0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Е получих си и кръвния тест и той е отрицателен.Вчера си подадох документите за втори опит финансиран от фонда и сега започва великото чакане от фонда.Късмет на всички. xmas-smiley-027
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Моят опит по Фонда приключи с отрицателен резултат, днес си взех протокола:
Пункция-400.00лв
Трансфер-340.00лв.
оплождане IVF-1300лв.
Общо ин витрото-2040лв
Хормони- 8*18=144.00лв.
прегледи 5*30=150.00лв.
Замразяване 200.00лв.
До тук 2534.00лв
Гонал-Ф-пен-900IU-1*757.44лв
Гонал-Ф-пен-450IU-1*378=72лв- Даже ми останаха 300IU
Декапептил 0.1- 9*8.07=72.63- доплатих по 6.49 на ампула-58.41
Овитрел- 1*72.38
Утрогестан- 4*11.51=46.04
Общо за лекарства-1327.21лв.
Опита ми излезна-3861.21лв.
Трансфера ми беше на 5 ден стадий бластоцисти- Не съм доплащала за това, както се пишеше, че навсякъде се доплаща трансфер на бластоцисти.
Платих си ПКК- която е около 10 лв, също и съхранение на замразени ембриони-250 лв
Общо доплатих-320лв


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
Момичета кога трябва да ми представят такъв протокол? Вече съм 3 ден след трансфер и доплатих 51.90 за декапептил, но никой не ми даде такъв протокол какво съм използвала :(По принцип задължително трябва да ми го представят нали?Аз съм в Олимед-Варна.
Предварително Ви благодаря за отговорите! :D
Момичета кога трябва да ми представят такъв протокол? Вече съм 3 ден след трансфер и доплатих 51.90 за декапептил, но никой не ми даде такъв протокол какво съм използвала :(По принцип задължително трябва да ми го представят нали?Аз съм в Олимед-Варна.
Предварително Ви благодаря за отговорите! :D

На мен ми го направиха на следващия ден след трансфера, аз съм в клиниката на д-р Щерев, попитай в твоята клиника би трябвало да ти дадат такъв протокол, ако си поискаш.


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: има ли момичета с приключил 1-ви опит / + или -/ ф
« Отговор #164 -: Декември 14, 2009, 15:50:34 pm »
Момичета кога трябва да ми представят такъв протокол? Вече съм 3 ден след трансфер и доплатих 51.90 за декапептил, но никой не ми даде такъв протокол какво съм използвала :(По принцип задължително трябва да ми го представят нали?Аз съм в Олимед-Варна.
Предварително Ви благодаря за отговорите! :D
На мен ми го изпратиха десетина дена след трансфера.Аз съм от Русе,опита си го правих в София в клиника "Малинов".Документите ми ги изпратиха с куриер,така че не се притеснявай ще си ги получиш.Съжалявам за опита.
« Последна редакция: Декември 14, 2009, 15:53:04 pm от isho75 »
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: има ли момичета с приключил 1-ви опит / + или -/ ф
« Отговор #165 -: Декември 14, 2009, 16:32:11 pm »
Момичета кога трябва да ми представят такъв протокол? Вече съм 3 ден след трансфер и доплатих 51.90 за декапептил, но никой не ми даде такъв протокол какво съм използвала :(По принцип задължително трябва да ми го представят нали?Аз съм в Олимед-Варна.
Предварително Ви благодаря за отговорите! :D
На мен ми го изпратиха десетина дена след трансфера.Аз съм от Русе,опита си го правих в София в клиника "Малинов".Документите ми ги изпратиха с куриер,така че не се притеснявай ще си ги получиш.Съжалявам за опита.
Май си ме разбрала грешно  :)Опита ми все ощеняма резултат. Днес ми 3 ден от трансфера, т.е. чакам датата за тест :wink:
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Мелиса много добре те разбрах.Този протокол го изпращот с куриер и на него ти е описано как ти е протекъл опита.Дата на започване,с какви лекарства и съответно с каква доза,дата на пункция,колко яйцеклетки са ти извадили,колко са се оплодили,дата на трансфер и колко енбриона са ти върнали и съответно ако дължиш още пари колко и съответно придружени с банкова сметка но,която да ги певедеш ако не си от града,в който правеш опита.Тези протоколи по принцип са за фонда,защото при започване на опита фонда им дава малко аванс от сумата и като получат протоколите им превеждат разликата.Надявам се че бях изчерпателна.Късмет на теста.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Да се включа и аз в темата. Моя опит също приключи с положителен резултат. Сега чакам датата за прегледа. От Фонда са финансирали 4133лв, аз доплатих само 31 лв за прегнил и 200 лв. за замразяване.  :)
[/url]
Да се похваля и аз приключих с неуспех доплатих 400 лв без да замразявам сега си чакам обаждането от фонда .Весела и много ама много :bfp1: :bfp1: :bfp1: :bfp1: от все сърце Ви го пожелавам Нова Година нови бебета
Има ли някой който е правил опит в "Селена" Пловдив? И колко доплатихте?
И мен ме интересува
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
Има ли някой който е правил опит в "Селена" Пловдив? И колко доплатихте?
И мен ме интересува
В тази тема има няколко момичета с по-ниски номера, може да ги питате на лични, дали ще споделят информацията, ако вече не са го направили разбира се. Иначе в търсачката излизат доста теми с тази клиника. Успех!

*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Има ли някой който е правил опит в "Селена" Пловдив? И колко доплатихте?
И мен ме интересува
Аз доплатих, само за медикаменти,270лв.Когато,започнах опита моята лекарка ме увери че доплащането ще е минимално само за медикаменти,не съм доплащала за процедурите.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: има ли момичета с приключил 1-ви опит / + или -/ ф
« Отговор #172 -: Декември 19, 2009, 17:01:03 pm »
Тенеза много съжалявам за опита ти.Следващия път ще успеем,не се отчайвай,трябва да живее ме с надежда.
« Последна редакция: Декември 19, 2009, 18:03:31 pm от isho75 »
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Здравейте момичета!Аз съм в клиниката на д-р Владимиров,но като чета темата направо се плаща.
Май само в тази клиника се доплаща толкова много.Вече се чудя дали да не сменя клиниката osi_10
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Петя по колко доплащате при Владимиров.По принцип е доста относително това доплащане,много зависи от стимулацията и лекарствата.За това не си мисли,че там е най скъпо.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Малко по напред в темата, можеш да видиш,с колко доплащат момичетата.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Петя по колко доплащате при Владимиров.По принцип е доста относително това доплащане,много зависи от стимулацията и лекарствата.За това не си мисли,че там е най скъпо.
Чакам одобрение от фонда.За сега сме платили само изследванията.
Но като чета доплащане по 2-3000 лева се чудя какво да правя.За другите клиники не пишат такива цифри :?
*
Петя по колко доплащате при Владимиров.По принцип е доста относително това доплащане,много зависи от стимулацията и лекарствата.За това не си мисли,че там е най скъпо.
Чакам одобрение от фонда.За сега сме платили само изследванията.
Но като чета доплащане по 2-3000 лева се чудя какво да правя.За другите клиники не пишат такива цифри :?
Така е!  :( Близо хилядарка доплащаш само за процедурата - иксито струва 3120 лв, а от фонда се поема около 2000 лв. някъде имаше и точни цени, ще ги потърся.

*
Ами явно не всички в процедура пишат тук.Но като се замисля на мене първият ми опит/самофинансиран/ по къс протокол беше 7500,а сега чакам заповед и ще правя втори по дълъг протокол ,тъй че не ми се мисли колко ще трябва да се доплаща :(
Направих първия си опит от Фонда в клиника Малинов и приключи с положителен тест. :) Вчера видяхме ембриончето и чухме пулса. Благодаря на всички, които помогнаха да има Фонд Асистирана Репрудукция!
Бях по къс протокол. Доплатих 182 лв. за менопур, 2 хормона по 18 лв. и ПКК.
Желая успех на всички!
« Последна редакция: Декември 22, 2009, 19:14:52 pm от Kremkaramel »
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!