0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #380 -: Януари 04, 2011, 15:49:47 pm »
plumeria дойде ли време за теста? :goodluck:
Отдавна дойде то времето за теста, надявам се, че мълчанието и е за добро! :lol: :crossfingers:
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #381 -: Януари 04, 2011, 17:10:07 pm »
plumeria дойде ли време за теста? :goodluck:
Отдавна дойде то времето за теста, надявам се, че мълчанието и е за добро! :lol: :crossfingers:
И аз, и аз!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Броя дните в къщи и си викам - щом няма лоша вест, значи всичко е наред! :goodluck: :bighug:

Re: Забременяване на 40+
« Отговор #382 -: Януари 04, 2011, 17:48:18 pm »
И аз си мислех същото, дори днес гледах календара да сравня дните.
Дано е за добро.
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #383 -: Януари 04, 2011, 18:03:45 pm »
plumeria дойде ли време за теста? :goodluck:
Отдавна дойде то времето за теста, надявам се, че мълчанието и е за добро! :lol: :crossfingers:
И аз, и аз!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Броя дните в къщи и си викам - щом няма лоша вест, значи всичко е наред! :goodluck: :bighug:
Много сме! Всеки ден чакам добри новини и се надявам всичко да върви добре.
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #384 -: Януари 04, 2011, 18:33:28 pm »
Не, момичета, съжалявам, не са добри моите новини :(
Аз затова и не писах по празниците, за да не развалям темата...

По всичко изглежда, че повтарям случката от предния опит:
На 14-ти ден - ЧХГ 256
не изтраях и пуснах на следващият - 298
следващият - 238 (коледен подарък, на 24-ти декември :( )
Тук реших, че всичко е ясно, но поне този път ще свърщи по-бързо и няма да има болезнено чакане седмици наред и кюртаж... Да, ама не...
След като не ми дойде цяла седмица (а пък имах и някакво вътрешно усещане), на 31-ви не изтраях и пуснах тест. ЧХГ 2008. Луда работа?!
Щеше да е чудо необяснимо, ако днес (след 4 дни) тестът не беше ЧХГ 4668... Пак не нараства добре. 3,5 дни интервал е много, а като добавим и "лутането" на стойностите от първите дни, картинката никак не е красива :(

Един път вече преминах през това, с надеждата, че е лабораторна грешка, че аз ще съм от изключенията... Някои от вас знаят исторята ми, защото ме подкрепяхте и тогава и бяхте с мен в най-трудния ми период.
Сега не искам да храня излишни илюзии. Ще оживея някак още два дни до следващия тест и тогава ще се види, на къде вървят нещата. Ще си запиша и дата за преглед. До тогава ще гледам да изключа и да не мисля :(

Благодаря ви, че сте с мен!! :bighug:
Не знам какво друго да ви кажа... Прекрасно е, че ви има и сте някъде тук, за да ви потърся когато ми е най-тежко. Благодаря за подкрепата!
« Последна редакция: Януари 04, 2011, 18:36:59 pm от plumeria »

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #385 -: Януари 04, 2011, 18:43:37 pm »
какъвто и да е резултата ние сме с теб и те подкрепяме и обичаме, дано чхг-то да се стабилизира и да нараства с правилни темпове , историята познава какви ли не случаи, стискам палци :bighug:

дали пък не е възможно след имлантация едното ембрионче да се захванало и да е хубаво а пък другото тялото да го разпознава като недобро и да го отхвърля. това как би се отразило на чхг-то и нарастването му. май е тъпо но дали не обяснява някак  тези резултати.
« Последна редакция: Януари 04, 2011, 19:04:47 pm от ised »
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #386 -: Януари 04, 2011, 19:08:57 pm »
Плумерия  :sunshine:
Аз може да съм най-лудия оптимист,
но ще вярвам заради теб! yahoo_17
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #387 -: Януари 04, 2011, 19:16:23 pm »
какъвто и да е резултата ние сме с теб и те подкрепяме и обичаме, дано чхг-то да се стабилизира и да нараства с правилни темпове , историята познава какви ли не случаи, стискам палци :bighug:

Стискам палци, plumeria! Дано, въпреки колебливите стойности, процедурата да е успешна.  :crossfingers:

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #388 -: Януари 04, 2011, 20:46:25 pm »
Плумерия  :sunshine:
Аз може да съм най-лудия оптимист,
но ще вярвам заради теб! yahoo_17


Пиши ни двама луди  :wink:
Сори за спама  :oops:
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #389 -: Януари 04, 2011, 22:22:53 pm »
Плумерия  :sunshine:
Аз може да съм най-лудия оптимист,
но ще вярвам заради теб! yahoo_17
Пиши ни двама луди  :wink:
Трима!!!  :crossfingers: :bfp: :goodluck:
Аз пък съм сигурна, че всичко ще си дойде точно на мястото!
Мила, има ли смисъл от тези тестове? Щом ЧХГ е над 1500, мисля, че е по-добре да отидеш веднага на лекар, ще се види сакче! Много силно си вярвам, да знаеш!
Прегръщам те силно!  :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #390 -: Януари 04, 2011, 23:10:33 pm »
виж къде се намираш ако правилно сглобих пъзела и си била днес 26 дни след пункция (поправи ме ако бъркам)
http://betabase.info/showDailyData.php?type=basic&multiples=Single&dpo=26
Отивай на лекар!
И аз съм луд оптимист!
« Последна редакция: Януари 04, 2011, 23:15:29 pm от cygnus »
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #391 -: Януари 04, 2011, 23:11:05 pm »
Аз чакам отговор в турската тема , пък то бил тукаааа....Аз нищо не разбирам от ЧГХ, ама силно вярвам, че ще е ++++++++ Дано! Дай Боже!!! Моля се от сърце!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #392 -: Януари 04, 2011, 23:24:11 pm »
Плумерия  :sunshine:
Аз може да съм най-лудия оптимист,
но ще вярвам заради теб! yahoo_17
Пиши ни двама луди  :wink:
Трима!!!  :crossfingers: :bfp: :goodluck:
Аз пък съм сигурна, че всичко ще си дойде точно на мястото!
Мила, има ли смисъл от тези тестове? Щом ЧХГ е над 1500, мисля, че е по-добре да отидеш веднага на лекар, ще се види сакче! Много силно си вярвам, да знаеш!
Прегръщам те силно!  :bighug: :bighug: :bighug:

И съм луда и съм оптимист. Кураж мила, прегръщам те мнооого силно и с мнооого обич
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #393 -: Януари 04, 2011, 23:40:40 pm »
plumeria, стига тестове, време е за УЗ.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Забременяване на 40+
« Отговор #394 -: Януари 05, 2011, 09:55:59 am »
Мдам, време е за преглед.
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #395 -: Януари 05, 2011, 10:00:39 am »
Скъпа моя Plumeria, напълно подкрепям Jam и момичетата!
Недей да правиш повече тестове - няма никакъв смисъл, само се вкарваш в разни филми.
Прекрасно си спомням миналия път какво стана, но не може всеки път да е едно и също.
Заминавай на лекар, достатъчно високо ти е чхг-то, престани вече да го мериш. osi_6
Познавам много момичета, които с идеално нарастващо чхг не стигнаха да чуят пулс, както и обратното!
Аз се присъединявам към оптимистите!
Аз даже си мисля, че с това високо чхг вече трябва да чуеш и пулс!
Момичета, поправете ме, ако греша!
Ох, дано! :balk_81:
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #396 -: Януари 05, 2011, 12:26:06 pm »
Ето един плюс ,че в нашия град ,ако намериш къде да си пуснеш ЧХГ резултатите ще излязат минимум до 4 дни и това изследване се обезсмисля.Така ,че си бременна поне до прегледа и няма как да се шашкаш поне от цифри.
Та,мила споко и иди на преглед все пак.Вярвам в успеха ти!
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #397 -: Януари 05, 2011, 12:31:42 pm »
Момичета, благодаря ви и за съветите, и за куража, който ми давате!
По принцип сте прави за всичко, което казвате! Съветите ви са съвсем основателни, знам, че така.
Но... аз този филм съм го играла вече два пъти и някак ми е трудно да вярвам, че точно този път са ми дали различна роля :(

Всеки път го докарвам до сакче, дори с ембрион, жълтъчно мехурче и всичко... Сигурна съм, че и сега ще се види на УЗИ същото (затова и не бързам много да ходя на преглед). Проблемът е, че постепенно забавя разитие (което се отразява в стойностите на ЧХГ), не се появява пулс и около 7 г.с. спира развитие. Всеки път правя мисед в този период.

Не мислете, че съм прекалено черногледа! Аз до последно си пия лекарствата, старя се да се пазя и не губя частичките си надежда, дори да са малки. И сега няма да се дам без бой. :)
Знам, че има всякакви случаи. Предния път изчетох какви ли не истории, с много странни стойности на ЧХГ и успешни бременности. ised, предположението ти никак дори не е тъпо, а много логично. Има такъв вариант и той може да обяснява първото падане на стойностите при мен. За съжаление, не сегашните.

cygnus, последният ми тест е на 30ти ден. По тази статистика пак не съм напълно извън бройката, но... няма защо да се заблуждавам. Нарастване над 80 часа е прекалено бавно.

Предния път пробвахме с много лекарства - имах Естрофем, Дуфастон, Утрогестан, включиха ми Фраксипарин, а по-късно и Прегнил, за да подкрепят ЧХГ-то.... 
Тогава тичах при първа възможност на прегледи. А ако сега си мислите, че съм пуснала излишни ЧХГ тестове... да знаете тогава какво беше. :wink:  Имах пълна статистика, как стойностите на ЧХГ са отразявали промените в развитието на ембриона. Мога статия да напиша по въпроса :)
Затова, този път реших да я карам по-кротко. Ще си меря ЧХГ-то, клкото да знам какво ме чака и ще отида на преглед след ден-два (към краят на 6г.с.), за да е ясно, какво се вижда.

Дотогава не се отказвам от вашата вяра и стиснати палци! Знам, че няма да ме изоставите :D

Не исках този път да ви занимавам с толкова подробности около моите терзания, ама ей на, пак изписах ....

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #398 -: Януари 05, 2011, 13:20:06 pm »
 :bighug:
и аз съм в групата на оптимистите :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #399 -: Януари 05, 2011, 14:14:30 pm »
нека оставим plumeria засега на спокойствие...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!