0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #620 -: Август 25, 2013, 21:06:08 pm »
Starshine, magi_st, много се радвам, че всичко при вас е наред! Честито ти момченце, Starshine!

velina_malina, Asenceto, споделете нещо повече за този БХС на близнаци, че ми стана интересно. Чела съм, че в чужбина правят, но тук май нямат програма за близнаци.
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #621 -: Август 26, 2013, 09:35:17 am »
Здравейте коремчета!  :hello:
beata, благодаря!
Асенце, да, настина е най-запомнящото се кино, дори си имам DVD! И сега си гледам повторения :lol:
velina_malina, браво за добрите резултати! Много хубаво и си ги нашарила! Да са ти живи и здрави бебоците!
Аз да ви се похваля - днес се чувствам много добре. И изобщо тези няколко дни нищо не ме е боляло. И да ви кажа не знам дали е внушение, но главоболията престанаха щом започнах да нося с мен едно такова от много хубав плат, с карфица, има червени, сини, златисти, мъничко и квадратно (не знам точно как се казват) - от дядо поп, май са с молитва. :ask: Но не знам дали е внушение, или наистина ми помага. Майка ми оттогава настоява и червен конец да вържа, че можело да е от лоши очи.. osi_10
Пожелавам ви усмихнат и спокоен ден!  :bighug:




Quiet people have the loudest minds.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #622 -: Август 26, 2013, 12:04:35 pm »
Как сте коремчета?
Аз мисля, че от няколко дни усещам бебоците  :P и естествено сам на седмото небе  :lol:

честито за хубавите резултати за БХС, но тук, във Варна, никъде не правят ... Разчитаме на FM и на 4Д

Пожелавам ви усмихнат и спокоен ден!   :bighug:


Re: Тема на бременните N87
« Отговор #623 -: Август 26, 2013, 13:22:18 pm »
И аз все още не мога да кажа, че усещам нещо :kickboy:, но се надявам да се случи съвсем скоро :)
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #624 -: Август 26, 2013, 13:58:31 pm »
Привет дами!Старшайн те оплакванията съвсем изчезват постепенно.А за червения конец с първото имах ,а сега не.
 Десс,браво на юнаците!
При мен останаха само гадните киселини ,които от нищо не се влияят.Иначе съм бомба-даже вчера бърсах прозорци,и прах мокета :lol:

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #625 -: Август 26, 2013, 14:45:21 pm »
moniks_s   :bighug:


юнаците се оказаха на 4Д :lol: че са девойки, едната доста срамежлива :P та в нея ми е надеждата да се окаже момък :D


Re: Тема на бременните N87
« Отговор #626 -: Август 26, 2013, 15:37:40 pm »
Хей привет
аз все докато се наканя да пиша и вие изпешете половин тема.
Ние все още сме 2 в едно и се надявам младежа да си дочака кротко още 2 седмици. Макар , че всяка нощ сънувам че раждам и откъм 4-5 вече няма заспиване. Но си наваксваме следобед с Катето.
В сряда ще видим колко е голям младежа и следващата седмица ще ходим на последни изследвания преди секциото.
Хайде весел ден
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #627 -: Август 26, 2013, 17:02:02 pm »
Ооо,Десс супер!Аз понеже ти гледам синята лента.Извинявай-то аз да си призная все още тая надежда и моя юнак да се окаже мома-хеххеххе,ама здраве да е!

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #628 -: Август 26, 2013, 17:06:00 pm »
честито за хубавите резултати за БХС, но тук, във Варна, никъде не правят ... Разчитаме на FM и на 4Д
Правят във Варна, но при многоплодна бременност не се прави БХС, защото резултатите няма да са достоверни (ЧХГ е по-високо, отколкото при едноплодна брем.).
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #629 -: Август 27, 2013, 09:07:42 am »
Добро утро, коремчета!  :hello: Как сте днес?
monik_s, благодаря, и аз ще вържа един червен конец, та майка ми да е спокойна :lol:
Аз се чувствам отново добре.
Пожелавам ви спокоен и много усмихнат ден! :flower:




Quiet people have the loudest minds.
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #630 -: Август 27, 2013, 10:10:05 am »
Добро утро момичета!Моето безсъние пак започна.Много е кофти  :(
Папилио,успех утре и то си ти е време за среща с бебо.Планирано секцио ли е ще е ?То и аз по нощите като замисля,хем имам още време  8)Как ще  е ,дали няма да се наложи секцио ,как ще ги гледам двамата сама по цял ден :lol:Дотам стигнах ,че да се притеснявам как ще извеждам Тео със шейната през зимата  :lol:Луда работа

ПП Защо не ми излизат емотиконите?

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #631 -: Август 27, 2013, 10:11:29 am »
честито за хубавите резултати за БХС, но тук, във Варна, никъде не правят ... Разчитаме на FM и на 4Д
Правят във Варна, но при многоплодна бременност не се прави БХС, защото резултатите няма да са достоверни (ЧХГ е по-високо, отколкото при едноплодна брем.).

mimi26

Къде във Варна правят? Аз съм питала д-р Константинова от Генетиката във Варна, както и в МД на ул. Мир  :lol:
А и аз имам впредвид БХС за близнаци :P за др е ясно, че навсякъде се прави!


moniks_s
Синята лента е против уроки хаххахахах


*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #632 -: Август 27, 2013, 10:23:05 am »
Моникс, оставяй интервали преди и след символите на емотиконите.
Дес-дес, няма как да знам какво имаш предвид като не си го написала :)
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #633 -: Август 27, 2013, 10:35:44 am »
dess_dess, то майтап, ама вярно има една определена жена, която като я видя и започва да ме цепи главата, а дали е от очи или понеже е дразнител, не мога да кажа със сигурност. :lol: Ама тук минавам вече в свекървенската тема :P
Момичета, имам един въпрос - зърната на гърдите ми като че стават леко влажни.. но не постоянно, а от време на време.. и се замислих дали не е коластра.. Амааа не е ли прекалено рано да е това? Освен това съм с малък бюст и някак ми се струва много странно, зърната ми определено не приличат на готови за такива неща... не че знам как трябва да изглеждат... но, моля ви споделете, че аз за първи път се сблъсквам с това.  :oops:




Quiet people have the loudest minds.
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #634 -: Август 27, 2013, 10:48:35 am »
papilio, дано всичко да е наред и бебето да се роди навреме и здравичко! На теб разчитаме да намериш време и сили да разкажеш как е минало :). При теб секциото по какви причини се налага (ако не е неудобно да попитам)?

Starshine, раничко ми се вижда за такива ефекти. Но пък гърдите се подготвят за кърмене и настъпват различни промени. Питай си лекаря от ЖК, ако искаш.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #635 -: Август 27, 2013, 11:18:39 am »
Моникс, оставяй интервали преди и след символите на емотиконите.
Дес-дес, няма как да знам какво имаш предвид като не си го написала :)

Е мими :D нали ще имам близнаци, бих ли се интересувала за БХС при едноплодна бременност :lol: то се подразбира ...  :P

а отделно с момичетата по-нагоре, ако си чела  :wink: коментирахме именно БХС за близнаците  :lol:

papilio  :bighug:
« Последна редакция: Август 27, 2013, 11:21:20 am от dess_dess »


Re: Тема на бременните N87
« Отговор #636 -: Август 27, 2013, 13:07:40 pm »
Здравейте пак от мен!
Секциото ми е планово, тъй като и първият път родих секцио, а и имам операция на очите. Освен това и диоптрите са ми на горната граница. А и ако трябва да съм честна много повече ме е страх от естественото раждане отколкото от секциото.
Колкото до раждането, разбира се че ще ви разкажа, само да мине и всичко и всички да сме живи и здрави.
Утре съм на преглед и на запис на тонове и ще кажат дали младежа има желание за по-скорошна среща от планираната.
От няколко сдмици взех много да се подувам, особенно дясната ръка и е много неприятно, първият път нямах такива екстри.
Хайде весел и приятен ден
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #637 -: Август 27, 2013, 13:13:10 pm »
papilio, стискам палци всичко да мине като по учебник!  :hug2:




Quiet people have the loudest minds.
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #638 -: Август 27, 2013, 13:36:59 pm »
Здравейте, момичета!
Малко ми е рано, но се цопвам във вашата темичка, защото почват да ми излизат разни въпросчета.
Като например мога ли и до кога да спя по корем, защото аз все още го правя? Забравих да питам док.
Лекарят, който ви проследява бременността същият ли е като този, при който ще раждате? Аз имам вариант да си проследявам бременността в ин витро центъра, в който ходя, но там не израждат, а се чудех не е ли по-добре да се познаваме по-отрано с доктора, който ще ме изражда.

Аз днес бях за втори път на преглед и за пръв път видях сърдечната дейност. Ембриончето е 13 мм. Мерихме и ТСХ и е 1.62, което разбрах, че е добре. Док каза, че този показател имал отношение и към интелигентността на бебето, което силно ме впечатли  :P
Засега се чувствам много добре. Нямам гадене (съвсем по малко и то от дъжд на вятър). Единствено много спя и лесно се изморявам и задъхвам.

Желая ви леко бременеене  preggo и още по-леко раждане  ylinfant
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #639 -: Август 27, 2013, 15:22:58 pm »
47 Smiles


Добре дошла :bighug:


 аз никога не съм спала по корем, така че там, не мога да взема отношение  :lol:
Следя се, не в инв центъра, в който правех процедурата си, т.к не ми се искаше да пътувам до Пловдив всеки път, а доктора ми по ГК пък не изражда :P и понеже ще съм с 2 :lol: сам се насочила към АГ Варна, дори си имам и избран доктор там ;)