0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Лекарка урежда с бебета чрез билки
Ванга предрекла, че д-р Радка Кирчева ще пребори рака
(Статия от вестник Нощен труд брой 10(3192), година XIV от 14-15 януари 2005г.)

Над 7000 бебета са се появили на бял свят благодарение на билковите отвари, които пловдивският акушер-гинеколог д-р Радка Кирчева сама приготвя в дома си.
В повечето случаи родителите идват при нея след категоричната лекарска присъда, че нямат никакъв шанс да заченат рожба. Някои от тях са били без деца 10-ина и повече години, при други майката е само с един яйчник; бащата е с 0% подвижност на сперматозоидите или инвитрото се е оказало неуспешно.
Сред щастливците, сдобили се наскоро н рожба, е и едно семейство чак от Гана. Родителите нямали поколение повече от 17 години. В чужбина те прочитат статия за д-р Кирчев, грабват се и пристигат в Пловдив. Близо 8 месеца продължава фитолечението на ганайците, радващи се в момента на здраво момченце.
“За всеки случай комбинацията на цветове, корени и листенца от полезните растения е различна. На пръв поглед проблемът е един и същ, но когато се изхожда от общото състояние на пациента, лечението е строго индивидуално. Затова медикаментите и билките, които изписвам на една двойка, се различават коренно от тези, които давам на друга”, обяснява д.р Кирчева. До момента тя няма нито един увреден плод от фитотерапията, която провежда, но с нескрита тъга добавя, че не може да помогне на дами, които вече са претърпели операция и е отстранена важна част от родовите им органи.
Научена от баба си в родопското село Стойките, от където е родом, как да разпознава билките, днес лекарката успешно прилага над 1600 вида полезни треви. Рецептите, които сама умело омешва в дома си, помагат и на хора с алергии, неврози, мигрени, диабет, стомашно-чревни и бъбречни заболявания. Растението действа като цяр в точна дозировка и при определен прием, твърди терапевтката и категорично заклеймява произволното самолечение с природни дарове.
“Не мога да се справя само с очни и сърдечносъдови проблеми”, признава д-р Кирчева. И разказва, че окончателно се убедила в своето призвание – билките, след срещата си с Ванга през 1977 г.
“Кирко,ти ке откриеш лекарство за онова животно рака”, били думите, с които я посрещнала още на пътя петричката пророчица. Оттогава д-р Кирчева усилено работи, но по думите ù още не е достигнала до едно общо третиране на болестта, въпреки че има няколко случая  на излекувани от коварната болест. Преди 19 години ту успява да спаси от рак на пикочния мехур дори проф.Симон от онкологията в Берлин. Специализирала и ирисодиагностиката на проф.Мадаус в Кьолн, д-р Кирчева не начева своята терапия, без да е надникнала в окото на всеки пациент. Очите са код за състоянието на тялото, твърди тя и само за две минутни по ириса разгадава болежките, цярът за който според нея е един – билките.


Гергана Маринова[/b]
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
статия за д-р Кирчева от Пловдив във в.Нощен труд
« Отговор #1 -: Януари 17, 2005, 09:56:01 am »
Васи, мерси за хубавата статия  :D
Една приятелка вече има момиченце на 1 годинка след 7 години борба :)
Благодарение на билките   :D

П.П. И при нас имаше известно подобрение на спермограмата, мисля че и билките доста помогнаха, като ги добавим към отказването на цигарите.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
статия за д-р Кирчева от Пловдив във в.Нощен труд
« Отговор #2 -: Януари 17, 2005, 10:41:04 am »
И аз благодаря много за статията!!!Бях разбрала,че я има в Нощен Труд,но чак на другия ден и не можах да си го купя.Радвам се,че все пак я прочетох. :D
<br />
*

    МИН

статия за д-р Кирчева от Пловдив във в.Нощен труд
« Отговор #3 -: Януари 17, 2005, 11:26:40 am »
А знае ли някой адреса и телефона на тази докторка? Как мога да си взема час при нея?
*
статия за д-р Кирчева от Пловдив във в.Нощен труд
« Отговор #4 -: Януари 17, 2005, 12:14:27 pm »
Има го в сайта в " фитотерапия, кабинети ирисова диагностика, каби-нети хомеопатия, алтернативна и др." горе вляво е линка.
*
статия за д-р Кирчева от Пловдив във в.Нощен труд
« Отговор #5 -: Януари 17, 2005, 12:30:56 pm »
Ама вие наистина ли вървате на всичко това???
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
статия за д-р Кирчева от Пловдив във в.Нощен труд
« Отговор #6 -: Януари 17, 2005, 12:55:16 pm »
Ами аз лично вярвам много в действието на билките,първо защото ефекта при мен е на лице(по -скоро на хартия :) ) и второ,защото уча за билките ,веществата,които съдържат и действието им.Е далеч съм от мисълта,че помагат за всичко!Единственото,което ме смущава малко в Кирчева е,че билките ги дава не в пакети и всеки да си ги вари,а вече сварени- в туби.
<br />
статия за д-р Кирчева от Пловдив във в.Нощен труд
« Отговор #7 -: Януари 17, 2005, 13:10:30 pm »
Цитат на: z22

...Единственото,което ме смущава малко в Кирчева е,че билките ги дава не в пакети и всеки да си ги вари,а вече сварени- в туби.

Абе те да помагат нейните отвари, пък както ще да ги дава, ако иска и печени да ми ги дава билките!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
статия за д-р Кирчева от Пловдив във в.Нощен труд
« Отговор #8 -: Януари 17, 2005, 13:18:40 pm »
Момичета, за д-р Кирчева сме обсъждали в клуба /проблемно забременяване/ Много бяха против, но имаше и за! Мъжа ми беше със азоспермия /0%/ и за година и половина вече имаме около 30% т.е диагнозата вече е олигоспермия! Това го проверихме със спермограми!
Аз пия от нейните билки за мастопатия на гърдата! лекарите бяха категорични да ме оперират, но тя не разреши.
Бях в събота при нея - имаше около 20 човека от цяла България! Много ме развълнува един млад мъж, на не повече от 40 години, който каза, че първия път са го носили за прегледа! Сега изглеждаше видимо добре! Мъжете рядко споделят патилата си, затова му вярвам!
*

    siu4ka

статия за д-р Кирчева от Пловдив във в.Нощен труд
« Отговор #9 -: Януари 24, 2005, 16:47:11 pm »
честно казано не вярвам много тези билки да те излекуват защото съм чела много за билките и пише че билката се вари и се пие до 24 часа от сваряването иначе след това губи силата си.иначе аз вярвам в билките и дори в момента пия едни за забременяване. така че,мили дами,внимавайте какво пиете и никога стара и незнайна билка, винаги питайте какво ви дават и прочетете нещо за това.така ще се уверите че поне няма да ви навредят и ще можете спокойно да се надявате магията да стане.....успех
статия за д-р Кирчева от Пловдив във в.Нощен труд
« Отговор #10 -: Януари 25, 2005, 01:58:52 am »
Незнам,аз лично съм много скептично настроена към тази лечителка,ама сигурен ли е някой,че има диплома за лекар,помня колко се изписа за нея в клуба и тези билки,дето ги давала в тубите и мръсотията,там където приемала,аз не вярвам,ама който иска да ходи там. Какво ли не прави човек от отчаяние.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
статия за д-р Кирчева от Пловдив във в.Нощен труд
« Отговор #11 -: Януари 25, 2005, 02:19:19 am »
Цитат на: morkovche
Незнам,аз лично съм много скептично настроена към тази лечителка,ама сигурен ли е някой,че има диплома за лекар,помня колко се изписа за нея в клуба и тези билки,дето ги давала в тубите и мръсотията,там където приемала,аз не вярвам,ама който иска да ходи там. Какво ли не прави човек от отчаяние.


Да, мила, сигурно е, защото е била наша студентка (благодаря на Бога, не лично моя). Не искам да разказвам как си взе изпитите. Поне не тук. Но всичко останало в статията е лъжа и измислица. Типично за родната ни журналистика.

Въпреки това, ако тази жена с каквото и да било помага на някого, аз няма да говоря против нея. Макар да експлоатира жестоко отчаянието на хората. Все пак никой не ходи там насила, нали?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу