0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Количките-2!
« Отговор #60 -: Януари 20, 2011, 10:25:37 am »
А защо не пробваш чадърче на друга марка? Те са със стягащ механизъм на захващане и може би ще стане.
*
Re: Количките-2!
« Отговор #61 -: Януари 20, 2011, 13:39:26 pm »
 Момичетаааа,много си харесах ето тази количкааааа
        http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_401/products_id/17248

В цвета за момиченца е уникалнаааа.Сигурно ще е скъпа.Още не е посочена цена
Re: Количките-2!
« Отговор #62 -: Януари 20, 2011, 13:54:21 pm »
количката готина, но и цената й предполагам ще бъде още по готина.....залагам към 1500-2000лв :wink:
дидон, гледам че обикаляш много из сайтове.....ако някъде видиш нещо интересно за близнаци, давай инфо.. :wink:
Re: Количките-2!
« Отговор #63 -: Януари 20, 2011, 14:07:04 pm »
Да, Мими мислих и за друга марка. Най-вероятно това ще направя. Ще почакам лятото и ще го мисля.
Камбозолка, явно аз не съм разбрала. Реших, че е нещо като комарник. Ще го проуча и това.
Дидон, това мисля е новият Слалом. След моя и този на Камбозолка. Със сигурност ще има 500-600 над мята цена. Тоест към 1500-1600 може би. Макар че това всъщност е 3в1. Със сигурност цената ще е по-висока.
Няма значение. Количката е супер.
*
Re: Количките-2!
« Отговор #64 -: Януари 20, 2011, 14:13:22 pm »
количката готина, но и цената й предполагам ще бъде още по готина.....залагам към 1500-2000лв :wink:
дидон, гледам че обикаляш много из сайтове.....ако някъде видиш нещо интересно за близнаци, давай инфо.. :wink:


хихихи,сърфирането е сериозно...Мога да го нарека сноубордиране,че много ми липсва този сезон  :?
непременно ще свиркан ако видя нещо интересно...
 И аз си мисля,че цената ще е ВИП :wink:
Re: Количките-2!
« Отговор #65 -: Януари 20, 2011, 16:24:00 pm »
дидонка, това е Jane Slalom R със Страта - аз имам точно такава. Цената на 3 в 1 - с кош за новородено - беше 1594 лв. Само с кошницата за кола го нямаше тук, когато аз търсех, но по английските сайтове излизаше към 1200 лв. Моят цвят е синьо-зелено, не го виждам в тоя сайт, ето друг линк http://www.shopmania.bg/shopping~online-prinadliezhnosti-za-biebieta~buy-jane-slalom-pro-reverse-formula-strata-calm-blue~p-1871950.html
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Количките-2!
« Отговор #66 -: Януари 20, 2011, 18:58:16 pm »
дидонка, това е Jane Slalom R със Страта - аз имам точно такава. Цената на 3 в 1 - с кош за новородено - беше 1594 лв. Само с кошницата за кола го нямаше тук, когато аз търсех, но по английските сайтове излизаше към 1200 лв. Моят цвят е синьо-зелено, не го виждам в тоя сайт, ето друг линк http://www.shopmania.bg/shopping~online-prinadliezhnosti-za-biebieta~buy-jane-slalom-pro-reverse-formula-strata-calm-blue~p-1871950.html

 Уникална е!Честно ви казвам,до сега си мислех,че имам модели лидери,но в тази съм влюбена.Чак започвам да кроя планове как да омулостивя таткото,защото като му кажа ценатаааа ще има да се  8O цъкли
 Уникална!


п.п Мислите ли,че е достатъчно здрава да се оглеждам и за втора ръка,ако случайно не ми се отвори парашута :?


 една приятелка ,вече мама ми прати този линк за триколките.Споделям го с вас
http://detskikolichki.com/detski-kolichki-trikolki/

 Камбозолка,ти имала ли си проблем със стълбите.Е,то по нашите подлези винаги има проблем
« Последна редакция: Януари 20, 2011, 19:15:21 pm от didon »
Re: Количките-2!
« Отговор #67 -: Януари 20, 2011, 19:12:43 pm »
:) разбирам те - мога да ти дам мнението си, пък ти си реши какво ще го правиш таткото. Плюсове: високопроходима, наистина, мисля, че върви на всякакъв терен. Пробвала съм я по невероятни оф-роуди, никакъв проблем. По-малка е от стария модел на Jane, влиза в малък асансьор на блока. Дръжката се наглася, според височината на човека. Колелата се махат изключително бързо и лесно - голям плюс в случай, че ви се наложи да се качите спешно на такси с малък багажник ;)
Лично аз си взех количката без коша за новородено - първите месеци извеждах малкия в коша за кола, но съветът на производителя е да не прекарва там повече от 2 часа на ден, така че ограничавах времето на разходките. Е, случвало се е и по повече да стои вътре. В интерес на истината обаче, според мен, летният кош става и за новородено. Няма напълно легнало положение, но наклонът е толкова миниатюрен, че, според мен, не е проблем съвсем малко бебе да лежи вътре. Слизане и качване по стълби без никаква помощ е абсолютно възможно и не представлява трудност. Изключително маневрена е. Имаш дъждобран към количката, но той има някои минуси.

За зимата съм взела чувалче, пак на Jane (ново мисля, че струва някъде към 150 лв.), което го завива до брадичката. Много е дебело и топло, ветроустойчиво, но не и водоустойчиво - за тази цел имаш дъждобран.

Кошчето за кола е с много високи показатели на сигурност, мен специално много ме спечели с това. Ако решиш да си взимаш такава количка, ще ти подаря дъждобран за кошчето - спаси ме 2 пъти от проливен дъжд, бликнал в миг и отшумял  :lol:

Минуси: количката си е тежичка и обемна, когато е сгъната, особено с летния кош. Не става за пътуване, защото заема почти целия багажник (моята кола е Тойота Корола Версо и има голям багажник) - в този смисъл, може би ще трябва да намериш някакъв друг, по-евтин вариант за море, почивки. Сенникът на летния кош е една идея по-тесен от рамката и при сгъване-разгъване ъгълчетата вече са се закъсали :( (пазя си нещата, но търкането там е непрекъснато).

Дъждобранът за летния кош има едни банели, твърди такива, които не позволяват да го сгънеш и хубаво да си го сложиш в багажника. Е, добрата новина е, че все пак можеш да го сложиш върху багажника, малко излиза отстрани, но се получава ;). Чантата не е много качествена, на снимката изглежда добре, но пък побира доста неща! В нея има и постелка за преповиване, което е плюс.

Не се сещам друго, ако ти имаш въпроси, казвай!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Количките-2!
« Отговор #68 -: Януари 20, 2011, 20:14:52 pm »
  Миииии,Камбозолка,изчерпала си всичко  :lol: то аз и не мога да се сетя за адекватни въпроси де.Ние имаме Ауди4,комби.Сигурно няма да е проблем с този багажник  :?
  Това,че влиза в асансьора е супер,че нашия е стандартен малък асансьор на столичен блок
  Това,че летния кош е почти легнал според това,което четох явно няма да е проблем.Нали така по-малко връщали от храната...Пък и щом мама с опит го казва...
  Аааа,това което се сетих,но то е общо за количките...имало зимни кошове,които ставали в кош за кола.Аз ли не съм разбрала или наистина има такъв.То май и на Джейн модел имаше нещо такова ?

  


 А,май е ето това,за което ви говоря,че зимния става на кош
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_401/products_id/14635
То май всъщност не е, че става зимен,а че има максимално легнало положение


Таткото,абеееее на таткото дупе да му е яко  :lol:
  
« Последна редакция: Януари 20, 2011, 20:20:25 pm от didon »
Re: Количките-2!
« Отговор #69 -: Януари 20, 2011, 20:29:09 pm »
Матриксът наистина има напълно легнало положение. Стратата, за съжаление, няма такова. Облегалката се издърпва надолу и гръбчето застава хоризонтално, но бебето не е легнало. Въпреки това, кошчето е 0+.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Количките-2!
« Отговор #70 -: Януари 21, 2011, 11:37:50 am »
Момичетаааа,много си харесах ето тази количкааааа
        http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_401/products_id/17248

В цвета за момиченца е уникалнаааа.Сигурно ще е скъпа.Още не е посочена цена

Дидон, ок 1500 (+/- 100) е. Но това е предпоследния модел на Jane, ако не е и онази от лимитираната селекция, дето е ок. 3 бона. Докато ти дойде време реално да купуваш количка, вероятно ще е излязъл нов модел и този ще стане по-поносим като цена. Имай предвид обаче, че е доста обемна, дори в сгънат вид :-)
Re: Количките-2!
« Отговор #71 -: Януари 21, 2011, 11:38:48 am »
Дидон, аз съм с Матрикс, но за съжаление нямам още практически опит с нея. Но пък Камбозолка е много изчерпателна. Наистина кошчето е за кола и за зимен. Особено както смятам аз да го ползвам от февруари (доколкото ще се излиза като начало) до към май най-много, изборът е идеален. Относно таткото, моят съпруг беше категорично против заради цената, при условие че нашата комбинация е за 990 лв. (но пък накрая при доплащането ни направиха отстъпка 10% което си е много, много добре). Това което направих за да го убедя, беше да го закарам в магазина да я разгледа. Няма начин да не я хареса човек тази количка. При първата му реплика, че е много хубава наистина, ама цената ...., го захапах като питбул  и веднага капарирах. И така, имаме си количката която толкова много исках.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/17251
« Последна редакция: Януари 21, 2011, 11:41:44 am от krem2003 »
*
Re: Количките-2!
« Отговор #72 -: Януари 21, 2011, 11:43:26 am »
И пак аз :-)
Абе, да цитирам нашия татко: ти все мислиш дали количката ще влезе в багажника, сякаш при пътуване друг багаж освен нея няма да има" :-) И това се отнася до VW Passat комби (той си има предвид неговата кола, дето ползваме за общите ни излизания и чести извънградски пътувания) :-) Много багаж се събира около дребното, съдейки по собствения ми новичък племенник :-)
Re: Количките-2!
« Отговор #73 -: Януари 21, 2011, 11:58:09 am »
И аз съм с Matrix  :D при нас таткото я избра, а аз бях за по- евтина количка   :lol:
За сега само из къщи се разхождам с нея, но съм супер доволна от избора.
Krem2003, ти си я взела на много добра цена ! Нашата излезе 1060 лв,  също с отстъпка :)
*
Re: Количките-2!
« Отговор #74 -: Януари 21, 2011, 12:55:52 pm »
 Eеееееххх момичетааа!
 Ще го обработвам,туй то...
 Много ми допада опцията за това да имаш по-малко на брой части,които да вършат работа за повече/както  кошницата е и зимен кош/.Няма да ми се налага да търся място за три ,а само за два коша ииии както ще сме летни бебета,ще ми отпадне колебанието трябва ли ми зимен кош или само кошница да си взема и т.н
 Ха дано да падне малко цената... :?
Re: Количките-2!
« Отговор #75 -: Януари 21, 2011, 14:23:02 pm »
Дидон, от магазина където си купих количката (в Бургас, през ноември) ми казаха, че се очаква новия модел и този като моя няма да се внася вече от официалния вносител за България. Естествено, може да е било и търговски трик, но все пак да ти споделя, за да проучиш този момент.
Re: Количките-2!
« Отговор #76 -: Януари 21, 2011, 15:10:38 pm »
дидон, можеш да разръшкаш и английските сайтове - да видиш за промоции, може да ти излезе късмета ;)
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Количките-2!
« Отговор #77 -: Януари 21, 2011, 16:48:23 pm »
днес измерихме всички врати, асансьора и входната врата във входа, багажника......
оказа се, че асансьора ни идва тесничек...количка КОСАТТО не минава, само в сгънато положение :?, багажника и той много малък се оказа.....тоест,само моделите като Косатто и Макларън ни подхождат, всичко друго просто се изключва..... :?

нова кола за момента....не го виждаме този вариант на хоризонта, макар че моя мъж се шегува, че има друг вариант.....деца за сега в багажника, а количката на задната седалка  :lol: :lol:(шегичкаааааааа)

така че нашия избор се свежда до този минимум :?
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Количките-2!
« Отговор #78 -: Януари 21, 2011, 17:03:07 pm »
marigri, ще ти потърся една испанска количка от тези леките, много ми хареса, само да се сетя къде е бях гледала, мисля че ти имаше познати там, които могат да ти е изпратят.
Ходих в Хиполенд да гледам близнашкия zooper, и на мен ми хареса като изпълнение количката, дамаската е много хубава, обаче количката ми е висока. Аз съм 156 см и дръжката, за да ми е удобна трябва да може да се регулира, а тази на Зупъра не може. 


Re: Количките-2!
« Отговор #79 -: Януари 21, 2011, 17:08:13 pm »
Ейлле ти и Дидон, ви сте хакерки големи :lol:......аз за това на вас много се надявам, знам че все ще намерите нещо туй онуй интересно  :D, дето аз съм го пропуснала..
иначе Зоопера и на мен ми хареса....ама сгъването и целия чувал не ми допадат, иначе всичко друго перфектно :wink: