0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Правим опити за бебе - тема 16
« -: Юли 23, 2018, 09:00:39 am »
Хайде мили момичета на новата тема!На късмет да е на всички ни!Стискам много силно палци на Тери, при нея интересното тепърва предстои!
Другите също не съм забравила по ред на номерата се надявам да напуснете темата!

Меги мей, не остана и скоро ще изживеете вашия прекрасен ден!Сватбата е хубаво нещо!

Ох Точица ми се губи на мен и Кукапетел!

Тери, ако не ви приемат изследванията виж в Рамус и Бодимед правят пакети и излиза по-евтино.Ние не си ги правим в клиниката тези.

Тема 15 тук  :wink:
« Последна редакция: Юли 23, 2018, 18:52:33 pm от petqst »

*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #1 -: Юли 23, 2018, 09:13:24 am »
Нареждам се веднага в темата. Хайде да забременяваме по ред на вписване в темата. Коя ще е трета?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #2 -: Юли 23, 2018, 09:15:48 am »
1+6=7,библейско число,на късмет ще е.Дано в тази тема има само сълзи от щастие.
Аз стоя в едно огромно задръстване от 20 мин,ни напред ни назад.Какво става с тоя град?
3та :D
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #3 -: Юли 23, 2018, 09:28:32 am »
Добро утро и от мен. И аз в новата темичка. При нас снощи беше страшно, но бурята отмина... сега само вали ама здраве да е.
Късмет на всички момичета и дано да е пълна с положителни тестове новата ни темичка.
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #4 -: Юли 23, 2018, 09:44:03 am »
Пускам се и аз в новата темааа   :jump12: Благодаря за пожеланията момичета, дано всичко мине нормално.
Успех на всички :crossfingers: :goodluck:
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #5 -: Юли 23, 2018, 10:21:58 am »
И аз да си мина по реда в новата тема. Моя Гошо вчера много ме изненада. Братовчедка ми и мъжа и ще ходят на Тасос септември и ни офертираха. И моя първа кипра ходи ли ти се. И вече не ми се налага да гледам оферти, че ми писна :D
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #6 -: Юли 23, 2018, 10:28:27 am »
Слънцемое и в наше село не е много лятно.Ама важното е ,че почиваш и сменяш средата.
Момичета на мен двама лекари ми казаха да избягвам Рамус.Иначе имат пакети .Ама като повторих изследванията в други лаборатории и солено ми излезе.Може и да е мнение на варненските лекари,не знам.Напоследък ходя в Статус само,ама май е по-скъпа.Например за ЧХГто беше 21лв.
Маги мей аз бях булка с къса черна рокля,кожено яке и боти с капси и ципове ,а и мини черна чантичка.Пих шампанско на морска гара на една пейка и имах супер нестандартна сватба.Но тя продължи близо 20 часа и пропуснахме първата брачна нощ,трупясахме се веднага.
Забавлявай се,това е твоя ден!Прави каквото искаш и хич да не ти пука. :)
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #7 -: Юли 23, 2018, 10:52:27 am »
Аз Рамус ги препоръчвам за вирусологията дето е преди ин витро, че това са си пари.Иначе нищо друго не пускам при тях.

Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #8 -: Юли 23, 2018, 12:22:49 pm »
Ето ме и мен в новата темичкаа, дано донесе успех на всички и много положителни тестчета  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #9 -: Юли 23, 2018, 13:02:29 pm »
Слънце... изгрясме итново с теб и вече е ментено хихи...
Маги дано имаш най мечтана и прекрасна сватба за която си си мечтала и после две чертии  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #10 -: Юли 23, 2018, 14:36:54 pm »
Аз ментата я открих за вечеря.Докато приготвям масата сама в кухнята си я правя и се омагьосвам и всичко е по-красиво  :D :oops:

*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #11 -: Юли 23, 2018, 14:53:14 pm »
Аз открих бирата. По принцип не обичам, но реших в събота да си правя крачките. Мисля, че малко се надцених и в жегата вървях 7.5 км пеша в Пловдив. Само си мечтаех как ще седна най-сетна на заветното място и ще си поръчам бира, таратор и вода. Накрая мислено вървях, но краката ми не :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #12 -: Юли 23, 2018, 15:11:49 pm »
Ако сложите в чаша сода или спрайт ,както я пиете и добавите 2 ледчета,и налеете мента върху 1то ледче на тънка струя ще получите това
Отдолу безцветно горе зелено.Хайде наздраве ,за бебетата :D
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #13 -: Юли 23, 2018, 15:13:32 pm »
Хахахаха, точно така го правя :)

Тери, аз тая година бойкотирах бирата.Моята убавица ми каза, че съм била по-дебела като пия бира.

Аз реших да си направя тест все пак, след такова закъснение, и е отрицателен.Клиниката ще заработи септември чак и аз мисля да почивам!

*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #14 -: Юли 23, 2018, 15:21:08 pm »
Слънчицето, заинтригувА ме  :D Искам да те видя, като булка. Май сме от една порода 😊
Мише, видях аз рецептата за ендометриоза и я приложих. Изчезнаха някакви ендометриозни възли, но кистата стоеше непокътната  :?
Не мога да открия схемата за повишаването на АМХ.
Маги, весела сватба 👰
Хриси, драсни нещо  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #15 -: Юли 23, 2018, 15:27:13 pm »
Кажи на Моника, че д-р Георгиев иска миниму 70 см талия за инвитро. Вие на нея обяснявате ли й защо я водите с вас по болници, защо вардеше леглото. Или като стане бебето ще е изненада за нея?
Аз вече го планувах. Най-любимия ми месец е април. Най-важните неща ми се случват на 1 април. Тамън ако са две, ще тръгнат по-рано за 1 април :D
Аз все се базикам с тези близнаци, току виж станало. И вчера една от най-добрите ми приятелки ми обясняваше какво съм щяла да ги правя. Нейното бебе било болно, какво ако били две. Добре да съм си помислила... и аз седя и не вярвам и накрая се ядосах и й казах, че това не мандра по избор. Ако беше избор какво, кога и по колко искаш, нямаше да правя инвитро. И й казах, че не й пожелавам да не може да има дете, защото тогава ще осъзнае, че ако тялото й го позволява и 10 ще роди. Криво ми стана, все едно не минава покрай всичко това с мен.
А относно Слънчицето булка: хич не ми се върза. С тези розови нокти, които беше снимала. Изненада ме много.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #16 -: Юли 23, 2018, 15:36:12 pm »
На Моника сме казали, че чичо доктор трябва да направи бебето и да го сложи в на мама коремчето.Като ми беше пункцията ме взе Мерал с нея от болницата и тя аха да каже, че иска сестричка и момчето ще го връща  :lol: На трансфера пак дойде. Така че тя знае.Не вниква в детайли, но с годините ще разбере.

КОлкото до приятелката, какво да ти кажа, не го правят нарочно, но не осъзнават какво ти казват.Аз като обикалях с Моника по улиците и се запознах с бая майки и като мине някоя с близнаци всички цъкаха.И аз им виках, хора идея нямате каква радост са за тая жена тези деца.А и колко време ще е трудно 2-3 години, после нещата се нареждат.

*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #17 -: Юли 23, 2018, 15:44:28 pm »
Оле ,Маги колко сладко сте го обяснили :D.
Тери,хората при които става от раз не знаят за какво иде реч.
Ти остави маникюра,виж прическата.Тези в ритуалната зала много ме харесаха,питаха ни дали не сме се срещнали покрай спорта,и ние кой спорт?Волейбола :D.Не казахме така сме се родили.И букета ми беше направен от кръстницата -29 бонбона Линдт.Ние на 29ти се оженихме.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #18 -: Юли 23, 2018, 15:53:56 pm »
Много сте яки!

А аз бях в бяла рокля :) Важното е сватбата да е това което си си представял и да си щастлив.И най-вече да си с човека с който искаш да остарееш!

*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #19 -: Юли 23, 2018, 18:55:24 pm »
Хоп и аз в темата :)
Маги, надявам се да не се сърдиш, че ти редактирах първия пост  :wink:
Успех момичета!