0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #160 -: Септември 15, 2011, 16:30:16 pm »
Kris,прекалено негативни мисли ти минават през главата  osi_6...недей да казваш "Ако",имаш два положителни теста,радвай се и всички стискаме палци утре да видиш още по/наситена втора чертичка.
Кзсмет мила и спри да се самонавиваш с гадни мисли..
Каъа ли на милото


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #161 -: Септември 15, 2011, 16:45:15 pm »
Крис,тихичко честито и от мен сладурче. Според мен си бременна. Щoм 2 пъти показва втора чертичка ,пък макар и по-бледа по принцип няма как после да е само една. Много късмет миличка :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:.Тити ,коя е втората мацка с положително тестче?
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #162 -: Септември 15, 2011, 16:57:03 pm »
Kris,прекалено негативни мисли ти минават през главата  osi_6...недей да казваш "Ако",имаш два положителни теста,радвай се и всички стискаме палци утре да видиш още по/наситена втора чертичка.
Кзсмет мила и спри да се самонавиваш с гадни мисли..
Каъа ли на милото

Казах на милото. Беше голям смях. Мълча около две минути и после ми вика :"Ами честито! Чао че имам работа." Звънна след 15 минути вече осъзнал какво съм му казала и се радваше искрено.



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #163 -: Септември 15, 2011, 17:00:12 pm »
 :jump12: Айде сега се успокой ! Утре сутринта с първа урина едно тестче ,за да затвърдим с 3 положителни тестчета :)

Марго - Мимас ,пише в септемврийската темичка :)


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #164 -: Септември 15, 2011, 17:08:31 pm »
 Абе тия мъже понякога ме убиват :balk_48:.Да ви кажа те повече се шашкат от нас,ама се правят на силни. Jolie,благодаря сладуранке :balk_81:. Ами той септември още не е свършил. Давайте момичетааа..Криска спокойно кукло- всичко ще е наред :balk_602:.
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #165 -: Септември 15, 2011, 17:58:37 pm »
Благодаря на всички за милите думи! Да ви призная аз самата съм още като гръмната, да не говорим за милото. Утре сутринта ще направя пак.  :bighug:



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #166 -: Септември 15, 2011, 19:02:55 pm »
Миличка бременна си  :D двете черти ще са си две още към 8 месеца  :D
Сладко бременеене и като видите и точицата да минаваш да ни ръсиш с вирусчета че и другите да се присъединим към теб  :D  preggo :cheerleader: :cheerleader:

Вярвам!!!!
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #167 -: Септември 15, 2011, 21:30:22 pm »
Куклички, сега като си седя и си мисля нещо. Лекарката ми каза да отида другата седмица в един от трите работни дни да ме види пак. Тогава щяло да се види всичко мнооого ясно. Ами не е ли рано пак? Не мога да си събера ума. Ще ми се пръсне главата



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #168 -: Септември 15, 2011, 21:46:15 pm »
Kris,сега си в началото на 5-та седмица :) , във вторник или сряда ще си в началото на 6-та и би трябвало да се види точката :)


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #169 -: Септември 15, 2011, 22:20:26 pm »
Kris,сега си в началото на 5-та седмица :) , във вторник или сряда ще си в началото на 6-та и би трябвало да се види точката :)

Леле, как звучи - в 5-тата седмица. Чак не ми се вярва, че се отнася за мен. Нали не сънувам, Господи?!



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #170 -: Септември 15, 2011, 22:33:37 pm »
Хей каква страхотна новина има тук. Честито мила. Леко бременеене ти желая и здрав, пухкав бебок на финала.
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #171 -: Септември 15, 2011, 22:57:35 pm »
Krissche тихичко честито и от мен, дано всичко е наред, лека и безпроблемна бременност  :bighug:
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #172 -: Септември 16, 2011, 00:18:06 am »
Честито мила , много се радвам че най накрая има положителен тест за  този месец. :bighug: :bighug: :bighug: Леко бременеене и едно здраво и красиво бебче.
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #173 -: Септември 16, 2011, 07:52:25 am »
Eй сладур, много се радвам за теб, миличка! Дай Боже да имаш най-чудесните :cloud9:, а след това най-сладкото бебче на света! :balk_104: Лека бременност и всичко най-хубаво ти пожелавам! :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #174 -: Септември 16, 2011, 08:30:46 am »
Благодаря на всички за милите думи!  :bighug: Тази сутрин пак направих тест, но тестовата чертичка отново не беше толкова наситена, колкото контролната. И сега какво??? А температурата ми пак стана 37. Тотално се обърках!



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #175 -: Септември 16, 2011, 08:33:06 am »
Температурата е супер!Теста за 5-та седмица си е ок , сега бъди спокойна :)
Виж най-прясната бременна графика - на Жанинчето :) БТ не е много висока и постоянно варира дори и след положиелния тест.
А и е нормално тестовата да е по-бледичка миличка.Ако обаче си много притеснена и нямаш търпение,направи кръвен!
Радвам се за теб :) много

ПС -Можеш ли да качиш снимка на теста?
« Последна редакция: Септември 16, 2011, 08:40:48 am от jolie16 »


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #176 -: Септември 16, 2011, 08:40:11 am »
Доро утро и от мен! Хубаво е, че има втора черта.Само не се притеснявай и не изпадай в паника и лоши мисли. Наистина БТ е ОК, така, че...споко. Ако знаеш само. колко бебета са се родили след негативен тест за бременост ... :D
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #177 -: Септември 16, 2011, 09:45:03 am »
Добро утро Крис,

Много се радвам за теб и те  :bighug: Толкова време съм се взирала в тестовете и съм виждала все въображаеми втори чертички, че вчера като отворих последния бях сигурна, че е положителен. И моята втора чертичка е бледа, но не е прозрачна, не слагам теста на светлина да се вижда по добре ;),просто за първи път в моят живот с първото отваряне се видяха  :bfp1: без проблем. 
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #178 -: Септември 16, 2011, 10:01:27 am »
Честито, Крис и Мимас! Виждам, че Чудото ви е споходило! Честито Зачатие! :happy_birthday_1: Дай Боже и безпроблемни 9 месеца  :cloud9: :ballons: и накрая Слънчицето да изгрее  :bori_014: :babyflips: :babbycarrage: :balk_16: ! Леко, приятно и пресрасно бременеене ви желая от сърце!  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #179 -: Септември 16, 2011, 18:21:45 pm »
Много ви благодаря, мили мои! И да се притеснявам, и да не се притеснявам не мога нищо да променя. Бъдете живи и здрави! Чудото ще споходи всяка от вас най-късно другия месец. Ще видите :bighug: :bighug: :bighug: