе-долу беше и също се притеснявах как ще стане там с чакането ,без час ..  :? По телефона док ми каза "ела след 14 часа и ще поговорим.." Така и направих и чаках първия път около 40 минути докато ме приеме, втория път отидох към 11 и чаках до 13.00 .. и т.н. Ходих общо три пъти и всеки път си вземах почивен ден ,защото не се знае колко ще се чака и немога да предупредя на работа колко ще ме няма. Не е много удобно ,но какво да се прави ... Но и аз мисля,че няма да те върнат. Успех !!!  :)
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #259 -: Октомври 22, 2010, 14:21:30 pm »
Здравейте на вси4ки преди около 2 4аса се върнахме от Варна,днес имаше само едно моми4е и аз на 7 етаж.Нашия доктор имаше пункция,но излезе много бързо и като ме видя ме извика да ме прегледа.Имам си едно прекрасно ембрион4е с пулс4е.Като го видях загубих ума и дума,а имах толкова въпроси.Днес съм толкова щастлива,4е немога да си събера устата :lol: непрекъснато се  усмихвам,,просто 4увството е невероятно.Пожелавам на вси4ки да го изпитат.Много късмет на Ейле и Скарлет ще 4акаме положителни новини и от вас.