0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #80 -: Октомври 16, 2007, 18:30:39 pm »
saraapl няма защо да си разочарована, може просто фоликула да се пукне по-късно/по-късна О./- това не е проблем. МЦ ще е по-дълъг - това е  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #81 -: Октомври 16, 2007, 18:38:02 pm »
ок мерси денис.аз ти написах в моята графика за големината...там ще пи6а вече да не се бъркам и аз...:)
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #82 -: Октомври 21, 2007, 22:53:18 pm »
Денис би ли ми погледнала графиката ,имало ли е ову според теб .Благодаря ти предварително.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #83 -: Октомври 22, 2007, 19:40:30 pm »
Денис би ли ми погледнала графиката ,имало ли е ову според теб .Благодаря ти предварително.
Според мен е имало - може би на 17/18 ден от МЦ.
Дано да е станало  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #84 -: Октомври 22, 2007, 20:24:23 pm »
Благодаря ти Денис,страхотна си ,как ме зарадва само. :bighug:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #85 -: Октомври 31, 2007, 20:32:22 pm »
може ли някой да хвърли един поглед на графиката ми....мерси предварително.... :ask:
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #86 -: Октомври 31, 2007, 20:36:59 pm »
Денис,моля те да видиш и моята графика и да ми кажеш кога ,според теб ми е била овулацията
*
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #87 -: Октомври 31, 2007, 22:07:10 pm »
Привет и от мене, този месец само ще си меря Т, няма да бебеправим ,заради миседа ми преди 2 месеца. искам само да разбера дали след това, което се случи ОВУ е както преди на 13-14 ден при 29-дневен цикъл. но това ще стане ясно в края на месеца де :) Денис, ще се нуждая от твоята помощ при разтълкуването на графиката :)
желая на всички успех и лека вечер!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #88 -: Ноември 01, 2007, 06:58:48 am »
Денис,моля те да видиш и моята графика и да ми кажеш кога ,според теб ми е била овулацията
Според мен на 26 ден от МЦ.
Но, за да е сигурно това /че е имало О./ БТ трябва да се задържи над 37.0 /това е стойност само за теб/
Стискам палци да е имало О. и да е станало чудото :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #89 -: Ноември 01, 2007, 07:01:30 am »
Привет и от мене, този месец само ще си меря Т, няма да бебеправим ,заради миседа ми преди 2 месеца. искам само да разбера дали след това, което се случи ОВУ е както преди на 13-14 ден при 29-дневен цикъл. но това ще стане ясно в края на месеца де :) Денис, ще се нуждая от твоята помощ при разтълкуването на графиката :)
желая на всички успех и лека вечер!!
Привет!
Дано скоро да стане чудото и дано всичко да е наред. :D
За графиката - ще помагам, не се притеснявай за това

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #90 -: Ноември 01, 2007, 12:23:17 pm »
Привет и от мене, този месец само ще си меря Т, няма да бебеправим ,заради миседа ми преди 2 месеца. искам само да разбера дали след това, което се случи ОВУ е както преди на 13-14 ден при 29-дневен цикъл. но това ще стане ясно в края на месеца де :) Денис, ще се нуждая от твоята помощ при разтълкуването на графиката :)
желая на всички успех и лека вечер!!
[/quote
аз мисля че е била на 24 ден от МЦ,защото има жени при които се покачва след ову-то постепенно,а не изведнъж температурата!!но аз съ :oops: ...затова използван и тестове за ову,а мисля и няколко месеца да следя и с ултразвук!ако искаш направи и ти така по сигурно ще да е;)!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #91 -: Ноември 01, 2007, 12:25:54 pm »
поправка съобщението ми беше за mmtomova...ама незнам защо по-погрешка явно съм го претила като отговор на друго момиче!!!!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #92 -: Ноември 01, 2007, 12:29:00 pm »
като изчетох всичко и виждам че всички момичета се обръщат към denis  или мели ,затова моля ако не ги затруднявам да погледнат и моите графики:)..ще съм им благодарна за помоща,защото тоя месец май няма да имам ову и съм в шок буквално!!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #93 -: Ноември 01, 2007, 12:53:56 pm »
  Момичета ,Денис,ще погледнете ли графиката ми !Този месец пак се образуваха странни форми! :) Благодаря ви!
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #94 -: Ноември 01, 2007, 13:12:32 pm »
svejo,нямаш мерена температура в първата фаза на цикъла..?така трудно ще се гадае..
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #95 -: Ноември 01, 2007, 13:27:28 pm »
  Да ,нямам първата част от месеца,но все пак,ако някой може да сподели мнение по втората,моля.Вълнуват ме тези стълбички ,които се образуваха какво означават.За първи път ми се задържа Т висока във втората част на цикъла,ама тази стълбичка... :)
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #96 -: Ноември 01, 2007, 15:00:30 pm »
Благодаря ви момичета :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #97 -: Ноември 01, 2007, 16:20:57 pm »
  Да ,нямам първата част от месеца,но все пак,ако някой може да сподели мнение по втората,моля.Вълнуват ме тези стълбички ,които се образуваха какво означават.За първи път ми се задържа Т висока във втората част на цикъла,ама тази стълбичка... :)





здравей,а как си я мериш БТ-ректално,орално..защото си писала че за първи път ти се задържа температурата висока във втората половина,ама не я виждам да е 37.1,37.2,37.3.. както е при бременност в повечето случаи разбира се,има и такива дето е по ниска(говоря за ректална)!това че е стъпаловидно покачена,НЕЗНАМ,може да е поради някакви промени в нивата на хормоните или пък при теб да не се покачва рязко след ову;а предните месеци в лутеалната фаза(щом не си имала високи стойности,поне имало ли е плато т.е. да ги е нямало тези стълбички както ги наричаш:) ?
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #98 -: Ноември 01, 2007, 18:59:50 pm »
  Ами какво да ти кажа,явно при  мен Т като цяло е малко по-ниска,меря я ректално.Предните месеци ми играеше още повече, ту ниска,ту висока,такова нещо като плато досега не съм имала.Сега пък се успокои малко ,но станаха две стълбички...  :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #99 -: Ноември 02, 2007, 07:22:44 am »
  Ами какво да ти кажа,явно при  мен Т като цяло е малко по-ниска,меря я ректално.Предните месеци ми играеше още повече, ту ниска,ту висока,такова нещо като плато досега не съм имала.Сега пък се успокои малко ,но станаха две стълбички...  :)
Трудно е да се разбере какво става, когато графиката не е пълна- това не е упрек, а извинение за това че каквото и да кажа няма да е много вярно. :D
Може да е имало О. /не съм сигурна кога точно- може би в дните 18-20 от МЦ.
Колкото до конфигурацията на графиката - може да има малко недостиг на прогестерон. Но не съм сигурна - щеше да е добре да те види лекар. Ако пак се повтори - консултирай се с него.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум