0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #20 -: Май 02, 2006, 17:11:24 pm »
Благодаря на всички за подкрепата!Бени и аз съм при Д-р Сариев.Утре ще пиша веднага след процедурата,много съм се изплашила ,но съм готова на всичко.....трябва да знам...започвам и да се променям от толкова мисли.... :?
*
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #21 -: Май 02, 2006, 18:04:46 pm »
От сега съм кълбо от нерви,как ще изкарам нощта-незнам!Резултата ме плаши, всичко ще изтърпя,но резултата....ме плаши...... :balk_144:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #22 -: Май 02, 2006, 18:53:57 pm »
Цитат на: indi
Бени и аз съм с твоята участ и тръпна в очакване!Моята снимка ще е утре в 12.30 ч,но в Окръжна болница Варна!Стискам палци и за двете ни! :crossfingers:


Успех миличка
 и дано резултатите
да са повече от прекрасни  :wink:
Спокойно :D  , всичко ще е наред :balk_21:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #23 -: Май 02, 2006, 19:01:54 pm »
Цитат на: indi
От сега съм кълбо от нерви,как ще изкарам нощта-незнам!Резултата ме плаши, всичко ще изтърпя,но резултата....ме плаши...... :balk_144:


Миличка, не се притеснявай, всичко ще бъде наред, с теб сме  :balk_21:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #24 -: Май 02, 2006, 19:05:17 pm »
Успех и на двете и хубави резултати :balk_21:

*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #25 -: Май 02, 2006, 21:00:20 pm »
Beny,indi, разбирам как се чувствате ! И аз бях същата /е сигурно не само аз :oops: /. Страхът е голям,нормално е...но си струва ! Наистина,бъдете силни,стискайте зъби и смело !!! Ние сме с вас ! После непременно да се похвалите с добрите резултати !  :lol:
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #26 -: Май 02, 2006, 21:27:18 pm »
beny, indi стискам палци и на двете резултатите да бъдат хубави. Успех.  :balk_21:


*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #27 -: Май 02, 2006, 21:38:29 pm »
Бени,Инди  стискам палcи всичко да е ОК!!!!!!!!!!!
Не се притеснявайте,цялата процедура е само 5 мин.Сладурки успех!!!! yahoo_17  :crossfingers:
*
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #28 -: Май 02, 2006, 22:22:58 pm »
Момичета и от мен :crossfingers: .
Разбирам ви идеално,защото миналата седмица и аз минах през това-няма как.
Дано резултатите ви да са добри!!!
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #29 -: Май 03, 2006, 08:49:04 am »
Благодаря за подкрепата ви момичета и за пожеланията!!! И на теб Инди......стискам палци и аз. Да, и аз съм при Сариев....днес ще се чуем да се доуточним. Веднага след снимката ще ви пиша за резултата. :lol:
*
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #30 -: Май 03, 2006, 09:10:32 am »
Благодаря Ви момичета!Страхотни сте!Ужасна нощ преживях,може би за цялата вечер на сън три пъти Сариев ми направи снимката....кошмар,в едно полусъзнание бях през цялата нощ...Веднага щом се върна в офиса и ще ви пиша,за всичко....резултат,емоции... :balk_21:
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #31 -: Май 05, 2006, 10:05:32 am »
Какво стана с резултатите момичета ....аз още ли да стискам палците или мога вече да ги пускам
*
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #32 -: Май 05, 2006, 10:28:51 am »
Здравейте,момичета!Отново много благодаря за подкрепата през цялото време мислих за Вас!Умишлено не писах вчера,защото знаех,че Бени каквото и да прочете ще се стресира!Резултата при мен е ,че тръбите пропускат,но Д-р Сариев се изказа - очаквах повече- което не мен не ми хареса,в смисъл,че ми обясни,аз и видях сама от снимките,че струпването на контраст в една част от тръбите не е добър знак!Веднага след това се опита да си припомни и ме попита имам ли изследване за хламидии,което ме навежда отново на мисълта,че не всичко е ок/хламидии-отрицателен Igg , Iga/,но обнадеждаващото беше,че накрая ми каза,че до 6 месеца ще съм бременна,и каза че снимката повлиява добре на малки сраствания/ако не се изразявам точно ме извинете/!Проблемът е ,че по време на процедурата видя,че отново имам раничка,което ме потресе в буквалния смисъл,започнах да треперя от краката на долу и се притесних сериозно,преди 5-6 г след раничка на шийката на матката стигнах до ПАП 3 Б,и това си е рецидив,след като спре кървенето ще отида за цитонамазка,а засега спирам с бебеправенето...Болката бе точно като при ужасно болезненият ми цикъл и всичко мина като насън...на всичко отгоре имам задържан фоликул-33 мм и ще пия и оргаметрил,сега пия флажил 3 х 1....и съм в особенно състояние,ту се обнадеждавам заради снимката,ту се депресирам,заради раничката....Стана много дълго,извинете ме!И още веднъж благодаря!Очаквам и Бени да пише и стискам палци всичко да е наред при нея! :balk_21:
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #33 -: Май 05, 2006, 10:55:51 am »
ИндиНадявам се нещата да се оправят възможно най-бързо и скоро да има успешна развръзка, за да се наложи да си подменяш гардероба
*
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #34 -: Май 05, 2006, 11:18:50 am »
BLACK_ROSE,много си мила!Но не трябва ли да се притеснявам за това струпване, контраста наистина се вижда че стига навсякъде по тръбите,но ивицата е толкова тънка,че се чудя.Но аз и по принцип съм си паника,като отида при док др.седмица отново ще го тормозя и  разпитвам за снимката!
Прекрасно е че Ви има!
 :)  :wink:  :D
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #35 -: Май 05, 2006, 13:47:08 pm »
Цитат на: indi
... но ивицата е толкова тънка,че се чудя.

Инди и аз като видях моята цветна снимка и се притесних, че тръбите са много тънки нагънати нишки, а док ми каза, че така трябва да бъдат - ако са удебелени значи има някакво възпаление. Каза "хубави тънки като косъм тръби, свободно висящи".


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #36 -: Май 05, 2006, 14:06:42 pm »
Поздравления Инди!
Не се притеснявай излишно
 и започвай с изпълнение на препоръките от лекаря
 - бебе до 6 месеца. А защо не  и по рано.
Продължавам да стискам палци. :wink:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #37 -: Май 05, 2006, 14:36:43 pm »
Здравейте и от мен,

  Първо искам да благодаря на всички за подкрепата ви!!! Значи много за мен!!! Не ви писах вчера, защото моята снимка е направих днес. Преди малко се връщам от болницата. Още ми треперят краката. При мен резултата е запушена лява тръба. От там идваха и силните болки по време на вливането на урографина.  Болката беше, както казва Инди, като при болезнена менструация. И аз съм с такава всеки месец, но сега ме понаболя повечко. И на мен ми изписа същия антибиотик и витамин С. Ами, чакам мъжът ми да се върне от път след 1 месец и ще му правят спермограма.  Така, че стискайте палци и за спермограмата да е ОК.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #38 -: Май 05, 2006, 14:57:41 pm »
Бени  :balk_21: Това че едната тръба е запушена не значи че при вас няма да стане бързо бебето  :wink: Мойте кат са и двете отпушени, че за това вече година и половина чакаме. Ще стискам палци за перфектна спермограма на мъжа ти и мноооого   :sperm2:  Айде дано като се върне от раз да стане работата :)


*
В четвъртък ми предстои цветна снимка
« Отговор #39 -: Май 05, 2006, 15:21:17 pm »
Пиша за 4-ти път,дано се получи!Мила Бени стискам палци за спермограмата!И ние правихме при същия док.Астенозооспермия-37% нормокинетични ,след 1 м. прием на Л-карнитин 2 х 1 - 46%.Трябва да сме оптимисти и ще се получи!Не мога едно смайли за сложа...всичко ми изчезва!