0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

А случайно някой да има номера на Доктор Цветков?
Здравейте!
Предстои ми комбинирано хистеро+лапаро. Видях, че цената е 950лв за здравно осигурени пациенти. Може ли да ми кажете тази цена за диагностична или оперативна процедура е?
Здравей, с направление от личния лекар правих хистеро и лапаро оперативно и всички изследвания бяха включени в тази цена.Успех.
Много ви благодаря момичета за съветите!Искам и друго да попитам Вчера си пратих данните на смс на номер който ми казаха за да ми изготвят договора за замразяване!Искам да попитам как ще ми го пратят на електронната поща ли?аз после как трябва да го върна?за колко дена го пращат и после как стой въпроса с плащането по банков път или на място!Притеснявам се да не изпусна нещо.И другото някой знае ли как ще стой въпроса с прегледите от 13 до 18 юни,понеже имаше съобщение, че са на конгрес,а на мен тогава ми се пада да запиша час
След няколко дена до 1 седмица ще изпратят договора на ел. поща.Аз го попълних, изпратих по пощата и платих по банков път. След това те ми върнаха по куриер едното копие на договора.Разбира се всичко това може и на място да се направи, но аз не съм от София и така беше по- лесно за мен.
benitoo, благодаря!  :bighug:
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Здравейте, момичета!
Моля ви, кажете ми вашия опит от блокаж с лукрин депо?
Това ми е първи опит по фонда /миналата година правих опит на ЕЦ/. Д-р Персенска реши да сме по дълъг протокол, тъй като миналата година в един от месеците с армидекс и меногон, не съм направила нищо, а то било близко до късия протокол и затова реши така..

Чела съм обаче, че повече използват декапептил и всеки ден и т.н. На мен като ми каза лукрин, сестрата няколко пъти я попита дали наистина лукрин и тя й каза - да, защото.../ама не разбрах какво й обясни/.

Както и да е - тя е преценила и аз напълно й се доверявам. Изключително спокойствие ми вдъхва тази жена!
Та каза ми на 20-тия ми ден - другата събота да си бия лукрина и после чак на 26.06.2015г. да си запиша час за стимулацията.

Искам да ви попитам дали сте имали закъснение от лукрина? Много ми е инфарктно, тъй като ако си ми дойде навреме и почнем на 26-ти ще имаме време да приключим с пункция /и дай Боже трансфер/ до отпуската й, но ако ми закъснее от лекарството не знам дали ще успеем...


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Благодаря, Avallon ... Радвам се да чуя положителни новини :))
Здравейте да питам след неуспешно инвитро / приключило с биохимична бременност  / след колко време ви идва цикъл .  И трябва ли със съпруга ми да се пазим когато правим секс .Защото забравих да питам докторката,  а една позната ми каза да се пазим да не забременея / въпреки че с ме с мъжки фактор и това чудо няма как да стане /. Ако може някой да изкаже мнение по моят въпрос ще съм много благодарна / че много време съм без цикъл вече / .Благодаря ви предварително :D
Първият ми цикъл след неуспеха дойде 2 дена след като спрях лекарствата. Вторият цикъл се забави с няколко дена. Но съм чула че понякога се бави доста, заради стимулацията. Аз лично не съм се пазила, никой не ми каза такова нещо.Една далечна позната забременя веднага след неуспешен опит. 8O Разбира се, незнам какъв е бил проблемът при нея.
Момичета искам да ви попитам нещо.Замразихме ембриона,отложихме трансфера за другият месец понеже лигавицата изтъня от клостилбегита.Искам да питам на кой ден ви викат за преглед в месеца на трансфера.Понеже докторите сега ще отсъстват и няма часове.Записаха ми  час за 24.06 тогава ми се пада 10-11 ден,притеснявам се да незакъснеем
Galetosweet,съвсем навреме си те викат,не се тревожи,точно два пъти ходих на преглед като правих ЗЕТ и после трансфера направихме :lol: пожелавам ти да имаш като моя резултат след ЗЕТ  :)
Много ти благодаря,дано!Притеснявам се за всичко знам че е така,но вече много ми се иска всичко да завърши благополучно!
На мен също ми каза док. на 9-10 ден да дойда на преглед за ЗЕТ.
Да те попитам и друго,за ЗЕТ,какво правят стопират развитието на яйцеклетката ли?Или трябва да направим пак пункция?
Да те попитам и друго,за ЗЕТ,какво правят стопират развитието на яйцеклетката ли?Или трябва да направим пак пункция?

Или пунктират, или чакат да се спука фоликула. Въпрос на твое финансово решение е. Нямат практика да стопират овулацията.

Ако пък няма овулация, подготвят лигавицата с медикаменти.
*
Little_rabbit, това което пишеш за ЗЕТ в Надежда много ме зарадва. Аз попрочетох тук-там за ЗЕТ и останах с впечатлението, че в повечето случаи се подтиска овулацията с естрофем. На мен след трансфера ми назначиха (не знам защо) естрофем. Пих го няколко дни и ми беше много зле от него. Веднага щом говорих с д-ра и тя ми разреши да го спра го спрях. Та в този ред на мисли - това е добра новина за мен.  :D  Само ми е интересно той като се пукне "оригиналния" фоликул, вече не е ли късно за ЗЕТ, какво се случва с хормоните в организма след пукане на фоликула?
Точно това се чудех и аз.Може ли след спукване на фоликула да има трансфер?иначе аз четох че се подтиска овулацията или се прави пак пункция?
Здравейте момичета! Извинявайте за въпроса, но колко време се бавят със съобщаването на резултати от микробиологична биопсия. Д-р Персенска ми каза да пиша днес, а няколко часа по- късно нямам още отговор... Много ли се бавят и изобщо на същия ден ли отговарят ?! :( Мерси много
Имам няколко ЗЕТ - не са ми давали естрофем преди ЕТ, а само след. Винаги сме чакали или да се спука фоликул, или сме имитирали ову, защото заради срастванията вече не се пукат фоликулите при мен.

А колкото до това дали да има пункция в същия цикъл - това са си още пари, а и оплождане, а и смесен ЕТ е по-скъп, така че вие трябва да си прецените. Обсъдете го с лекарите си - може да имат различен план за вас.
Здравейте момичета! Извинявайте за въпроса, но колко време се бавят със съобщаването на резултати от микробиологична биопсия. Д-р Персенска ми каза да пиша днес, а няколко часа по- късно нямам още отговор... Много ли се бавят и изобщо на същия ден ли отговарят ?! :( Мерси много

Не би трябвало да се бавят, максимум седмица. Защо не попиташ на регистратурата дали имаш резултати? Това би трябвало да могат да ти кажат.
Благодаря за инфото! Ще я изчакам до късния следобяд и ще пробвам с регистратура... Още веднъж благодаря!