0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #100 -: Октомври 30, 2009, 23:14:46 pm »
И аз се присъединявам към момичетата  :crossfingers: :bighug:
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #101 -: Октомври 31, 2009, 11:55:52 am »
Много хубава графика  :D.Дано е станало!!! :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :D
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #102 -: Ноември 02, 2009, 20:53:57 pm »
Привет мацки,
Днес не издържах и си направих един тест сутринта. Да му се незнае, бях се зарекла да не тествам до поне 14 ден, ама на! Сърце не трай! Вчера си мислех, че БТ е по-висока, защото мерих с час по-късно, ама и днес като видях 37.10 и направо с един тест в тоалетната! И слаба втора чертичка!! Направо не знам как ще издрапам още 2 дена до другия тест. Вече няколко месеца(не поредни) ми идва след слаби втори чертички, и се опитвам да не мисля за това, но само това ми е в главата...

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #103 -: Ноември 02, 2009, 21:25:08 pm »
Ох, много е гадно това чакане, знам какво е. Ще трябва да изтраеш оше малко. И аз като теб все нямам търпение и си правя тестове преди датата на събитието. Бъди спокойна, ние сме с теб.  yahoo_17
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #104 -: Ноември 02, 2009, 22:18:58 pm »
На мен това ми прилича на бременна графика :D Пиеш ли дуфастон - по-принцип помага за задържане на ембрионите. И аз имах бледи втори черти и ми идваше - един месец пих дуфастон и се получи от раз. Ще те следим и дано този да е твоя месец
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #105 -: Ноември 03, 2009, 10:57:20 am »
Пожелавам ти от сърце следващият тест да е с две,ярки ама много-много наситени чертички :D :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #106 -: Ноември 03, 2009, 11:10:42 am »
И аз стискам палчета. :crossfingers: разбирам те идеално, какво е да ги виждаш и после да ти дойде, и уж все се заричаме да не пускаме ранни тестчета ама... Спокойно има още 2-3 дена само за пускане на тестче. :crossfingers:  :bfp::crossfingers:
« Последна редакция: Ноември 03, 2009, 11:12:15 am от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #107 -: Ноември 03, 2009, 13:18:58 pm »
Миличка, стискам ти палчета и ти пожелавам от все сърце тестчето да е с 2 чертички.Просто се успокой и изтърпи няколко дена, то няма как иначе, каквото трябва ще се случи....
Успех, с теб сме
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #108 -: Ноември 03, 2009, 14:38:59 pm »
 :) Гале графиката ти е просто страхотна !!!! Много прилича на бремелинска. Ще стискаме палци в най-скоро на нея да появят двети чертички.  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #109 -: Ноември 03, 2009, 16:21:59 pm »
galiondi30, надникнах в графиката ти и забелязах, 4е в4ера си имала лека втора 4ерти4ка на теста.  :D
Моля се за вас, тази 4ерти4ка да се насити и вси4ко да е наред докрая....


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #110 -: Ноември 04, 2009, 03:29:46 am »
Благодаря ви момичета, вие сте ми утехата, от работа, хвърлих чантата и на компютъра! Боже не се издържа, днес си записах час за кръвен тест утре, в 2 следобед. Само си стискам палци и се моля всичко да е наред. Докато няма лелка всичко е възможно! Много искам този месец да е моя.. preggo

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #111 -: Ноември 04, 2009, 08:27:09 am »
 :D Гале това ще е твоят месец миличка! Ще се моля за теб този път всичко да е наред. Знам през какво минаваш  , но е за хубаво :) :bori_022: :hug2:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #112 -: Ноември 04, 2009, 09:20:22 am »
Гале не се притеснявай всички сме с теб и те гушкаме силно, успокойсе и мисли положително - дано всичко е наред и има високо ЧХГ, ще чакаме резултата   :bighug: :crossfingers:
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #113 -: Ноември 04, 2009, 10:59:41 am »
Гале - стискаме всички палци, ще чакаме после да пишеш как е минал кръвния тест? :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
<br />[/url][img]http://ticker
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #114 -: Ноември 04, 2009, 11:24:45 am »
Хайде,миличка дано този месец е твоят!!!Ще чакам с нетърпение резултата от кръвния тест!!! :crossfingers: :goodluck: :hug2:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #115 -: Ноември 04, 2009, 13:51:15 pm »
Графиката ти е идеална
Дано да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #116 -: Ноември 05, 2009, 06:37:14 am »
Днес малко се обезкуражих, защото си нямах друга работа, ами си направих още един тест! И на този тест, нямаше нищо!! Дори и сянка на втора чертичка! И отидох на кръвния тест въпреки всичко и ако се върне негативен, направо ... не знам! Обясних им за какво става дума, сестрата пък ми каза, че имала хубаво чувство за моя тест! Само се моля да и работи добре "чувството" :) Че моето се разколеба.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #117 -: Ноември 05, 2009, 08:42:32 am »
И аз имам такова чуство като сестра ти  :D. Просто графиката ти е страхотна, може би е въпрос на време да се появят двете чертички.
Пожелавам ти ги от сърце . :D
Стискам палци за кръвния тест  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
Ще чакаме с теб резултата и ще се молим !
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #118 -: Ноември 05, 2009, 08:48:53 am »
Гале, според мен също графиката ти е страхотна!
Дано този месец да е твоят!
Стискам палчета и за теб!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #119 -: Ноември 05, 2009, 08:55:13 am »
И аз се присъединявам към стиснатите палчета на всички, защото с тази чудесна графика силно се надявам този да е твоят месец и да ни зарадваш!!!  :bighug: :crossfingers: :crossfingers: