0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    4etyasta

ZOLADEX
« -: Февруари 20, 2006, 16:39:09 pm »

Не знам дали тук е мястото, но искам да споделя с вас, че имам 1 ампула Золадекс 3,6 mg, която не ми е нужна и я предлагам на цена, по-ниска, отколкото се предлага в аптеките. Ако някой се интересува, нека остави Е-mail, ще му пиша.
ZOLADEX
« Отговор #1 -: Февруари 20, 2006, 20:47:31 pm »
а кой реши, че не се налага да сложиш последата инжекция.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    4etyasta

ZOLADEX
« Отговор #2 -: Февруари 21, 2006, 10:03:03 am »
Лекуващият ме лекар след три месеца лечение със Золадекс (имам  ендометриоза - ІІІ степен, установена при лапароскопия) прецени, че три инжекции са достатъчни, а пък аз вече бях закупила четвъртата ампула, тъй като най-напред ми беше казано, че ще правим 6 инжекции. Но това беше през септември миналата година. А сега предприехме вътрематочни инсеминации (по-точно решихме да правим) и са ми нужни пари. Затова реших да предложа Золадекса.
*

    shani

zoladex
« Отговор #3 -: Февруари 22, 2006, 19:00:38 pm »
Съветвам те да се консултираш и с друг лекар.На мен д-рТодотов(до 5те кьошета) ми предложи да си продам 3 инжекции на "негови пациентки" та да съм СПЕЧЕЛИЛА и аз нещо.Поставиха ми и шесте,но други лекари по-малко увлечени от печелбарство!Ако която има нужда да кандидатства и ще й ги отпуснат от Здравната каса-безплатно!
*

    4etyasta

ZOLADEX
« Отговор #4 -: Февруари 28, 2006, 14:22:39 pm »
Смятам, че точно съм се изразила - имам ампула "Золадекс", която съм купила със собствени средства, а няма да ползвам, затова я предлагам. Нито печеля от това, нито искам да ощетя някого. Що се отнася до това, че здравната каса отпуска "Золадекс" на всяка жена, която има нужда от него, на това не винаги може да се разчита. На мен, например, не ми отпуснаха.
ZOLADEX
« Отговор #5 -: Февруари 28, 2006, 17:12:02 pm »
Условието за отпускане е възраст на ЗОЛ под 35 години...
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
ZOLADEX
« Отговор #6 -: Февруари 28, 2006, 17:50:36 pm »
преди имаше определен брой, и като свърши не дават - поне аз бях така, иначе сега мисля, че поемат част от лекарствата, а отделна част се заплаща индивидуално от пациента, за съжаление това са измислили
Re: ZOLADEX
« Отговор #7 -: Март 06, 2006, 17:18:32 pm »
на каква цена я предлагаш
*

    4etyasta

ZOLADEX
« Отговор #8 -: Март 09, 2006, 09:03:01 am »
Не съм определила твърда цена. Аз съм го купила на една цена, но разбрах, че цената в аптеките сега е паднала (незнам каква е), затова трябва да говорим. Ако искаш, остави свой електронен адрес, ше ти пиша, или пък аз да напиша моя? Както предпочиташ.
ZOLADEX
« Отговор #9 -: Март 09, 2006, 15:56:51 pm »
ami moia e Princesata77@abv.bg 6te 4akam da mi pi6e6 ama moliate po barzo 4e sega epril triabva da sia bia blagodaria predvaritelno
*

    ALEXIA

ZOLADEX
« Отговор #10 -: Март 21, 2006, 19:25:34 pm »
AZ SAM NA 31 GOD.I SAHTO ZDRAVNATA KASA NE MI OTPUSNA INJEKCIITE.DAJE AKO NIAKOI MOJE DA ME POSAVETVA KAK DA SE BORIA ZA TIAH!BLAGODARIA PREDVARITELNO!

Пиши на кирилица и с малки букви!
Re: ZOLADEX
« Отговор #11 -: Март 22, 2006, 09:16:38 am »
ami kakvo da ti kaja az onzi den si pidadoh dukomentite i sega 4akam da me odobrat pak 6te vidim makar 4e tazi ot zdravnata kasa mi kaja 4e 100% 6te me odobrat i sega 4akam a na tebe kazaha li ti za6to nesa ta odobrili?i I ot kakvo to4no sate operirali
*

    4etyasta

ZOLADEX
« Отговор #12 -: Март 22, 2006, 15:32:44 pm »
Аз отговарям на условието за възраст (на 33 години съм), бях събрала и всички необходими документи, но в Здравната каса просто отказаха да ги приемат, тъй като бил изчерпан лимитът (по средата на годината - м. юли!!!). Казаха да се обаждам по телефона - можело да отпуснат още. Аз се обаждах в продължение на близо месец - безрезултатно, и тъй като докторът каза, че поставянето на инжекцията (Диферелин или Золадекс) не търпи отлагане, си я закупих сама. Това е. Дано вие имате повече късмет.
*

    ALEXIA

ZOLADEX
« Отговор #13 -: Март 22, 2006, 19:16:33 pm »
BLAGODARIA VI MOMICHETA CHE OBARNAHTE VNIMANIE I NA MOIA PROBLEM!TAKA,OTGOVARA KOITO MI DADOHA OT ZDRAVNATA KASA BEHE IZISKVANE NA HISTOLOGICHNO IZSLEDVANE KOETO NE MI E NAPRAVENO.LEKUVAHTATA MI DOKTORKA KAZA CHE TAKOVA IZSLEDVANE NE SE PRAVI PRI LAPAROSKOPIA I NE SE IZISKVA OT KASATA.NO ETO CHE NA MEN MI GO ISKAT.PIHETE MI VIE IMATE LI HISTOLOGICHNO IZSLEDVAHE?
*

    ALEXIA

ZOLADEX
« Отговор #14 -: Март 22, 2006, 19:25:40 pm »
NA KAKVA CENA SI KUPIHTE INJEKCIITE NA MEN MI TRIABVAT 6 BR.MINALATA SEDMICA IZPRATIH DO KASATA MOLBA ZA PRERAZGLEJDANE NA DOKUMENTITE MI.STISKAITE PALCI DA STANE!
Re: ZOLADEX
« Отговор #15 -: Март 22, 2006, 19:54:49 pm »
ami zadaljitelno ti iskat histologi4no isledvane az imam takova.ti sa6to zadaljitelno triabva da ima6 nali s nego se razbira kakva ti e kistata taka 4e bez nego nemoje kade sa te operirali ako ne e taina
Re: ZOLADEX
« Отговор #16 -: Март 22, 2006, 19:57:07 pm »
az sa6to minalata sedmica si podadoh dukomentite i saga 4akam kazaha mi 4e sled 2 sedmici 6te mi e gotov protokola a ina4e ijekciata struva 480lv.
*

    ALEXIA

ZOLADEX
« Отговор #17 -: Март 22, 2006, 21:17:37 pm »
LAPAPAROSKOPIATA MI E NAPRAVIHA V MAICHIN DOM V SOFIA D-R PANEVSKA I TIA I CELIA EKIP PRODALJAVAT DA ME UBEJDAVAT CHE NE MI E NEOBHODIMO.NIAMAM NIKAKVA OPERATIVNA NAMESA SAMO SA USTANOVILI ENDOMETRIOZA,NIAMALA SAM KISTI SRASVANIA I PROCHIE
Re: ZOLADEX
« Отговор #18 -: Март 22, 2006, 22:18:30 pm »
nali ti kazah nito edin lekar nemoje da ostanovi na 100%dali e endomitrioza zatova se pravi ili laparo ili operacia i sled tova izpra6tat tova koeto sa izvadili v edin centar tova se nari4a histologi4no isledvane a tazi lekarka koiato mia kazva6 daje ne sam ia 4uvala i bez tova isledvane niama da ti otpusnat ijekciite
*

    ALEXIA

ZOLADEX
« Отговор #19 -: Март 22, 2006, 22:59:15 pm »
ZNAM KAKVO E HISTOLOGICHNO IZSLEDVANE,A NEDOUMIAVAM ZAHTO NE MI E NAPRAVENO TAKOVA!TIA KAZA CHE NIAMALO OT KADE DA MI SE VZEME MATERIAL ZA IZSLEDVANE.ENDOMETRIOZATA MI E PO PREDNA TAZOVA STENA.NEZNAM MOJE BI NE EBILO VAZMIJNO.OH NEZNAM PROSTO MI IDVA DA IA UBIA AKO NAISTINA ME E LIHILA OT HISTOLOGIA,NO ZAHTO?
*

    ALEXIA

ZOLADEX
« Отговор #20 -: Март 22, 2006, 23:02:27 pm »
BETI,TI KADE SI PRAVI LAPAROSKOPIATA I KADE TI SA ENDOMETRIOZNITE OGNIHTA
Re: ZOLADEX
« Отговор #21 -: Март 23, 2006, 11:29:21 am »
zna4i tova isledvane po princip stoi v arhivite na bolnicata v tvoia bolni4en list moito sa6to be6e tam i az hodih da si go vzema za6toto i na men otna4alo ne mi go biaha dali no niamah problemi 6tom im kazah te vednaga mi go dadoha snimah go za6toto na zdravnata kasa i triabva ksero kopie i im go varnah pi6e se viarno s originala podpis pe4at i e gotovo.taka 4e tvoita lekarka pri vsi4ki slu4ei go ima a i sled kato ti e predpisala zoladex nali ti kazah bez nego nemoje 100% da dokaje 4e e endomitrioza te zatova go iskat nali po nego te ti otpuskat lekarstvata.A moje li da te popitam vzeha li ti pari i kolko?
ZOLADEX
« Отговор #22 -: Март 23, 2006, 12:11:04 pm »
Здравейте момичета! И аз да се намеся във вашите дебати!
На мен също ми правиха през м.10.2005 лапаро в бившата Тина Киркова и имах такова хистологично изследване(беше потвърдена ендометриозата). Наистина според мен е важно да се направи такова за да е сигурно че някой има ендометриоза а да не е само като хипотеза, но на една моя позната на която лапарото беше в майчин дом през 01.2006 също не са и правили и то пак е било при тази д-р Пъневска, явно тя няма навика да прави такава хистология. :twisted:
А на мен от здравната каса също ми го искаха и ми бяха отпуснати 6 инж. Zoladex през м.11.2005.Доколкото знам дори вече няма ограничение да си под 35 години за да ти ги отпуснат но затова не съм 100% сигурна .
*

    veni

ZOLADEX
« Отговор #23 -: Март 24, 2006, 16:57:12 pm »
Здравейте!
Имам 6 Zoladex 3,6 инжекции за продан. Цената е изгодна. Ако някой има интерес нека пише на email: venetagt@abv.bg
ZOLADEX
« Отговор #24 -: Март 28, 2006, 17:24:05 pm »
Ами да кажа и аз за хистологичното изследване - то не е задължително, трябва да ти напишат от клиниката, където са ти правили лапаро, че не е взето и причината за това (допуска се да няма хистология, когато взимането на материал е свързано с опасност от кървене). Това е всичко - мен също ме върнаха за този текст, но от районната каса
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
ZOLADEX
« Отговор #25 -: Март 28, 2006, 21:57:56 pm »
Цитат на: 4etyasta
Лекуващият ме лекар след три месеца лечение със Золадекс (имам  ендометриоза - ІІІ степен, установена при лапароскопия) прецени, че три инжекции са достатъчни

А как точно прецени?
Питам защото аз със 1-2 степен провеждам 6-месечен курс. Пазарих се за по-малък, ама Док беше непреклонен.

*

    4etyasta

ZOLADEX
« Отговор #26 -: Март 29, 2006, 08:57:37 am »
Първо трябва да си призная, че съм допуснала грешка при написване на степента - в оперативния протокил от лапароскопията пише втора степен. А как точно лекарят ми е преценил, че нямам нужда от повече Золадекс - не знам. Мога само да предполагам - може би защото при лапароскопията не са открити ендометриозни кисти (имало е само сраствания, които според него се дължат не само на ендометриозата, но и са следствие от предишната ми операция). Така че той още след лапарото спомена, че ще поставим 3-4 инжекции - по негова преценка. Как е преценил, не съм го питала, защото това негово решение съвпадаше с моето желание да се приключи по-скоро с лечението (който е бил на Золадекс и е изпитал страничните му действия, ще ме разбере).
ZOLADEX
« Отговор #27 -: Март 30, 2006, 11:19:29 am »
Здравейте, и аз ще имам към 20-24 април една инжекция Zoladex която няма да ми трябва (последната от 6-те които ми отпуснаха от НЗОК).Тъй като аз си купих първата сама и чак тогава ми изписаха от НЗОК. Бих я продала на половин цена тък като е доста скъпа по принцип както знаете. Ако някой се интересува може да ми пише.
А имам и едно питане според вас как е по добрия вариант да се чака нормално да ти дойде цикъла след Zoladex-а или да се предизвика с лекарства или инжекции не знам каква е точно процедурата?
*

    Anonymous

ZOLADEX
« Отговор #28 -: Март 30, 2006, 12:23:56 pm »
Добре е след инжекциите Zoladex да се изчака първия цикъл без да се предизвиква с хапчета или други средства,ако доктора не е преценил друго.Обикновенно идва 2 месеца след последната инжекция.
ZOLADEX
« Отговор #29 -: Март 30, 2006, 13:09:13 pm »
Благодаря Гост за мнението а имам още едно питане  :)
При условие че ще ми се прави цветна снимка кога е най добрия  момент след като ми дойде първия цикъл(след zoladex-a) или преди това ?
ZOLADEX
« Отговор #30 -: Март 30, 2006, 18:44:51 pm »
kolko pari ia prodava6
ZOLADEX
« Отговор #31 -: Март 30, 2006, 18:50:31 pm »
iskam da popitam niakoi znaeli ako se otloji s edin mesec le4enieto sas zoladex opasno li e i kakvi moje da sa posledstviata.Za6toto triabva6e sega da mi se bie dokato sam nerazpolojena a az ia niamam i 6te go otloja 4akam da me odobrat ot zdravnata.A sa6to da vi pitam kolko vreme 4akahte da vi odobriat?
ZOLADEX
« Отговор #32 -: Март 30, 2006, 19:41:47 pm »
Ами аз чаках за Zoladex да ме одобрят ot НЗОК към 20-25 дни, това беше към началото на 11.2005 .
А аз ще я имам тази излишната инжекция към 22.04.2006 някъде +- 2 дни.
Сега я нямам налична.
А ако искаш моя e-mail е kremena_tg@abv.bg пиши ми и ще ти пиша за цената на инжекцията.
*

    Anonymous

ZOLADEX
« Отговор #33 -: Март 31, 2006, 14:22:50 pm »
Здравейте,

Не знам дали е тук мястото, но искам да попитам има ли значение в кой ден от цикъла се бие първата инжекция. На мен ми предписаха Диферелин и се пада да ми бият инжекцията в последните дни от цикъла ми.
Благодаря ви предварително.
*
ZOLADEX
« Отговор #34 -: Март 31, 2006, 14:26:05 pm »
Госте,въпросчето ти е за $Асистирани репродуткивни технологии$.
Диферелинът се слага обикновено във втората половина на цикъла.Регистрирай се,ако не си го направила и заповядай в темата $Какви ще ги вършим през пролетта$.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    Anonymous

ZOLADEX
« Отговор #35 -: Март 31, 2006, 14:40:08 pm »
White,

Все още не съм за другата тема. Правиха ми лапаро, установиха ми ендометриоза и по тази причина ми предписаха Диферелин. Доколкото знам се предписва Золадекс или Диферелин. Преди време четох дискусия относно времето за поставяне на първата инжекция, но сега не мога да я намеря.
*
ZOLADEX
« Отговор #36 -: Март 31, 2006, 14:45:18 pm »
Съжалявам за объркването.Вярно,че и за такива случаи се изписва.Дано не стигнеш до нашата темичка.Много късмет ти желая.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
ZOLADEX
« Отговор #37 -: Март 31, 2006, 16:25:23 pm »
Гост,  на мен моя лекар ми каза че няма значение в кой ден от цикъла се поставя първата инжекция. На всеки организъм е нужно различно време за да започне да действа тази 1-ва инжекция и дори след нея повечето имат още един цикъл.И при мен беше така.
ZOLADEX
« Отговор #38 -: Март 31, 2006, 17:01:43 pm »
Здравейте пак,

Госта съм аз.
White, няма проблем. И за това съм подготвена, но въпреки всичко се надявам да не стигам до там.
Благодаря ви за бързите отговори.
*

    Maria111

Re: ZOLADEX
« Отговор #39 -: Май 02, 2006, 20:44:03 pm »
Цитат на: ALEXIA
NA KAKVA CENA SI KUPIHTE INJEKCIITE NA MEN MI TRIABVAT 6 BR.MINALATA SEDMICA IZPRATIH DO KASATA MOLBA ZA PRERAZGLEJDANE NA DOKUMENTITE MI.STISKAITE PALCI DA STANE!


Здравей Алексия,

Аз мога да ти предложа 4 инжекции на цена 330 лв. Тъй като на мен ми бавиха решението и първо ми отказаха поради липса на хистология, бях принудена да купя първите 4 инжекции. Ако се интересуваш, пиши ми: bmatanasovi@bgmreja.com
*

    Maria111

Re: ZOLADEX
« Отговор #40 -: Май 02, 2006, 20:57:00 pm »
Цитат на: ALEXIA
ZNAM KAKVO E HISTOLOGICHNO IZSLEDVANE,A NEDOUMIAVAM ZAHTO NE MI E NAPRAVENO TAKOVA!TIA KAZA CHE NIAMALO OT KADE DA MI SE VZEME MATERIAL ZA IZSLEDVANE.ENDOMETRIOZATA MI E PO PREDNA TAZOVA STENA.NEZNAM MOJE BI NE EBILO VAZMIJNO.OH NEZNAM PROSTO MI IDVA DA IA UBIA AKO NAISTINA ME E LIHILA OT HISTOLOGIA,NO ZAHTO?

Здравей отново,

Това с хистологията е отвратителен номер. На мен също ми е правена лапароскопия в Майчин дом от Д-р Филипов и нямам правена хистология. Когато ми отказаха ампулите поради липсата на изследването аз отидох директно при Д-р Налбански(завеждащ на 11 етаж) и той на дълго ми обясни, че при такава лапараскопия НЕ може да вземе материал за хистология поради опастността от перфорация, нараняване на органите. Той написа това си мнение на Експертното становище и аз отново подадох документи за преразглеждане и НАЙ-накрая след 4 месеца получих одобрен протокол. От отделението ми показаха исмото от здравната каса със списък на исканите от тях документи при лапароскопия, за да се отпусне Золадекс и там изрично пише "хстология(ако е налична)" т.е. от самата здравна каса допускат, че не е задължителна!?!?! Всичко е една отвратителна бюрокрация за цъжаление на наш гръб!!!
ZOLADEX
« Отговор #41 -: Май 03, 2006, 14:34:34 pm »
zdraveite namen sa6to mi se naloji da si kupia parvata ijekcia i 4akam vse o6te re6enieto ot zdravnata kasa kato me odobriat 6te imam ijekcia zoladeks az ia kupih 390 i za tolkova ia prodavam ako niakoi se interesuva da mi pi6e na Princesata77@abv.bg a iskam da popitam koga zapo4vat da se poiaviavat strani4nite efekti za6toto na men za sega mi niama ni6to blagodaria predvaritelno za otgovora
ZOLADEX
« Отговор #42 -: Май 04, 2006, 08:26:14 am »
Относно страничните ефекти...
Ами предполагам, че при всеки е различно- при мен след първата инжекция ми се появи цикъл, така че вълните и пр. започнаха след 2-3 инжекция и се засилваха. Преди 2 дена си сложих последната 6 инжекция и сега с нетърпение чакам всичко да приключи. Мен особенно ме измъчиха вълните и безсънието...
ZOLADEX
« Отговор #43 -: Май 04, 2006, 15:38:36 pm »
:P ok mnogo ti blagodaria za otgovora oh dano pri men ne se poiavat za6toto 4estno kazano me e mnogo strah.
ZOLADEX
« Отговор #44 -: Май 06, 2006, 21:58:37 pm »
След първата инжекция както знаете ми дойде цикъла, но ме притеснява че вече е 10-ти ден а той не спира, във вторник трябва да поставя следващата, някой да е имал подобно оплакване.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Anonymous

ZOLADEX
« Отговор #45 -: Май 09, 2006, 14:54:15 pm »
Не се притеснявай, мисля че е нормално.
На мен ми поставиха първата инжекция няколко дни преди цикъла, дойде си ми и продължи около 2 седмици. Но доктора ме беше предупредил че това може да се случи.
ZOLADEX
« Отговор #46 -: Май 10, 2006, 10:03:40 am »
Вече ми е 15 ден и все още имам кървене, почвам да се притеснявам със сугурност имах и овулация, кръвното ми се вдига, лекарката коато ми поставя инжекциите каза че ако продължи така /за кръвното/ ще се наложи да прекратя лечението. Доста съм панирана, мисля да ходя да се консултирам за това.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
ZOLADEX
« Отговор #47 -: Май 10, 2006, 11:14:45 am »
Аз също бях 6 м. на Золадекс до февруари 2006 г. Страничните действия са ужасни, но се забряват. Също имах високо кръвно през цялото време, за което пиех лекарства, изписани от кардиолог. Не спирайте лечението си заради кръвното. Друг съвет от мен е приемането на калций по 2 табл. дневно, което има голямо значение по отн. на топлите вълни и жаждата, а също така и като профилактика на остеопорозата. Най- удобни за приемане са таблетки, които се дъвчат, казват се Ideos. Искам да обменя информация с др. момичета, които са били на такова лечение. Мисля, че ще бъде от полза за всички, най- вече за тези, които започват сега, защото те имат нужда от морална подкрепа. Знам от личен опит, че е така.
*
ZOLADEX
« Отговор #48 -: Май 10, 2006, 11:16:13 am »
Аз също бях 6 м. на Золадекс до февруари 2006 г. Страничните действия са ужасни, но се забряват. Също имах високо кръвно през цялото време, за което пиех лекарства, изписани от кардиолог. Не спирайте лечението си заради кръвното. Друг съвет от мен е приемането на калций по 2 табл. дневно, което има голямо значение по отн. на топлите вълни и жаждата, а също така и като профилактика на остеопорозата. Най- удобни за приемане са таблетки, които се дъвчат, казват се Ideos. Искам да обменя информация с др. момичета, които са били на такова лечение. Мисля, че ще бъде от полза за всички, най- вече за тези, които започват сега, защото те имат нужда от морална подкрепа. Знам от личен опит, че е така.
ZOLADEX
« Отговор #49 -: Май 10, 2006, 11:39:29 am »
Аз съм на Диферелин 6 месеца. Вече ми биха втората инжекция. Ужасно е. Тези топли вълни едвам ги издържам. И през нощта от жега не мога да спя. Други странични ефекти досега не съм усетила. Но тези вълни са достатъчни.
Това за калция не го знаех, но мисля да пия. Ако някой има и други идеи как да се справяме по-лесно моля да сподели.
Благодаря ви.
ZOLADEX
« Отговор #50 -: Май 10, 2006, 12:16:24 pm »
Това ми препоръчаха на мен:Фозамакс - табл. от 70 мг - веднъж седмично и Калций с витамин Д - 2 пъти по 600 мг дневно.
А във страницата на Пирогов четох за хормонозаместителна терапия, не никой не пожела да ми я разясни.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
ZOLADEX
« Отговор #51 -: Май 10, 2006, 12:40:27 pm »
Правилно са казали за Фосамакс, само че той мн. дразни стомаха. Ако го понасяш- добре, ако не, както беше при мен, всеми назален шпрей Миакалцик, по 1 доза през ден. Те осигуряват задържането на калция в организма. А за хормонозаместителна терапия, мисля, че тя е за жени, които са във физиологчен климакс. Целта на леч. със Золадекс е изпадане в принудителен климакс, при който би трябвало ендометриозните огнища да изчезнат, защото те кървят едновременно с ендометриума в матката. Мисля, че хормонозаместителната терапия ще ги храни, а нашата цел е да ги унищожим! Всъщност с тази терапия се отлага настъпването на климакса, тя набавя на организма вс. хормони, чието производство е намаляло или спряло, вследствие на възрастта.
ZOLADEX
« Отговор #52 -: Май 10, 2006, 13:08:50 pm »
Не, не става дума за такава защото я четох точно в тема за золадекса, а за терапия която просто намаля страничните ефекти.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
ZOLADEX
« Отговор #53 -: Май 10, 2006, 13:42:08 pm »
В такъв случай, не съм запозната. Консултирай се с лек. лекар. Всичко се изтърпява, стига резултатът да е положителен. Просто се въоръжете с търпение за 6 мец. След това ще ви трябва още повече търпение за да стигнат нещата до така желаното бебче. Пожелавам успех на всички!