0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Какъв стик / рол-он ползвате
« -: Януари 04, 2008, 15:39:25 pm »
Момичета какво предпочитате да ползвате срещу изпотяване - стик или рол-он. Аз ползвам рол-он. Сега съм с този синия на Адидас и съм много доволна. Преди това ползвах зеления на Bourjois също е хубав. Какво предпочитате вие и от коя марка?
*
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #1 -: Януари 09, 2008, 10:28:59 am »
Аз съм много доволна от Dove. В момента обаче съм с Rexona. Ама много ми цапа дрехите. С Dove нямах този проблем.
*
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #2 -: Януари 09, 2008, 10:52:54 am »
Аз ползвам прозрачния гел на Жилет. Много съм доволна, а и не цапа  :wink:
*
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #3 -: Януари 09, 2008, 20:45:49 pm »
Аз ползвам един мъжки на Орифлейм.Синя опаковка, ще го погледна после как се казваше, сух дезодорант е.Много съм доволна, защото нито цапа, нито нищо, а има такъв свеж аромат....
*
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #4 -: Януари 09, 2008, 20:47:43 pm »
Оф,да ви се оплача от ролката на "Виши".Никаква работа не върши,а аз се набутах и на мъжа взех...26 лева на вятъра!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #5 -: Януари 10, 2008, 14:21:21 pm »
Аз ползвам стик на Рксона един такъв дето уж не оставя следи и върху черно дори :D Е, не е точно така, но цапа съвсем малко. Лятото обикновено съм с гел Лейди спийд стик. Съвсем не оставя следи. :D

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #6 -: Януари 10, 2008, 16:21:23 pm »
Оф,да ви се оплача от ролката на "Виши".Никаква работа не върши,а аз се набутах и на мъжа взех...26 лева на вятъра!
Аз съм ползвала на Виши стика без аромат - не оставя петна, но също не съм особено очарована
*
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #7 -: Януари 10, 2008, 16:24:51 pm »
 Точно за този стик говоря.Уж да не ми се смесва друг  аромат с парфюма...
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #8 -: Януари 16, 2008, 15:08:34 pm »
Аз ползвам стик на Рксона един такъв дето уж не оставя следи и върху черно дори :D Е, не е точно така, но цапа съвсем малко.

И аз ползвам същия стик  :)
*
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #9 -: Януари 16, 2008, 15:43:51 pm »
В момента Dove , но
най- новият от серията Fresh Touch /зеленият, но не намерих снимчица :oops:/

Изключително доволна съм.
*
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #10 -: Януари 16, 2008, 19:59:13 pm »
Рол-она на Виши със зелената капачка,но този със парфюма е много хубав.Има голяма разлика между него и същия,но без парфюм.
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #11 -: Януари 16, 2008, 20:25:56 pm »
Доволна съм от Dove и то много ползвах Рексона оставя ми петна по дрехите :( сега си взех на Гош много ми хареса!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #12 -: Януари 16, 2008, 21:24:42 pm »
  :D Аз пък съм много-доволна от рол-она на "Рексона"-"CRYSTAL clear pure"(24h Anti-Perspirant Roll-on 0% Alcohol),но който е "White mark protection".Не оставя никакви следи по дрехите,невероятно омекотява кожата под мишниците и позволява да се смесва с други аромати(като парфюм например).Вече трети рол-он ползвам от тази серия,розовият на цвят.От както го открих,направо се родих,а струва около 3-4 лева. :wink:
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #13 -: Януари 16, 2008, 21:27:28 pm »
Стик, на Нивеа. Доволна съм.  :D
  09.11.2007
*
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #14 -: Януари 18, 2008, 09:17:35 am »
В момента използвам рол-он на Little black dress и съм много доволна.От време на време го сменям с Рексона, която също е ОК
*
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #15 -: Януари 26, 2008, 14:47:58 pm »
Малко като реклама ще прозвучи, но откакто открих део стика на Dove, не ми е и минавало през ума да пробвам друг. А преди съм използвала почти всичко, което го имаше на пазара и все не бях доволна.

*

    sbubi

  • ***
  • 178
  • красотата ще спаси света
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #16 -: Януари 26, 2008, 14:50:56 pm »
от сикрет съм най доволна
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #17 -: Януари 26, 2008, 15:06:23 pm »
Доволна съм от Dove и то много ползвах Рексона оставя ми петна по дрехите :( сега си взех на Гош много ми хареса!
Аз също ползвах дълго време на Гош, страхотна серия, но оставя следи, особено по тъмните дрехи.
Сега не ползвам никакъв, но напоследък имам проблем с потенето, та ще се възползвам от опита на болшенството - Дав ще е.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #18 -: Януари 26, 2008, 16:15:48 pm »
Използвам DOVE и за сега съм доволна,харесвам ми и Lady Speed Stick в синьо,но не мога да го открия по магазините нещо.

*
Re: Какъв стик / рол-он ползвате
« Отговор #19 -: Януари 27, 2008, 17:53:35 pm »
Стик. Аз ползвам няколко, менкам ги - Дав, Фа, Ейвън, но най- ми харесва Нютро Робъртс, не съм го намирала от години.