0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Тоя Щерев  :bonk:
Не си заслужава да се занимаваме с него, лошото е, че е с име и му вярват хората  :balk_153:

lb2f
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Абе ако беше видял реакциите на всички след като си тръгна, едва ли щеше да си мисли, че е с позиции.
Всяко нещо с времето си.
Стана въпрос, че няма репродуктивни специалисти в държавните болници.
"Ми да вземат в частните клиники да ги обучават, що чакате на държавата?"
Тя идеята не е лоша, но така се работи на парче и е неправилно. Ако един специалист се обучава при частна клиника, след време ще отвори нова, а няма да иде в държавна болница, няма да покрие район, в който пациентите са принудени да пътуват със стотици километри до читав център.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Момичета, събрала съм вече всички данни от вас за делото срещу НЗОК. Другата седмица ще ги дадем на адвоката. Някои от вас бяха много бързи, а други не чак толкова.  :wink: Другата седмица ще се обадя на д-р Румяна Тодорова да видя дали ще имаме среща в НЗОК или не. Напоследък много ми се събра с лични проблеми и не можех да се съсредоточа за разговор с нея. Затова ви се извинявам за забавянето. Но, естествено, че от НЗОК се правят на ударени. Уж, казаха, че могат да променят условията, пък, не ни канят на среща, но нищо чудно да го правят и на тъмно.  :?