0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Великденски пости
« Отговор #60 -: Март 10, 2006, 15:05:22 pm »
Джами - там е :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Великденски пости
« Отговор #61 -: Март 14, 2006, 15:47:19 pm »
Тази сутрин гледах при Марта, някаква докторка, (май доктор Емилова, не го хванах в началото, а не я познавам в лице :oops: ), която каза, че :"Най-хубавите бебета ставали веднага след пости!" и ме потресе направо. Съвсем се обърках...Не съм фен на постите, а си и мислех, че консумирането на месо е задължително при бебеправенето. :oops:
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Великденски пости
« Отговор #62 -: Март 14, 2006, 16:02:19 pm »
Не беше Емилова ,а относно хубавите бебета казваше,4е люцерна,нахуд,кълнове и тем подобни били полезни за потентността.А те обикновено се консумират по време на пости.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Великденски пости
« Отговор #63 -: Март 14, 2006, 17:03:04 pm »
Цитат на: Lan
Тази сутрин гледах при Марта, някаква докторка, (май доктор Емилова, не го хванах в началото, а не я познавам в лице :oops: ), която каза, че :"Най-хубавите бебета ставали веднага след пости!" и ме потресе направо.


да бе, на баба й хурката!
тя ги е мерила, описвала и изследвала лично 20 години и затова знае кога стават най-хубавите! най-обичам такива тъпоумни изказвания, неподплатени с нищо, дето разчитат на доверието на масите в титлата!

аз пък казвам, че хубави бебета стават от хубави родители, най-вече! :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Великденски пости
« Отговор #64 -: Март 14, 2006, 18:45:53 pm »
Цитат
аз пък казвам, че хубави бебета стават от хубави родители, най-вече! Smile

 :balk_602:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Великденски пости
« Отговор #65 -: Март 14, 2006, 20:22:14 pm »
Цитат на: jam
аз пък казвам, че хубави бебета стават от хубави родители, най-вече! :)

И още по-най-вече най-хубави са бебетата, правени с любов  :D
Великденски пости
« Отговор #66 -: Март 22, 2006, 17:29:46 pm »
Решавам да възродя тази тема със следния сложен въпрос :lol:

Спазването на пост /или по-скоро огначеният прием на белтъчини/ може ли по някакъв начин да промени влагалищната флора?


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika