0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #220 -: Февруари 08, 2014, 15:43:43 pm »
Марина каде правихте спермограмата в спезиализирана или обикновенна лаборатория? И занесе ли я на Даскалов?
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #221 -: Февруари 08, 2014, 18:09:34 pm »
Д-р Даскалов и Мели ни пратиха при д-р Джоглов за спермограма.Той е пуснал имейл на нас и на Мели  с резултатите.След като ги видях му звъннах за коментар както имах ме уговорка.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #222 -: Февруари 19, 2014, 18:30:36 pm »
Тихичко се моля и надничам с трепет всеки ден в графиката ти  :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #223 -: Февруари 19, 2014, 18:51:57 pm »
Благодаря ти Силве  :bighug: :bighug:
Трябваше днес най късно да ми дойде според бейби план и според ову.А мен ме е страх ,че още не ми е дошло.След ову. ми излезна микробиологията от д-р Даскалов и уреаплазма ми излезна положителна и се наложи да пия АБ (доксициклин).Косата ми се изправи като четох листовка.В главата ми е каша ,всичко ме дразни и ме избива само на рев.Тъкмо си мислех ето на имаме план и ще го следваме и се успокоих,но няма спокойствие.
Е оплаках се не че ми олеква ама вече не издържам ,нямам нерви. 

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #224 -: Февруари 19, 2014, 19:03:13 pm »
Бъди спокойна и не плачи  :bighug:
Моля се за най-доброто и вярвам че всичко ще е наред.
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #225 -: Февруари 19, 2014, 20:31:37 pm »
Маринка мила недей да хабиш нерви преди да е ясно всичко .Стискам палци всичко да е ок и да не стигнете д о процедури .Знам ,че ти е в повече всичко това  през което преминаваш ,но повярвай ми всичко ще се нареди в добрата посока . :goodluck: :goodluck: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #226 -: Февруари 20, 2014, 18:49:22 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bfp: :bfp:
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #227 -: Февруари 21, 2014, 13:25:08 pm »
Късмет мила!Графиката ти е супер! :bfp:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #228 -: Февруари 22, 2014, 07:59:00 am »
Момичета благодаря ви  :bighug: :bighug: :bighug:
Както и уринарният така и кръвният са отрицателни.Вчера с мъжо приказвах ме доста как ще продължим.Продължава ме с изследванията който д-р Даскалов ни назначи.При него ще ходим към средата на март за контрола на микробиологията и да погледне резултатите от другите изследвания.Дано там всичко да е наред.Аз трябва да отслабна малко и затова минавам на разделно хранене.Мисля да не правя ЦС ,а направо лапароскопия но ще говоря и с доки за неговото мнение.Като лапарото ще го направим на есен.Получих много добро предложение за работа на морето и мисля да приема.Тъкмо ще си почина малко психически и ще съдера парички.И ако има проблем при хормоните ще имам време да вкарам в норми.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #229 -: Юни 25, 2014, 07:47:45 am »
Бях решила ,че следващият път когато пиша тук ще е с добри новини и този момент дойде  :D.След като видях  :bfp: бях на преглед на 19.06. и се видя плодно сакче 1,75мм.А от вчерашният преглед сакчето вече е 7,35мм и си отговаря на 5 г.с. и 1 ден.Пожелавам на всички момичета който очакват с трепет да видят двете чертички да се случи в най скоро време и ви пускам малко вирусчета  :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #230 -: Юни 25, 2014, 10:27:44 am »
Честито миличка!Радвам се ,че сбъдна мечтата си!Леко бременеене! :D
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #231 -: Юни 25, 2014, 11:07:48 am »
Честити две чертички Марина!Пожелавам ти спокойна и безгрижна бременност и сладко бебче на финала :P
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #232 -: Юни 25, 2014, 11:20:48 am »
Честито, Маринка!  :D
Желая ти лека и спокойна бременност!

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #233 -: Юни 25, 2014, 13:21:55 pm »
 :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
 :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
 :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #234 -: Юни 25, 2014, 14:43:14 pm »
marina vbd, много се радвам за теб! Тихичко честито и безпроблемно да протекат оставащите месеци, а на финала да гушкаш един сладък бебок.


*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #235 -: Юни 26, 2014, 12:51:26 pm »
Марина ,леле колко се зарадвах като прочетох .Честито мила ,сега спокойствие и само спокойствие ,поздрави и за таткото .Леко бременеене !!!!
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #236 -: Юли 03, 2014, 20:32:14 pm »
Благодаря ви много момичета  :bighug: :bighug:
Почти нямам време за писане,защото след като се прибера от работа ям и лягам.Днеска бях отново на преглед сакчето вече е 17,59мм и се вижда едно малко ембрионче и доки долуви леки пулсации.Надявам се другата седмица вече и аз да мога да чуя сърчицето на малкото човече.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #237 -: Юли 03, 2014, 22:02:02 pm »
Марина, каква прекрасна новина  :balk_16: Пожелавам ти прекрасна бременност и много хубави емоции през цялото време  preggo
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #238 -: Юли 08, 2014, 15:05:41 pm »
Покрай грижите с малкото ми слънчице, много отдавна не съм влизала и не съм ви чела. И днес си викам, че ще вляза и ще ви проверя всичките :)
Виж на каква хубава новина попаднах :)
Честито Маринка. Пожелавам ти лека бременност, само положителни емоции и един прекрасен и пухкав подарък :) Наслаждавай се на всеки миг и всяка секунда - те са незаменими.
 :bighug: :bighug: :bighug:
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #239 -: Юли 08, 2014, 15:26:51 pm »
Честито! Лека и спокойна бременност ти пожелавам.  :D
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!