0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Честито момченце и на мама MousyT!
« Отговор #20 -: Август 13, 2014, 08:18:52 am »
Честито момченце,ма ме.Да сте живи и здрави и много скоро да се приберете вкъщи при таткото.

Re: Честито момченце и на мама MousyT!
« Отговор #21 -: Август 13, 2014, 12:54:56 pm »
 Честито бебче, мамо! Да расте здраво, и много да ви радва!
*
Re: Честито момченце и на мама MousyT!
« Отговор #22 -: Август 14, 2014, 08:36:42 am »
Благодаря на всички за пожеланията!  :bighug:
Благодаря и на всички, които ми писаха на ЛС за кърменето. Да ви утеша, че предната нощ кърмата ми слезна буквално изведнъж с пълна сила и от вчера сме на активно цедене... Засега количествено и изобщо се справям добре, дано да успея да я поддържам за малкия бонбон като му дойде времето :bori_006:
Мен вчера ме изписаха, а за бебето е много рано да кажем каквото и да било...
Казва се Матей, роди се 1400гр, сега е 1250гр и е най-сладкото малко оформено човече в кувиоз в отделението :lol: Диша сам, от вчера вече само на кислород в кувиоза и прави опити да яде по малко през сондата. Като си увеличи още малко дажбата ще мога да нося кърма и да му дават от нея и съм много щастлива, че ще имам този шанс :) Засега е малко заспал и забравя да диша понякога, а и още чакат разни изследвания и остава в интензивен сектор, т.ч. аз ще трябва да се задоволя със сведения, защото ще го виждам веднъж седмично :( Но ще си мисля положително през цялото време и той нека си расте на спокойствие, защото после ще го смачкам от гушкане докато му се нарадвам  :lol:
Re: Честито момченце и на мама MousyT!
« Отговор #23 -: Август 14, 2014, 10:01:28 am »
Радвам се, че нещата се развиват добре при вас  :P
Като бях на зъболекар миналата седмица, сестрата (или там както се казва помощничката) ми каза, че се е родила 500 гр. А сега си е здрав и голям човек
Твоят Матей е направо великан  :lol: Ще се справи прекрасно душичката, а щом има и кърма от мама, нещата са изцяло под контрол  :P
*
Re: Честито момченце и на мама MousyT!
« Отговор #24 -: Август 15, 2014, 13:29:38 pm »
Честито ви момченце!  :ballons: Да ви е жив и здрав и в скоро време да си го гушкате в къщи.