0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #860 -: Септември 13, 2013, 15:55:14 pm »
В моите изследвания по ЗК няма токсоплазмоза IgG, а забравих да попитам лекарката дали се прави стандартно или по някакви показания. Иначе показателите ми са общо взето в норма :). Някои се мотаят на границата, но две лекарки ми казаха, че няма нищо притеснително и аз съм доволна. Все пак за да не е без хич, лекувам една бактерия.


Еееееееее,не може да няма .... :lol:

Асенце,добре дошла в отбора на бъдещите свекита  :lol:
Момичета и аз не съм пускала за токсоплазмоза изследвания.Те не вървят по ЗК и никой не ги предлага,а аз несъм се и сетила и първата бременност и сега  :oops:

Аааа не е така. С регистрацията ми по ЖК ми пуснаха на мен токсоплазмоза, влизала в пакета на задължителните изследвания!


Позволявам си да цитирам за първи път от както въобще пиша и чета тук,но ще го направя ,защото искренно ме подразнихте ,като видях как ми обяснявяте едва ли не,че не знам какво са ми изследвали и ти Десс и още едни потребител ме цитирате през един пост!Аз не съм неграмотна,само това ще кажа и приключвам!


[/i]

moniks_s

 8O 8O 8O

незнам, изобщо кое в поста ми те подразни, ноооо аз казах, на МЕН, какво са ми изследвали и ми казаха, че се изслeдва със самата регистрация наЖК ! Нa вас, защо не са :lol: не ми е известно!!! И няма смисъл да размахваме пръст ...

Отдавна темите тук не вървят, все ще влезе някой и ще се изкаже по своему ...

Ами ОК, аз казвам как е било при мен, това, че при вас, не е така не е повод да "скачате" срещу всеки пост или потребител :?
 Моля, да запазим добрия тон, аз може би, вече прoсто ще си чета :?


*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #861 -: Септември 13, 2013, 16:16:28 pm »
Е остава за едно изследване да се сърдим, смешно е.На някои им го назначават на други не всичко зависи от лекаря.


*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #862 -: Септември 13, 2013, 18:06:56 pm »
Е,Десс значи съм изтълкувала грешно продължителното ти "аааааааа......."!А за добрия тон мисля,че съм го запазила.ок    :D

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #863 -: Септември 13, 2013, 18:17:06 pm »
Е,Десс значи съм изтълкувала грешно продължителното ти "аааааааа......."!А за добрия тон мисля,че съм го запазила.ок    :D

ами ако реша вече да пиша ще е в телеграфен стил ... кратко и ясно


Re: Тема на бременните N87
« Отговор #864 -: Септември 13, 2013, 18:42:43 pm »
Пак аз  :oops:
Днес два пъти ме разпознаха че съм бременна.
Единият път бях на зъболекар за стандартен преглед и почистване на зъбен камък.
Зъболекарката точно преди да започне, ми вика "Абе ти винаги си била много слабичка, а сега нещо си се поналяла, да не си бременна?" (аз още съм си същите кила, но не знам защо така и се стори).
Аз си признах и тя каза, че добре че ме е попитала, защото на бременни жени ултразвук за почистване на зъбен камък не бива да се прави. Вибрациите смущавали сърдечната дейност на бебето или нещо подобно. Аз не знаех и ви казвам да го имате предвид, в случай че и вие не знаете.
Та минах само с полиране и сода.
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #865 -: Септември 13, 2013, 18:42:58 pm »
ееееее,стига пък ти .....после аз съм се заяждала    в крайна сметка пиши както си искаш,уточних кое в изказа ти ми е направило впечатление ,но от тона ти личи ,че май съм била права

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #866 -: Септември 13, 2013, 18:45:39 pm »
ами ако реша вече да пиша ще е в телеграфен стил ... кратко и ясно
Темите се създават от потребителите, част от които между впрочем си и ти  :wink: И е логично, че както хората са различни, така и мненията им...
Между другото, непрекъснатото болдване и подчертаване на постовете ти, наистина е крайно дразнещо и може да се тълкува грешно...

С уважение: Мерудията  :D
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #867 -: Септември 13, 2013, 19:21:22 pm »
Боже, доживях да ви видя да се хванете за косите за едната токсоплазма, че ни бият хормоните ясно, ама поне сами да се усещаме, че може да има проблем и в нас а?

47, променя се нещо около стомаха, не мога да го обясня, но някак на жената структурата се променя.За причерняването може да ти пада кръвното, при мен в началото беше много ниско и редовно ми беше черно пред очите.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #868 -: Септември 13, 2013, 19:51:49 pm »
E сега било забранено и да си болдваме текстовете ли 8O ми, като те дразни пък, не чети! :lol:


*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #869 -: Септември 13, 2013, 20:08:32 pm »
Ще ви помоля да престанете, това си е чисто заяждане и следващия път няма да съм толкова мила!

Re: Тема на бременните N87
« Отговор #870 -: Септември 13, 2013, 20:25:18 pm »
Искам да ви попитам до кога имахте болки ниско долу, моите не са силни ,от време на време са и като преди цикъл но по-слаби. Аз сега съм в 6г.с. , док. ми изписа Утрогестан 2х2 вагинално и Ношпа.

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #871 -: Септември 13, 2013, 20:43:41 pm »
Аз съм 15-та седмица и още имам болки.

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #872 -: Септември 13, 2013, 21:15:18 pm »
Аз също имам такива болки

Re: Тема на бременните N87
« Отговор #873 -: Септември 14, 2013, 08:04:48 am »
Добро утро момичета-хубав и усмихнат уикенд ви пожелавам!  :wink: Нека питам и вас-какъв крем за лице използвате сега? Аз съм с чувствителна,по-скоро суха кожа,но ми излизат и пъпки!!!  :? Преди да забременея използвах доста агресивна медицинска козметика,за да се справя с тях,но сега мисля,че е не са подходящи такива продукти... Дайте идея за хидратиращ крем -медицинска козметика!  osi_17
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #874 -: Септември 14, 2013, 09:28:59 am »
Момичета снощи бях на преглед . От вда дни усещам леко неразположение ама като не знаех какво е не обърнах много много внимание , а то се оказало контракции сега ми изписаха Магнерот 3x2 и ако не се оправя в понеделник в болицата за прием и на системи.
*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #875 -: Септември 14, 2013, 09:37:30 am »
Весито дано да се оправиш.Повече почивка,лежане и спокойствие запази тези дни.Дано не се стигне до болница,че като знам там какво е приятно.....И аз от доста време съм с контракции и от началото съм на магнезии(нутри маг).Стискам ти палци  osi_9
 Съни аз лично кремът за лице не съм го сменяла,а може би трябва  8O  При някои момичета наистина започват да излизат пъпки по време на бременност.И аз не знам на какво се дължи.Само съм чула едно суеверие-Че бебето краде от красотата на майката  :D   Ама то суеверия 1000  :lol:
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #876 -: Септември 14, 2013, 09:48:12 am »
Добро утро момичета  :coffee:
Съни,на мен ми излизаха пъпки около 4-5месец.По принцип нямам ,както излязоха така и се изчистиха.Крема не съм сменяла,но докато имах пъпчици не съм се мазала с крем ,само с розова вода.
Не се плаши за контракциите.Почивай повече ,по точно леж   :wink:

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #877 -: Септември 14, 2013, 12:19:37 pm »
Здравейте момичета!
Веси дано да не се стига до болница.На мен също на миналия преглед ми установиха много леки контракции и си продължавам да пия магнезий и моя е Нутри Маг,но пък за щастие не усещам дискомфорт или друго.И на мен докторката ми каза повече почивка в легнало положение  :DСтискам палци до Понеделник с добри новини   :crossfingers:
Виждам ,че сте обсъждали доста "горещо"  изследване за Токсоплазмоза -е на мен също не ми е назначаван нито ЖК нито от лекарката от IVF клиниката,до сега винаги съм изследвала преди всеки опит и не е имало нищо. :wink:

Re: Тема на бременните N87
« Отговор #878 -: Септември 14, 2013, 13:14:00 pm »
И аз съм с леки контракции и приемам Biolectra-250 2*1,като лимонада е(разтворимо) и почивка
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #879 -: Септември 14, 2013, 14:19:17 pm »
katituu,коремът ме боля до края на 4ти месец,понякога по-силно понякога по слабо.Пиех по 6 нош па на ден и не помагаха,но и нямаше какво друго да се направи.Бях доста притеснена ,но ето че отмина.Дано и при теб да отшумят скоро болежките!

Относно пъпките.... никога не съм имала,но и аз имах в 3ти и 4ти месец.Аз си го обяснявам като екстра от променящите се хормони.Не съм прилагала лечение,изчезнаха от самосебе си.

Веси,докторът ще прецени дали твоите контракции изискват специален режим.
Само информативно да вметна,че тук дори не изписват магнезий и при липса на кървене никой нищо не прави.Не ме разбирайте погрешно-  английскат здравната система  въобще не е "върхът на сладоледа",но понякога си мисля,че всяка втора бременна в Бг приема магнезий.Наистина не може да навреди и май затова е толкова широко прилаган ,но се чудя защо тук въобще не го изписват  :ask: