0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Д-р Кацаров
« -: Май 26, 2009, 13:12:27 pm »
Момичета,

Доктор Кацаров още ли е в клиника Вита? Много ще съм благодарна ако ми дадете негови актуални координати.
Колко време се чака за преглед при него? Много ли му е натоварен графика?

Благодаря предварително :)  yahoo_17


Re: Д-р Кацаров
« Отговор #1 -: Май 26, 2009, 13:22:47 pm »
Ако искате да идете при него той има кабинет до 5 кюшета и там прави прегледи и консултации, а стигне ли се до биопсия ще Ви каже къде.
http://andrologia.hit.bg/ тук има тел.за контакт.Обаждате се и си записвате час.
Първата биопсия на съпруга я прави във Вита , а втората за ИКСИ-то я прави в Доверие или по точно трябваше той да я прави , но беше пратил друг доктор с много особено име.
Успех


*
Re: Д-р Кацаров
« Отговор #2 -: Май 26, 2009, 16:00:41 pm »
Мерси много Галиан ;)

Хубав ден


*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Д-р Кацаров
« Отговор #3 -: Май 26, 2009, 18:51:58 pm »
Да, д-р Кацаров отдавна вече не е във Вита. Преглежда в частния си кабинет. До миналата пролет човек можеше да си запише час за преглед за след седмица.

*
Re: Д-р Кацаров
« Отговор #4 -: Май 26, 2009, 18:58:59 pm »
Благодаря Злаутлке  :thankyousign:


*
Re: Д-р Кацаров
« Отговор #5 -: Декември 10, 2009, 12:40:42 pm »
Предстои ни операция при д-р Кацаров в болница "Доверие".
Не съм сигурна дали избрах подходяща тема, но имам въпроси и ще си ги напиша тук.

Някакви изследвания трябва ли да се направят или всичко е на място като се отиде?
Например ПКК или за упойките или нещо друго, не знам и аз какво точно.
Нещо трябва ли да носим? Казали са му само пижама.
Изписват ли някакви лекарства за след това, обезболяващи или нещо подобно?
След операцията ще имам ли възможност и аз да попитам лекаря някакви неща или няма да ме пуснат там? И мога ли да чакам някъде в болницата?
Има ли къде да се паркира?
Има ли конци за сваляне и пак ли там трябва да се иде ако има?
И последно сменят ли се някакви превръзки и дали ще мога да се справя аз?
Re: Д-р Кацаров
« Отговор #6 -: Декември 10, 2009, 22:21:39 pm »
Предстои ни операция при д-р Кацаров в болница "Доверие".

Някакви изследвания трябва ли да се направят или всичко е на място като се отиде?Да , правят се в деня на операцията.

Нещо трябва ли да носим? Не е необходимо друго , освен чехли.Изписват ли някакви лекарства за след това, обезболяващи или нещо подобно?След операцията е нужна само почивка , много е лека като процедура.
След операцията ще имам ли възможност и аз да попитам лекаря някакви неща или няма да ме пуснат там? И мога ли да чакам някъде в болницата? Можеш.
Има ли къде да се паркира? Има.
Има ли конци за сваляне и пак ли там трябва да се иде ако има? Нашите ги свалихме в Благоевград
И последно сменят ли се някакви превръзки и дали ще мога да се справя аз?Ще се справиш . Няколко дни се маже с йодосепт и се сменя марличката. Аз се справих.
Успех ви желая! :D

« Последна редакция: Декември 10, 2009, 22:24:11 pm от rumibumy »