0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #20 -: Септември 29, 2010, 15:43:43 pm »
Привет и от мен :D
аз съм щаслива, всичко мина много бързо.....без да осетя нищо, 2 ембриончета ми върнаха и утре ще ми кажат точно колко ще замразят, утре ще ходя да плащам  замразяването, иначе Ани каза да не пазя много леглото, а да си водя обичайния си живот......общо взето да се глезя :wink:(да не копам и тем подобни дейности :lol:)

сега живот и здраве на 13 трябва да правя теста...........на 13 стартирах, на 13 и финиширам....с чакането де, после ще следва друго чакане :D
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #21 -: Септември 29, 2010, 16:45:52 pm »
Супер mаrigri много се радвам за теб  :D и че ще имаш снежковци!
Сподели моля те какви са цените ако е удобно.
Хайде Сузи , успех и на теб утре!
Яни4ка чакаме те!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #22 -: Септември 29, 2010, 17:04:46 pm »
Бамбо, момичета, мълчах, защото не ми се искаше още в началото на новата темичка да започна с лоши новини. За съжаление моят опит приключи неуспешно. Днес окончателно спряхме лекарствата (след убедителен кръвен тест) и се уговорих с д-р Александров за консултация, за да видим какво следва. Има малка светлинка в тунела - на трансфера док ми каза, че при нас нещата изглеждат добре в момента и е възможно зачеване по естествен начин. Дано да потвърди тези си думи,за да продължим бебеправенето по най-приятния начин и да дойде нашето бебче възможно най-скоро  :crossfingers: Малена предположи, че може и да продължим с инсеминация още този месец, ако има нужда. Благодаря ви за подкрепата, момичета, стискам ви силно палци, защото тази темичка трябва да си остане най-позитивната!!!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #23 -: Септември 29, 2010, 17:13:29 pm »
Яничка една голяма  :bighug: от мен.Съжалявам за неуспеха ти,но вярвам че и твоя ден ще дойде.А за естествения начин,ами чудеса стават ,така да знаеш :)).Успех в каквото и да решите.

Бамбо на първа страница има линк към сайта на док.Александров,или цъкни на линка в моя подпис.Там иам  ценички за всичко което те интересува :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #24 -: Септември 29, 2010, 17:41:32 pm »
yani4ka11  миличка , много съжалявам за това , което си преживяла , но да знаеш , че няма място за отчайване , ние всички , които сме успели сме минали по този трънлив път , но не сме се отказали от своята мечта , това само може да те насърчава към следващия ти опит какъвто и да  е той , след всеки неуспех изгрява слънце , да знаеш , ти си вече все по-близо до него , вече си минала по отъпкан път и сега остава още малко за да стигнеш до твоята " слънчева полянка " , там ще те чакаме ние с една голяма прегръдка , знам , че скоро това ще стане!!! :grouphug: :balk_21:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #25 -: Септември 29, 2010, 17:49:38 pm »
yani4ka11   много съжалявам, но горе главата ще успеете.
marigri радвам се че трансфера е мина добре, сега си пази бебчетата и скоро да се похвалиш с положителен резултат, ама след мен хихихихи, аз съм на 12.10.

Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #26 -: Септември 29, 2010, 18:09:12 pm »
Преди да стана майка
спях толкова колкото поискам и никога не се безпокоях за това в колко часа да си легна.
Миех си зъбите и се сресвах всеки ден. Гримирах се, обличах костюм и отивах на работа.
Преди да стана майка.
чистех веднъж в седмицата. Можех да режа домати за салата, но не и да готвя пиле фрикасе и още поне двайсет вида манджи, които да стават и за децата, да меся питка "слънце" за прощъпулник. В 5 часа сутринта.
Не знаех, че ако аз ям марула, съдържимото в памперса ще има вид на пюре от спанак.
Не се препъвах в играчки и не учех приспивни песни.
Не бях чувала думите "манту", "коластра", "дефтерит".
До преди да стана майка
никой не се е осмелявал да повръща върху мен.
Никой никога не се е напикавал в скута ми, не ме е плюл, не ми е дъвкал пръстите.
Oще по-малко съм си представяла как някой смуче циците ми почти денонощно и ме ползва за залъгалка. Ха, опитай се да изтръгнеш пиявица! Гладна.
Напълно контролирах разума и мислите си.
Спях нощем. Имах време да сънувам.
Не бих повярвала на никой, че с 3 сантиметра разкритие, ден преди да родя, ще правя формички в пясъка.
Преди да стана майка никога не се е налагало да удържам с все сила ревящо дете, за да може доктора само да надникне в гърлото му. Не знаех как се облича октопод с една ръка.
Никога не бях гледала пълни със сълзи очи, готова сама да се разплача.
И не знаех какво е да замреш от щастие при вида на детска усмивка.
Не допусках, че няма да мога да изгоня някой от собственото ми легло и да отмествам леееекичко босите му крака от устата ми докато спи.
Да пера насрани гащи и да изчегъртвам аки изпод ноктите си.
Не знаех, че целувката ми може да лекува.
Преди да стана майка
Не бях държала в ръцете си някой просто, защото не мога да се отделя от него. Да дишам с него, да туптя с него.
Да разказвам "трите прасета" в стихотворна форма и да лазя, ръмжейки като вълк.
Сърцето ми не се беше разкъсвало на милиони парченца, когато не мога да успокоя болката сега и веднага и да слагам лепенка на въображаема смъртоносна рана, побираща се в рамките на червена точица върху пръсчето.
Не съм подозирала, че някой толкова малък може да има най-голямото значение.
Не знаех колко е важно да не мигаш, защото тя току що заспа.
Не мислех, че мога да обичам толкова горещо.
И през ум не ми е минавало, че някой ще рисува дълги черти върху безупречно боядисаните ми стени и ще казва, че това са самолети. И още по-малко, че аз ще им се радвам.
Преди да стана майка
Не знаех, че моето сърце може да живее в тялото на някой друг.
Не знаех какво щастие е да кърмиш прегладняло дете с болка от разранени, кървящи зърна.
Преди да стана майка
не се събуждах на всеки 10 минути само за да проверя, че диша.
Идея нямах колко непоколебима и уверена мога да съм дори и когато двама доктори в Пирогов ме задължават да оставя детето си на системи с антибиотик. И след това да рухна безсилна на бордюра пред болницата.
Прилошаваше ми при вида на кръв.
Не знаех, че съм способна да съпреживявам така силно и да чувствам така дълбоко.
Изпитвах ужас от варицелени пъпки.
.........

Превърнах кошмарите си в щастие! Станах майка!



П.П. Държа да отбележа, че това не е писано от мен!!!
Попаднах на него в интернет и го споделям с вас,
защото е прекрасно!!!
Пожелавам на всички да изпитат тези чувства,аз се разплаках, нали за това мечтаем всички!!!

Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #27 -: Септември 29, 2010, 18:35:55 pm »
Яничка....много много съжелявам :(, но вярвам все пак че си близо до твоето щастие......поне си на верния път, сега важно да мислиш положително и да се отдаде един на друг и вярвам че ще стане чудо и при вас:)))

за пример ще ти разкажа случай с моята позната, тя имаше запушени тръби с много малко пропускаемост, но в продължение на 10 години нямаше деца.......преди 2 години направи инвитро в АГ, имаше само 5 яйцеклетки....най накрая теста беше отрицателен, те просто вече бяха загубили цялата надежда и поради финансови причини спряха борбата и да видиш как на следващия месец тя разбира че е бременна по естествен начин и в момента има едно сладко хлапе, просто господ гледа ни отгоре и решава всичко :)
за това важно да не губиш вяра :wink:

Бамбо....замразяването е 400 лв за 5 години.............
момичета мерси за подкрепа, искам да ви кажа че сега ми едно спокойно........изобщо не ми нервно за теста, просто вече знам че те са в мен и това ми е достатъчно за да вярвам в чудо.

Чуспито......много хубави думи и са истински :bighug:

« Последна редакция: Септември 29, 2010, 18:37:34 pm от marigri »
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #28 -: Септември 29, 2010, 18:46:28 pm »
Благодаря ви, момичета, просълзих се от вашите думички, надявам се, че наистина се приближавам до мечтата ни и днешният неуспех е път към утрешното щастие  :hug2:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #29 -: Септември 29, 2010, 18:59:15 pm »
Яничка, обичайте се, подкрепяйте се, вярвайте!!! Виж какво съм написала аз, това ми помага да съм силна и да се изправя, когато ме боли, и да се усмихвам, когато ми се плаче.
На полянката, за която Сперанца говори, има място за всички, и всички рано или късно ще сме там !

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #30 -: Септември 29, 2010, 19:05:41 pm »
Яни4ка  :bighug: мила имаш нашата подкрепа!
Много силно вярвам че ще успееш, изпитанията ни правят по-силни, нали?
Колкото и да е трудно да говорим за това в момента и да го повярваме.
Има толкова много момичета които са успели от следващия опит, да не говорим че чудото идва и от само себе си! Щом и док го е казал, ние му вярваме!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #31 -: Септември 29, 2010, 19:50:10 pm »
Яничка,миличка предполагам какво ти е в момента,но щом Александров е казал че има шанс-вярвай!Аз след 3 опита икси/последните 2 при Александров/взех че забременях естествено с една тръба,а той доки от самото начало ми казваше,че ще стане и без негова помощ.

 :bighug:и винаги има надежда успех!

*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #32 -: Септември 29, 2010, 21:54:27 pm »
Яна, прегръщам те и ти желая сили и кураж ... ще стане, няма начин да не стане.


Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #33 -: Септември 29, 2010, 22:21:00 pm »
момичета имахте ли киселини след трансфер, мен от обяд ма хванали....иначе нито съм подута, нито ма наболява .....перфектна съм :wink:

я кажете карането на кола влиза ли в обичайния режим или да се избягва, аз иначе с колата се върнах днес и ма беше шубе...като натисках педалите 8O, а утре трябва да ходя към АГ пак........
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #34 -: Септември 29, 2010, 22:35:25 pm »
Яничка11, много съжалявам мила, сърцето ми се свива като знам какво ти е. В тази борба, от4аянието ни врахлита, но никога не ни побеждава, просто ставаме по-силни, по-вярващи и упорити. Всеки има право на своето щастие и е въпрос на време да го постигне. А и доктор Александров е прекрасен специалист, и ще ти е доста по лесно да го постигнеш. Желая ти го от цялото си сърце. :bighug:
Сузи, успех утре за трансфера.  :crossfingers: и 4акаме новини.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #35 -: Септември 29, 2010, 22:57:05 pm »
Яничка много съжалявам! :( Аз самата след трансфера имах толкова надежди......... Ужасно беше като видях отрицателния резултат на теста - сълзи, разочарование........, но след седмица се взех в ръце и продължих напред. Така че смело напред в борбата - инсеминация, ин витро, по естествен начин - каквото изберете, но човек не трябва да спира да се бори.
Чуспито страхотен пост! Да си призная и аз се разплаках. Да, наистина всички мечтаем за това.
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #36 -: Септември 30, 2010, 19:10:58 pm »
Моми4ета днес трансфера беше късно защото имаше три пункции.И така доки беше избрал две много добри ембрион4ета и аз разбира се се съгласих.Даже ме попита дали не искам едното,но аз въобще не се поколебах и казах двете.Моят 4овек си прави маитап с мене,4е едното ще го дундурка на единия си крак,а другото на другия.Сега запо4ват дните на надеждата,дано бог да благослови и нас и ние да изпитаме това щастие.Яни4ка нямам думи мила да опиша колко съжалявам за това,което ти се слу4ва в момента като про4етох поста ти снощи нямах сили да пиша.Абсолутно те разбирам и ние сме с мъжки фактор,но трябва да повярваш,4е 4удото ще се слу4и.И на твоята ули4ка слън4и4ето ще изгрее :bighug:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #37 -: Септември 30, 2010, 20:21:46 pm »
Сузито честито...сега едно леко и спокойно чакане ти пожелавам :wink: и после хубав резултат :crossfingers:

иначе как се чустваш сега.....подута ли си? аз вообще не съм......и се чуствам добре, днес само дето покрай утрогестана полежавах по 2 часа сутрин и след обяд....през другото време на крак :D, иначе за шофиране днес питах Малена и каза да си шофирам спокойно, само дупките да избягвам :D
« Последна редакция: Септември 30, 2010, 20:24:00 pm от marigri »
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #38 -: Септември 30, 2010, 21:20:37 pm »
Еха браво Сузи, сега идва по-приятната част на почивчица и полежаване, ха-ха тук и едни плетки намерих  osi_18 шегувам се разбира се  :D, успех!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #39 -: Септември 30, 2010, 21:21:28 pm »
Благодаря ти Маригри 4уствам се 4удесно.Корема ми е още подут,но не е така твърд както преди.Аз ли4но ти препоръ4вам ако можеш да избегнеш друсането от колата още по-добре.Смятам 4е сега трябва да се пазим пове4е от преди защото сме бременни до доказване на противното.За себе си съм решила малко да забавя темпото в името на това което най много искам.Като се знам каква съм аз дори немога да ходя бавно,но ще 4ета книжки,ще гледам хубави филми кафенце с приятелки и те минали 2 седмици.