0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #480 -: Април 27, 2012, 13:57:52 pm »
Благодаряяяяяя, сладурки :D Исе, Миме :bighug:
Този път Златните ръце почиваха, а ние семейно си спретнахме чудото. Чак да не повярваш. От един Кекс и с една тръба, сами си го "сглобихме" :D :wink:
Дай Боже всекиму.....
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #481 -: Април 27, 2012, 14:52:13 pm »
Благодаряяяяяя, сладурки :D Исе, Миме :bighug:
Този път Златните ръце почиваха, а ние семейно си спретнахме чудото. Чак да не повярваш. От един Кекс и с една тръба, сами си го "сглобихме" :D :wink:
Дай Боже всекиму.....
Ха дано  :D. И на мен ми липсва диванчето. Ако скоро не ме споходи чудото на Дживотинче, ще взема да уговарям среща пред асансьора на 7-ми етаж  :lol:
     
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #482 -: Април 27, 2012, 16:39:11 pm »
Уффф беее,как ме стреснахте  8O,с тия лентички на Дживотинкта :wink:! Айдееее,викам си,тая пък много нахална стана-вече и трето!! :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #483 -: Април 27, 2012, 18:08:44 pm »
Ех и аз искам да не остана назад да честитя на Дживотинчето, честито миличка , желая ти лека бременност!!!
ili7372  чакаме добри новини от теб , а от другите които са в процедура дай Боже успешни процедури и само положителни тестове!!!
За диванчето няма как да не кажа , че и на мен ми липсва много , какво бе това диванче незнам ама голяма обич изпитвам към него , като се сетя колко емоции съм преживяла на него и колко съм се надявала да стане чудо, че повече да не седна на него , ама на сега след като отдавна не стоя на него много ми липсва  :balk_133:
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #484 -: Април 27, 2012, 20:43:24 pm »
Дживотинче, честито и от мен! Ех, Роско ще става батко - казаха ли ти вече пола?

На мен също ми липсват посещенията и атмосферата на 7мия етаж - като родих даже ми беше много странно, че повече веднъж месечно няма да ги посещавам, точно липса си усещах. Все се каня с малките да скочим, ама мъжа ми вечно зает, а с количката надали ще ме пуснат да влезна в болницата.


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #485 -: Април 27, 2012, 21:22:32 pm »
а с количката надали ще ме пуснат да влезна в болницата.
Абе онзи ден като ходих  цели две двойни колички посетиха Александров,та със сигурност може  :D
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #486 -: Април 27, 2012, 23:40:53 pm »
Дживотинчее, честитооо, лека и спокойна бременност ти желая, и една принцеска да сте сглобили тоя път, че девойки ни трябват, девойкиии  :D
Абе вие забелязвате ли,че златните ръце са и ВЪЛШЕБНИ, Дживотинчето е третото момиче вече, след Тини и Миленка, което след намесата на златните ни ръце на нашия док , се справят и сами  :D
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #487 -: Април 28, 2012, 07:55:18 am »
Ами той не си знае силата - или ги прави три накуп или ако случайно направи едно, после сами забременяват :lol: :lol: :lol:
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #488 -: Април 28, 2012, 09:07:02 am »
Така,така,аз ,тъй като тотално се пообърках, :lol: :lol:,защото ми се стори ,че новината за "баткото"Роско ,не е нова 8O 8O и като се загледах внимателно в тия шарени ленти /които въобще нямам навик да заглеждам много много  :(/,разбирам ,че трябва да се радвам и да те поздравим /и двамата с Вили/ за невероятното чудо и най-голямата радост,Красенскии. :D :DБез проблеми и препятствия от тук нататък,нали? :wink:Дай боже всекиму!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #489 -: Април 28, 2012, 11:14:58 am »
Джи, честито миличка :)
Пожелавам ти една прекрасна бременност, да се насладиш на всеки момент!!!

Или, не сме пуснали палците :wink:

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #490 -: Април 28, 2012, 23:44:03 pm »
Честито Красе! Много съм щастлива от новината. Пожелавам ти лека бременост и още едно прекрасно слънце на финала. :youwoman:  :bighug: :balk_21:

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #491 -: Април 30, 2012, 15:39:32 pm »
Красиииииии, много се радвам! Честито! И всичко до края да е ОК, а пък после купона да е на 6!!!!!!!

А за Златните ръце, че са и ВЪЛШЕБНИ - вече за сетен път се убеждавам  :wink:

Успех, Или, и на тези, които само четат, а не смеят да се запишат  :wink: Сигурна съм, че има и такива!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #492 -: Април 30, 2012, 18:30:06 pm »
  Привет,момичета!!!
Едно въпросче-  можем ли да разчитаме на тестове-ленти ? Исках Престо,нали е най-чувствителен-20mlu/,но тук в Поморие естественно няма.Взех си един Eazy тест,пак с 20 mlU/ml.Трябва в сряда ,но аз утре може би ще похабя един... :oops:
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #493 -: Април 30, 2012, 18:48:48 pm »
  Привет,момичета!!!
Едно въпросче-  можем ли да разчитаме на тестове-ленти ? Исках Престо,нали е най-чувствителен-20mlu/,но тук в Поморие естественно няма.Взех си един Eazy тест,пак с 20 mlU/ml.Трябва в сряда ,но аз утре може би ще похабя един... :oops:
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Дано да го похабиш за добро  osi_9 ,но не е зле и на датата ти 2.05 да си пуснеш и кръвен,че и ти да ни зарадваш,а и за по-сигурен резултат  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #494 -: Април 30, 2012, 18:55:03 pm »
  Това е контролното...Знаете какви са усещанията.Можем доста да напишем точно за този момент,направо се замислям :) Толкова е тежко :?
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #495 -: Април 30, 2012, 19:14:30 pm »
Или, пусни направо кръвен утре. Мен ме беше страх от пикливите, виждала съм може би хиляди отрицателни за тези 11 години и изпитвах ужас ако видя отново. Затова пуснах кръвен на 11 ден от ЕТ (16 ден от пункция). Не че се успокоих като видях резултата де, но аз съм доказано тежък клиничен случай!
Успех ти желая, стискам ти палци!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #496 -: Април 30, 2012, 19:52:38 pm »
Дали ще има обаче работеща лаборатория утре-нали е почивен ден
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #497 -: Април 30, 2012, 19:57:35 pm »
Уф, че съм смотана...... osi_18
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #498 -: Април 30, 2012, 20:13:34 pm »
Уф, че съм смотана...... osi_18
Нищо де,на теб ти е простено...хормони,хормони,хормони  :D .Важното е Или да ни зарадва. Ти многУ плитеш бе булка :lol:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #499 -: Април 30, 2012, 20:21:29 pm »
  То и аз съм клиничен  случай  :lol:
Мен повече ме обичат уринните тестове ,кръвта нещо ми  ...е слабата част :lol:
Вторник ще е кръвчицата.