0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Поза за забременяване??
« -: Март 25, 2008, 11:58:43 am »
Здравейте мацки. Ако темата се повтаря, извинявам се предварително.
Искам да ви попитам има ли значение позата по време на секс, и ако има коя е най-обещаващата за зачеване? :oops: :oops: :oops: :oops:
Много информация има в нета,но едни казват че има, други пък отричат. И се обърках. :?
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #1 -: Март 25, 2008, 12:28:22 pm »
Здравей , аз знам , че ако си с обърната матка,както съм аз, е най -добре позата : той отзад и трябва да се лежи по корем, с възглавничка под горната част на бедрата. Ако си с нормална матка, трябва да  лежиш с вдигнати крака на стената. Иначе позата по време на секс , няма кой знае какво значение, въпросът е да не  си ти отгоре или права. Това е, незнам обаче колко е правилно.


Re: Поза за забременяване??
« Отговор #2 -: Март 25, 2008, 12:45:34 pm »
Здравей , аз знам , че ако си с обърната матка,както съм аз, е най -добре позата : той отзад и трябва да се лежи по корем, с възглавничка под горната част на бедрата. Ако си с нормална матка, трябва да  лежиш с вдигнати крака на стената. Иначе позата по време на секс , няма кой знае какво значение, въпросът е да не  си ти отгоре или права. Това е, незнам обаче колко е правилно.

Да ама моя обича аз да съм отгоре.  :x
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #3 -: Март 25, 2008, 12:47:59 pm »
Здравей , аз знам , че ако си с обърната матка,както съм аз, е най -добре позата : той отзад и трябва да се лежи по корем, с възглавничка под горната част на бедрата. Ако си с нормална матка, трябва да  лежиш с вдигнати крака на стената. 
Да, и освен това единият крак трябва да ти е зад врата, а едната ръка зад кръста иначе не става! :lol:
Темата се повтаря ,да. Никой никъде не е цитирал някакво научно изследване за ползата/вредата от дадена поза за секс. Самата аз забременях в "най-неподходящата" уж поза. Ако всичко друго е наред не вярвам позата да оказва каквото и да е било влияние.
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #4 -: Март 25, 2008, 13:28:31 pm »
Абе ти пак бъди отгоре, ама отвреме на време само...Той ще го преживее сигурна съм. :goodluck:
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #5 -: Март 25, 2008, 13:52:18 pm »
незнам каква трябва да е позата, но първият път забременях (малко ме е срам)на кухненската маса  или в колата, като не съм лежала (с бившият ми мъж), а сега от месеци опити лежане и нестава - въпрос на късмет.важното според мен е да се прави с любов и желание. успех на всички.







Re: Поза за забременяване??
« Отговор #6 -: Март 25, 2008, 14:30:47 pm »
Да, и освен това единият крак трябва да ти е зад врата, а едната ръка зад кръста иначе не става! :lol:
Ааа, моля моля, не забравяй фън шуй :wink: Трябва задължително да се гледа на запад, да нямаш пряка видимост към вратата, и да няма огледала в стаята :lol: :lol: :lol:

Девойки, майтап, не ми се връзвайте :wink:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #7 -: Март 25, 2008, 14:53:06 pm »
Абе то да стане, пък ако трябва и краката на тавана ще си залепя. Можеби наистина  е въпрос на късмет, знам ли :balk_602:


*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #8 -: Март 25, 2008, 15:30:47 pm »
[
[/quote]
Ааа, моля моля, не забравяй фън шуй :wink: Трябва задължително да се гледа на запад, да нямаш пряка видимост към вратата, и да няма огледала в стаята :lol: :lol: :lol:

Девойки, майтап, не ми се връзвайте :wink:
[/quote]
Аааа, моля ти се Рали, дали ще гледаш на Запад или на Изток зависи от личната ти посока! Току виж си погледнал на Запад, а то трябвало на Изток и лелееее! Отиде позата! :D
Пристрастена към д-р Хаус!
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #9 -: Март 25, 2008, 18:32:55 pm »
[
Ааа, моля моля, не забравяй фън шуй :wink: Трябва задължително да се гледа на запад, да нямаш пряка видимост към вратата, и да няма огледала в стаята :lol: :lol: :lol:

Девойки, майтап, не ми се връзвайте :wink:
[/quote]
Аааа, моля ти се Рали, дали ще гледаш на Запад или на Изток зависи от личната ти посока! Току виж си погледнал на Запад, а то трябвало на Изток и лелееее! Отиде позата! :D
[/quote]
хахахаа
милички, аз се занимавам с фън шуи от доста време и единственото което най бързо се постига там и аз наистина успях е пари.Мъжо беше полудял с мойте размествания и най вече с това че исках златни рибки, но все пак кандиса....
Ако трябва да се боря и с позите заради фън шуи ще ме изсели. Но в интерес на истината колкото и да ровех да търся за бременност нещо там, не намерих.....На всичкото отгоре тоалетната се пада точно всектор ДЕЦА :BangHead: :BangHead: :BangHead:
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #10 -: Март 25, 2008, 18:34:42 pm »
Ас също изчетох много за позите и накрая реших,всеки път различна ,а до сега няма резултат!Аз с мойта лекарка съм много близка и я питах какво мисли тя!Отговора й беше:
"Правете го с любов и гледай после да не ставаш веднага"!Тук май трябва да се включат тези,които са видели двете черти!А дотогава ние ще си опитваме нови пози! :D
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #11 -: Март 25, 2008, 18:44:17 pm »
Това за не ставането има смисъл явно.Една приятелка която има двегодишно слънце ме посъветва не само да не ставам, но и след като приключим квото там правим да си сложа пет възглавници на д-то и да ми е вдигнат ханша поне половин час за да отиде това което трябва където трябва.Те с нейния са успели за два месеца така.А наистина бързаха защото той щеше да се качва на кораб за осем месеца и срока щеше да стане много дълъг....Но мойта позната която сега пък е бременна доколкото знам не е стояла на челна стойка.На 30 г. са и двамата и явно всичко мърда както трябва.Абе както и да стоим нека се молим и да вярваме.Ще стане.
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #12 -: Март 25, 2008, 19:10:00 pm »
Това за не ставането има смисъл явно.Една приятелка която има двегодишно слънце ме посъветва не само да не ставам, но и след като приключим квото там правим да си сложа пет възглавници на д-то и да ми е вдигнат ханша поне половин час за да отиде това което трябва където трябва.Те с нейния са успели за два месеца така.А наистина бързаха защото той щеше да се качва на кораб за осем месеца и срока щеше да стане много дълъг....Но мойта позната която сега пък е бременна доколкото знам не е стояла на челна стойка.На 30 г. са и двамата и явно всичко мърда както трябва.Абе както и да стоим нека се молим и да вярваме.Ще стане.
Съгласна съм с теб!Дано не се забави нашият положителен резултат!
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #13 -: Март 25, 2008, 19:14:27 pm »
Трябва задължително да се гледа на запад, да нямаш пряка видимост към вратата, и да няма огледала в стаята
Това на мен най- ми се хареса.
Достатъчно ли е аз да съм с гръб към вратата или от леглото въобще не трябва да има видимост? Ако е така - веднага слагам матрака в гардероба.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #14 -: Март 25, 2008, 20:52:34 pm »
Изчетох внимателно какво сте написали, сега отивам да спазя всички изисквания, които сте дали, малко трябва да съм йога, за да успея, но ще се постарая. Като на финал ще ви напиша дали е станало, стискайте ми палци.  :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #15 -: Март 25, 2008, 21:50:53 pm »
А така Meggy, и аз отивам това да правя.Оттам дано се преместим в очакващи и след това  -с +-чето под мишничка в другата темичкаааааааа
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #16 -: Март 25, 2008, 22:35:21 pm »
Момичета, какви ли стойки и пози не сьм заемала :cul2: :lol:но няма никакав ефект,мисля че когато ни доиде времето тогава.
Успех все пак на всички с позите :lol:
http:
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #17 -: Март 26, 2008, 02:40:36 am »
NOWILKA Страхотна тема!!!Хем е полезна,хем е забавна! :balk_46: :balk_46: :balk_46:
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #18 -: Март 26, 2008, 08:11:31 am »
Добро утро "учителки мои".Коя какво прилагаше снощи от позите? :lol: Аз споделих с моя мъж какво трябва да правим.  :oops: Горката аз- най-голямата ми грешка. За рождения му ден единия от приятелите му подари кожен камшик. Отиде моя и го взе и ме предупреди ,че ако тази вечер го докосна- щял да ме шляпа. :D Е, обясних ме че и в това има известна еротика. Но той реши да си вземе белезниците и пак ме заплаши , че ще ме върже за парното- далеееееече от спалнята и щял да ме "шляпа от там. :? Глупчо. Бил много изморен,защото съм го изтощила предните два дни. Нали съм се решила този месец да се хваля с две черти и го "премятам" вечер  и сутрин. :lol:
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #19 -: Март 26, 2008, 08:18:08 am »
Новилка,залъжи го,че скоро ще свърши тормоза,ако се справите със задачата :wink: :lol: :lol: Иначе ще се наложи него да завържеш за парното и ще кара само на водица и камшици :lol:
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #20 -: Март 26, 2008, 08:20:34 am »
Новилка,залъжи го,че скоро ще свърши тормоза,ако се справите със задачата :wink: :lol: :lol: Иначе ще се наложи него да завържеш за парното и ще кара само на водица и камшици :lol:


Ооооооооо, няма къде да ми избяга. Тази сутрин съм скрила белезниците.  :lol: :lol: Милия той, ако знае довечера какво му се пише. Както са казали "от сън спомени няма", нищо че на другия ден съм на работа. :P
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #21 -: Март 26, 2008, 08:23:33 am »
Хубаво правиш ти.Само така :wink: Моя пък вече почти ме мрази,защото смята,че правим секс,само за да забременея....викам му "Милоо,първо работата,после като забременея за удоволствие" :lol: :lol:
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #22 -: Март 26, 2008, 08:30:18 am »
Хубаво правиш ти.Само така :wink: Моя пък вече почти ме мрази,защото смята,че правим секс,само за да забременея....викам му "Милоо,първо работата,после като забременея за удоволствие" :lol: :lol:

Ами мрази те?  :ask: Та кой мъж мрази секса? Моя като е изморен и той ми върти такива номера- "не ми се прави, остави ме най-накрая да си почина"! Но ние жените винаги постигаме целта си , така че той като не иска- ти.... постигни целта си с целувки, ласки, дори аз изявявам желанието да съм отгоре. Поне при мен в повечето случаи това помага.  :bed: :bed:
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #23 -: Март 26, 2008, 08:35:26 am »
ООО,не,той много си обича секса даже,но аз явно изглеждам като "жена с кауза",а не като "загоряла филийка"(с тези изрази влизам веднага в Господари на ефира) :lol: :lol: Толкова съм се вглъбила в желанието си за забременея,че на моменти забравям просто да се отпусна... :?
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #24 -: Март 26, 2008, 08:38:56 am »
ООО,не,той много си обича секса даже,но аз явно изглеждам като "жена с кауза",а не като "загоряла филийка"(с тези изрази влизам веднага в Господари на ефира) :lol: :lol: Толкова съм се вглъбила в желанието си за забременея,че на моменти забравям просто да се отпусна... :?

Ееее, тогава в такива моменти ти предлагам едно  :kaos7: :wine: и се отпускаш. Аз така правя- една чаша/ аз от една чаша съм под масата вече/ и всичко си е наред.  8O
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #25 -: Март 26, 2008, 08:42:27 am »
Пусто,че не пия :oops: Ама ще се науча,колко му е :lol:
Та да си кажа все пак и мнението за позите,че съвсем се отплеснахме.Според мен няма специална поза за забременяване.Ако е точният момент,в каквато и конфигурация да се намирате,все ще стане чудото :wink:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #26 -: Март 26, 2008, 09:57:30 am »
Мацки, интересна тема се е заформила тук :)
Реших и аз да се включа, понеже прочетох в началото че има и от вас със обърната матка, и аз съм така. Понякога си мисля че това може би е причината да не става толкова време... Като се замисля ние с моя мъж, си практикуваме най-често т.н. кучешка поза, и повечето пъти когато имам време оставам малко да се стичат юнаците където трябва. Само че до сега не съм имала успех. От вас разбирам че тази поза е по-подходяща за обърната матка...  :ask: Случайно някоя от вас да може да ми покаже (с картинки) какво аджеба е нормална матка и обърната матка??? Предварително ви благодаря
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #27 -: Март 26, 2008, 10:27:05 am »
Мацки, интересна тема се е заформила тук :)Като се замисля ние с моя мъж, си практикуваме най-често т.н. кучешка поза, и повечето пъти когато имам време оставам малко да се стичат юнаците където трябва.
:lol:И ние така... Ама на кулминацията лягам по корем, с :cul2: нагоре.После вдигам краката на стената и стоя така 20 минути. :oops:
 Много интересна темичка... :lol:
Ще чакам и Кама Сутра да се включи... :lol:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #28 -: Март 26, 2008, 10:35:16 am »
То какво излиза, че трябва и наръчник някой да издаде с тънкости и препоръки за правене на бебета ;) кога по корем - кога по гръб, краката къде... може да я кръстим "Кама Сутра за правене на бебета"  :cuddle: :bed:
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #29 -: Март 26, 2008, 10:37:57 am »
Мацки, интересна тема се е заформила тук :)
Реших и аз да се включа, понеже прочетох в началото че има и от вас със обърната матка, и аз съм така. Понякога си мисля че това може би е причината да не става толкова време... Като се замисля ние с моя мъж, си практикуваме най-често т.н. кучешка поза, и повечето пъти когато имам време оставам малко да се стичат юнаците където трябва. Само че до сега не съм имала успех. От вас разбирам че тази поза е по-подходяща за обърната матка...  :ask: Случайно някоя от вас да може да ми покаже (с картинки) какво аджеба е нормална матка и обърната матка??? Предварително ви благодаря


Матката - uterus - е орган, който се разполага в малкия таз на жената, между пикочния мехур и правото черво. Той приема оплодената яйцеклетка, осигурява необходимите условия за нейното развитие до зрял, жизнеспособен плод и има основно значение в осъществяване на раждането. Формата, големината и строежът на матката показват зависимост от възрастта, броя на ражданията и физиологичното състояние на организма (бременност и етапи от менструалния цикъл).
Матката се състои от дъно – горна разширена част (fundus uteri), корпус тяло (corpus uteri), шийка (collum uteri или cervix uteri), къса и стеснена част (isthmus uteri), като общата й дължина е 7-8 см. Матката притежава собствена кухина с форма на триъгълник, обърнат с върха надолу. В двата горни странични ъгъла се отварят маточните тръби. Надолу маточната кухина преминава в канала на шийката на матката. Тялото на матката (corpus uteri) представлява около две трети от цялата дължина на органа. Частта, която изпъква между местата на навлизането на яйцепроводните тръби, се означава като дъно на матката (fundus uteri). Областта, която включва местата на навлизането на яйцепроводите и местозалавянията на маточно-слабинната връв (lig. rotundum uteri) и на матончо-яйчникова връв (lig. ovarii proprium), се нарича рог на матката.
Матката е подвижен орган, но с ясно изразена наклонност да запазва типичното си положение, което е резултат от действието на поддържащия (тазовото дъно) и удържащия (връзки на матката) матката апарат. Поддържането на матката в определено положение се осъществява от добре развити връзки: коремница, широка маточна връзка, обла маточна връзка и кръстцово-маточна връзка.
От вън навътре матката е изградена от следните слоеве:
-  серозна обвивка (perimetrium) представляваща покриващият матката перитонеум
-  мускулатура (myometrium), който е най-масивния слой и е съставен от гладка мускулатура с решетъчна структура, поради кръстосването на две спираловидни системи от мускулни влакна. Тези спираловидни системи могат да се сгъват и разгъват.
-  лигавица (endometrium), която тапицира мускулния слой откъм маточната кухина. Тя е гладка, червена, с влажна повърхност, прирастната към подлецащата мускулатура, но строго ограничена от нея. Изградена е от цилиндрично-призматични епители, снабдени с движещи се в дистална посока ресни, от съединителнотъканна строма и от тръбести жлези, формирани от вдълбочаващи се в стромата повърхностни епители.
През време на полово активния период от живота на жената маточната лигавица търпи циклични промени. Всеки цикъл е свързан с узряването на Граафов фоликул и развитието на жълтото тяло. Тези изменения се изразяват в хипертрофия (разрастване) на маточната лигавица, за да може тя да приеме оплодената яйцеклетка. Ако освободената при овулацията яйцеклетка не се оплоди, хипертрофиралият слой на лигавицата се отслоява и изхвърля навън заедно с известно количество кръв. Този процес се нарича месечно течение – менструация.
Матката през време на бременността търпи големи промени. След имплантирането на оплодената яйцеклетка маточната лигавица продължава да задебелява още известно време. Мускулатурата на матката силно хипертрофира (нараства) едновременно с нарастването на плода.

Маточната тръба - tuba uterina, falloppii, salpinx, oviductus - е чифтен орган и у полово зрелите жени и у полово зрелите жени има нееднаква дължина - средно около 12 см. Тя изхожда от рога на матката отляво и отдясно, над мястото на прикрепянето на chorda uteroinguinalis (lig. rotundum) и chorda uteroovarica (lig. ovarii proprium), след което се насочва латерално. Лежи в горния край на plica lata (lig. latum). Разположената под тръбата горна част от широката връзка се нарича mesosalpinx.
Различават се три части :
-  pars intestinalis (uterina) tubae - протича в стената на маточното тяло и се отваря в маточната кухина с фуниевидно отвърстие
-  pars isthmica - съседната с рога на матката част, има дължина около 3-6 см, навън се разширява и минава без строга граница
-  pars ampullaris (ampulla tubae) - има дължина 6-8 см, завършва с широк фуниевиден участък (infundibulum tubae), чийто ръб е нарязан от многобройни тесни назъбени ресни - fimbrae tubae, които са разположени като чашка върху яйчника, а в дълбочината между тях се открива абдоминалният отвор на тръбата.
Стената на тръбата има три слоя :
-  Мукозата образува в интерстициалната част ниски, а към истмуса и ампулата все по-високи и по-многобройни гънки (plicae tubae). Последните преминават незабелязано във фимбриите. - Епителът е еднослоен, цилиндричен и е снабден с ресни, които се движат в посока към матката. Това движение на ресните благоприятства придвижването на яйцеклетката към матката.
-  Мускулатурата се състои от гладки мускулни влакна, разположени в три слоя; в най-вътрешния слой до лигавицата мускулните влакна са разположени надлъжно; в средния слой те са разположени циркулярно, а в най-външния - пак надлъжно.
-  Серозата обвива тръбата отвън и представлява горния край на широката връзка.
У възрастните жени с нормално развити полови органи тръбите са по-прави, докато у девойките те са извити зигзагообразно.

Маточната шийка - collum или cervix uteri - е дълга 1,5 до 2,5 см. Частта, която стърчи във влагалището се нарича portio vaginalis colli uteri. У нераждали жени тя има конична, а у раждали цилиндрична форма. По средата се намира въшният отвор на цервикалния канал. Тъй като предната влагалищна
Схематично изобразяване на вътрешната част на женската репродуктивна системастена се прикрепя към шийката по-ниско, отколкото задната, стърчащата шийка отпред е два пъти по-къса, отколкото отзад. Вдаващата се във влагалището част на шийката е покрита със също такъв епител, с какъвто е покрито влагалището. Границата е външният отвор на цервикалния канал.
Стената на шийката съдържа повече съединителна тъкан, отколкото тялото на матката. Съединителната тъкан почти превъзхожда мускулатурата. Тези разлики показват ясно и различните функции на тялото и шийката на матката.
Мукозата на цервикалния канал е богата на силно разклонени тръбести жлези, които отделят изобилна слуз с алкална реакция. Тази слуз образува стъкловидната и жилава запушалка на цервикалния канал.
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #30 -: Март 26, 2008, 10:44:26 am »
Хахахха, ами аз немога да се оплача от пози и от мъж.Защото той започна да следи вместо мен кой ден сме правили нещо кой не. И ме натиска само в пози дето и той чул че били правилните.Явно бърза повече от мен вече- много се е изтормозил миличкият покрай мен
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #31 -: Март 26, 2008, 11:58:44 am »
Nowilka, благодаря за изчерпателното обяснение, макар всички тези термини нищо да не ми говорят.  :oops:
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #32 -: Март 26, 2008, 13:23:21 pm »
Nowilka, благодаря за изчерпателното обяснение, макар всички тези термини нищо да не ми говорят.  :oops:

По данни всяка 5-та жена е с обърната матка. Моята сестра също е с обърната матка,но от гинекологът й знам че обърнатата матка не може да забави забременяването. Тя лично не е използвала никакви креватни техники- просто е станало.  8O
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #33 -: Март 26, 2008, 13:37:20 pm »
ООО,не,той много си обича секса даже,но аз явно изглеждам като "жена с кауза",а не като "загоряла филийка"(с тези изрази влизам веднага в Господари на ефира) :lol: :lol: Толкова съм се вглъбила в желанието си за забременея,че на моменти забравям просто да се отпусна... :?

Ееее, тогава в такива моменти ти предлагам едно  :kaos7: :wine: и се отпускаш. Аз така правя- една чаша/ аз от една чаша съм под масата вече/ и всичко си е наред.  8O

Напълно подкрепям за  :drunk:
Аз като си попийна много го обичам :lol:
А иначе искам да ви попитам нещо : знам, че позата няма значение, освен ако не е тя отгоре и прави.
Но при мен е малко странно...
Никой гинеколог не ми е казал, че съм с обърната матка ( а съм ги сменила доста :x), а знам, че само при обърната матка е най-добре "задна"...
При "мисионерска" "материала" ми изтича най-много, а най-добре си "задържам" в "лъжичка" ( любимата ми :lol:) и когато съм отгоре 8O
Това последното ме озадачава най-много 8O
Знам, че трябва да си задам въпросите при поредния гинеколог, но просто искам да попитам дали някоя от вас има подобни впечатления и ще се радвам да ми споделите..
Благодаря ви предварително! :balk_5:
А иначе наистина знам, че трябва да се опитаме да се поотпуснем, ама просто незнам как :(
Откакто опитваме само мисля, смятам и вече не се отпускам и се наслаждавам на секса и интемността с милото, а само чакам да си получа "полагаемите човечета"  :D :oops: и друго не ме интересува.
За което разбирам напълно милото, защото така действам като пълна използвачка :oops:, уж за добра кауза, но :(
Така че "цаката" му е повечко :drunk: :wine: beer:: и повечко да обичкаме най-скъпите си.
Гушкам ви и ви желая хубав и усмихнат слънчев ден!
 :bighug: :bighug: :bighug:
 :sunshine: :sunshine: :sunshine:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #34 -: Март 26, 2008, 14:39:57 pm »
По данни всяка 5-та жена е с обърната матка. Моята сестра също е с обърната матка,но от гинекологът й знам че обърнатата матка не може да забави забременяването. Тя лично не е използвала никакви креватни техники- просто е станало.  8O
Аз знам че и моята майка е с обърната матка, пък ето на жената две деца има, предполагам че това не може да е проблем,а и доки ми е казвала че това не е проблем, но нали знаеш самовнушението е много гадно нещо. Понеже не става и не става вече толкова време, аз за това почвам да си "измислям" причини поради които не става явно  :oops:

naskomimi - при мен също в мисионерската материала бързо изтича, за другите пози не мога да кажа нищо, не съм забелязала как е при мен.  Иначе стискане му е майката  :lol:

Друго което аз съм си мислела също е дали оргазма при жената може да пречи на "младежите" да стигнат целта?! Някой да има инфо по този въпрос?
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #35 -: Март 26, 2008, 14:54:50 pm »
Ох, да си призная( от което много ме е срам :oops:) скоро не  съм получавала такъв, когато сме заедно, че само мисля и мисля да приема "момченцата" - повече в любовната игра :oops: :oops: :oops:
Да не би и това да оказва влияние - да е горе-долу по едновременен, че напоследък така съм се стегнала и не мога да се отпусна :( :( :( :oops: :oops: :oops:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #36 -: Март 26, 2008, 15:28:26 pm »
Новилка, мила, трябва да се отпуснеш малко. Иначе всичко се превръща в някакво състезание - дисциплина от олимпийските игри. Моята док ми казваше че секс около ову да се прави 1 на ден, за да може да се възстановят момчетата за 24 часа, а след това може още няколко дена през ден. Така че я се наслаждавай на моментите с мъжо и си доставяйте удоволствие, вместо да гоните норматив.  :lol:
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #37 -: Март 26, 2008, 15:37:23 pm »
Така че я се наслаждавай на моментите с мъжо и си доставяйте удоволствие, вместо да гоните норматив.  :lol:
Никакви наслади,борбата е безмилостно жестока :lol: :lol:
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #38 -: Март 26, 2008, 15:46:06 pm »
Момичета, вие сериозно ли питате за поза за забременяване?  :?
Ако пробвате от скоро, просто правете любов и се наслаждавайте един на друг. Ако въпреки едногодишните ви опити, нямате резултат, време е да се насочите към клиника по репродуктивно здраве и стерилитет и от там ще ви дадат най-добрите насоки.
Щото съгласете се, че със запушени тръби или пък с лоша спермограма, дори и  челна стойка да правите, ефекта ще е нулев.
Успех на всички в бебеправенето!
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #39 -: Март 26, 2008, 20:42:16 pm »

Друго което аз съм си мислела също е дали оргазма при жената може да пречи на "младежите" да стигнат целта?! Някой да има инфо по този въпрос?
Да пречи НЕ,напротив Да спомага,доктор на моя приятела и казал и това имало значение,трябвало и жената да свьрши заедно с мьжа.За което мен ме самнява да е така защото аз нямам проблем с това  :balk_46:и пак не става.Така че мисля ,че няма някакво голямо значение.
http:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #40 -: Март 26, 2008, 21:22:15 pm »
Това че не пречи е добре  :wink: значи няма да ми навреди...  :lol: просто се притеснявам дали това съкращаване на мускулите на матката не изтласкват навън младежите..но пък от друга страна би трябвало при оргазъм да се отделя повече ЦС която да ги отвежда до целта....  :ask:
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #41 -: Март 26, 2008, 22:06:59 pm »
Това, което аз знам от моя мъж, е че жената трябва да получи оргазъм малко преди еякулацията на мъжа, защото от оргазма й се получават контракции, които всмукват спермата и така помагат. За това се стреми винаги да съм първа. :wink:
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #42 -: Март 26, 2008, 22:07:51 pm »
Точно така :D,това е имал предвид доки за ЦС
http:
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #43 -: Март 27, 2008, 08:21:26 am »
Добро утро и тук.  :P :P Коя какво практикува снощи? Аз съм решила да купувам Кама Сутра и започвам страница по страница да я прилагам. Ако стане ще ви пиша коя поза е помогнала. :P :lol: :D
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #44 -: Март 27, 2008, 10:06:39 am »
Здравейте момичета :)Ние снощи си бяхме в поза той отзад, спах с 2 огромни възглавници под бедрата. Толкова ми беше неудобно, ама няма начин, зарадои начинанието. Това  еще понасям всичко :balk_105:


*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #45 -: Март 27, 2008, 11:01:23 am »
Здравейте момичета :)Ние снощи си бяхме в поза той отзад, спах с 2 огромни възглавници под бедрата. Толкова ми беше неудобно, ама няма начин, зарадои начинанието. Това  еще понасям всичко :balk_105:

Няма нужда чак да спиш цяла нощ така, просто полежи поне около половин час. Надявам се, че ви е харесало :-)
 
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #46 -: Март 27, 2008, 11:40:12 am »
Добро утро и тук.  :P :P Коя какво практикува снощи? Аз съм решила да купувам Кама Сутра и започвам страница по страница да я прилагам. Ако стане ще ви пиша коя поза е помогнала. :P :lol: :D
Мила, не ти трябва Кама Сутра - отиди на този адрес http://www.cosmopolitan.bg/love_sex/p2_92_0.html и разгледай. Преди врем имаше една притурка към Космополитан - "100-те пози в секса" или нещо такова. Аз като разбрах веднага си я купих, викам си с милото Е сега ще си поосвежим половия живот. И какво да ти кажа, 50 % от тях са неосъществими освен ако не си йога или гимнастичка, към 30% са вариации на добре познати пози и само няколко бяха нови за мен :)

Re: Поза за забременяване??
« Отговор #47 -: Март 27, 2008, 13:43:49 pm »
Добро утро и тук.  :P :P Коя какво практикува снощи? Аз съм решила да купувам Кама Сутра и започвам страница по страница да я прилагам. Ако стане ще ви пиша коя поза е помогнала. :P :lol: :D
Мила, не ти трябва Кама Сутра - отиди на този адрес http://www.cosmopolitan.bg/love_sex/p2_92_0.html и разгледай. Преди врем имаше една притурка към Космополитан - "100-те пози в секса" или нещо такова. Аз като разбрах веднага си я купих, викам си с милото Е сега ще си поосвежим половия живот. И какво да ти кажа, 50 % от тях са неосъществими освен ако не си йога или гимнастичка, към 30% са вариации на добре познати пози и само няколко бяха нови за мен :)



Шегувах се.  :hello: От днес го оставям той да се поти върху мен , а аз ще си лежа и ще се наслаждавам. Дано да се сети какво да прави като ме види легнала по гръб, защото аз няма да му напомням и подсещам.
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #48 -: Март 27, 2008, 15:25:59 pm »
Както вече обсъдихме с девойките - Не забравяй да му напомниш че е мноооооого полезно  :wink: да получиш оргазъм преди да пусне бойците си в действие, естествено ще кажеш че това е медицинки обосновано и трябва да се спазва  :balk_69:
Надявам се това поне малко да те ободри и да се усмихмеш днес си много тъжна  :balk_104:
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #49 -: Март 27, 2008, 15:36:32 pm »
Както вече обсъдихме с девойките - Не забравяй да му напомниш че е мноооооого полезно  :wink: да получиш оргазъм преди да пусне бойците си в действие, естествено ще кажеш че това е медицинки обосновано и трябва да се спазва  :balk_69:
Надявам се това поне малко да те ободри и да се усмихмеш днес си много тъжна  :balk_104:

Извинявайте момичета. Я никоя да не прави като мен днес- да е тъжна. А аз ви напускам за малко- просто имам нужда да поплача, за да се отпусна.
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #50 -: Март 27, 2008, 15:38:11 pm »
Има една приказка, че българските мъже правели хубави деца, защото ги правили без ръце. Аз на моя един път само му вързах ръцете и резултата е налице  :wink: Дори и не лежах почти, че трябваше да свалям ботушите  :lol: :lol: :lol: Та незнам от кое ще е  - от вързаните ръце или от ботушите  :lol:.
Най-важното е да го правите с любов и да се наслаждавате на момента - Чудеса стават! Дано скоро и при вас!
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #51 -: Март 27, 2008, 19:50:18 pm »

Мила, не ти трябва Кама Сутра - отиди на този адрес http://www.cosmopolitan.bg/love_sex/p2_92_0.html и разгледай. Преди врем имаше една притурка към Космополитан - "100-те пози в секса" или нещо такова. Аз като разбрах веднага си я купих, викам си с милото Е сега ще си поосвежим половия живот. И какво да ти кажа, 50 % от тях са неосъществими освен ако не си йога или гимнастичка, към 30% са вариации на добре познати пози и само няколко бяха нови за мен :)
Да повечето за да ги осьществиш определено трябва да си акробат :babyflips:,а останалите сме ги правили милиони пьти и не ми трябва показно.
http:
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #52 -: Март 28, 2008, 08:38:25 am »
Добро утро.Срам ме е да ви разкажа за снощи. :oops: :oops: Тъй като милото не иска да е отгоре, пак аз бях "на върха". След като свършихме и двамата реших да си вдигна краката на стената и за всеки случай натъпках и възглавница под кръста. Да ама .... заспах в тази поза. :? Събуждам се през нощта измръзнала от студ, ама краката са вирнати. 8O И усещам тежест. То моето решило да ми прегърне краката и д аси сложи главата..... там , ниско под яйчниците.  :lol: Чудих се да се смея ли или да плача от изтръпване. :oops: Днес съм схваната от "снощното катерене".
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #53 -: Март 28, 2008, 10:46:18 am »
Добро утро.Срам ме е да ви разкажа за снощи. :oops: :oops: Тъй като милото не иска да е отгоре, пак аз бях "на върха". След като свършихме и двамата реших да си вдигна краката на стената и за всеки случай натъпках и възглавница под кръста. Да ама .... заспах в тази поза. :? Събуждам се през нощта измръзнала от студ, ама краката са вирнати. 8O И усещам тежест. То моето решило да ми прегърне краката и д аси сложи главата..... там , ниско под яйчниците.  :lol: Чудих се да се смея ли или да плача от изтръпване. :oops: Днес съм схваната от "снощното катерене".

Какво ли неправи само за това скоро да има бебета, макар и измръзнали, дано това е твоята поза, макар и днес да си схваната, жерствата си заслужава  :P Вярвай и ще стане!     :balk_104:

Re: Поза за забременяване??
« Отговор #54 -: Март 28, 2008, 10:48:26 am »
NOWILKA,жертвата определено си струва.Седя си сама и се смея като луда :jump12:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #55 -: Март 28, 2008, 10:49:52 am »
Добро утро.Срам ме е да ви разкажа за снощи. :oops: :oops: Тъй като милото не иска да е отгоре, пак аз бях "на върха". След като свършихме и двамата реших да си вдигна краката на стената и за всеки случай натъпках и възглавница под кръста. Да ама .... заспах в тази поза. :? Събуждам се през нощта измръзнала от студ, ама краката са вирнати. 8O И усещам тежест. То моето решило да ми прегърне краката и д аси сложи главата..... там , ниско под яйчниците.  :lol: Чудих се да се смея ли или да плача от изтръпване. :oops: Днес съм схваната от "снощното катерене".
ХА-ХА-ХА-ХА!   :balk_46: Мале как съм се смяла ако знаеш само, колегата сигурно си мисли че вече тотално съм откачила. Супер е!!!! Ако този месец успееш, - Да знаеш че това няма да го забравиш до края на живота си! Само си представи как разказваш на внуците си как си заченала баща им/ или майка им
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #56 -: Март 28, 2008, 11:28:24 am »
Здравейте мацки, снощи пак спах с две огромни възглавници под бедрата, обърната по корем. И аз съм схваната като NOWILKA, ама нищо то е за добрата кауза.


Re: Поза за забременяване??
« Отговор #57 -: Март 28, 2008, 11:33:11 am »
Аз тази вечер ще съм на "тихи" спортове- бавно, славно, без резки движения и той ще е отгоре. :D
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #58 -: Март 28, 2008, 12:19:49 pm »
Я да се пусна леко и тук...... :oops: 8O :wink:ей, да знаете че това с КАМА СУТРА ЗА ПРАВЕНЕ НА БЕБЕТА ме разби. Днес ще го споделя с моя правяч на бебета! Ние с мъж ми когато правихме емката- такъв секс му бяхме ударили, че нямам спомен с коя поза я сътворихме, но явно е била много сполучлива защото се пръкна цяло бонбонче!!!Сега обаче ме светнете поза за момченца, да си направим и от другия вид......е има ли поза за момченца???? :P 8O
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #59 -: Март 28, 2008, 12:25:29 pm »
е има ли поза за момченца???? :P 8O
8O 8O 8O
ние с едната поза си направихме момченце и момиченце, така че... явно няма.
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #60 -: Март 28, 2008, 13:37:06 pm »
Мисля че трябва да се изпробват колкото се може повече пози - само така ще увеличим вероятността, нали?! Човек не знае от кое ще се получи, така че трябва яко практикуване на цялата "Кама Сутра за правене на бебета"  :bed: айде какво чакате - СТАРТ-а е даден  :lol: