0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ученическо-учителска седмица - 14-20.09.09
« -: Септември 14, 2009, 01:56:02 am »
Тази седмица бележи началото на новата учебна година. Желая здраве и успехи на всички учители, ученици и техните родители! И нека всяко момиче от този форум рано или късно има поне по един първокласник у дома!




*
Re: Ученическо-учителска седмица - 14-20.09.09
« Отговор #1 -: Септември 14, 2009, 08:02:26 am »
Добро утро!  :lol:
Желая здраве и успехи на всички учители, ученици и техните родители! И нека всяко момиче от този форум рано или късно има поне по един първокласник у дома!
Благодаря ти, Деси!  :lol: Приемам лично пожеланията!  :wink: :lol:
Желая на всички ви хубава седмица!  :lol: Аз ще бягам, че днес имаме още много за чистене, за да може утре да си посрещнем децата в чисто и пременено училище!  :lol:
Слънчев и хубав понеделник с чаша горещо кафе от мен! :lol:

Re: Ученическо-учителска седмица - 14-20.09.09
« Отговор #2 -: Септември 14, 2009, 08:12:43 am »
Ха добро ви утро и от мен  :lol: Душе, успешно начало на учебната година :lol:
И тъй като няма кой да сервира закуската... ето от мен...







За всекиго по нещо  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Ученическо-учителска седмица - 14-20.09.09
« Отговор #3 -: Септември 14, 2009, 10:03:27 am »
Пу, пу, кифлите и сокчето са за мен! :D
Добро утро и от мен!
Тази седмица ще е емоционална за доста хора  :wink:, особено първолаците, които под ръка с другарчето ще влязат в клас. Поне едно време беше така :lol: :lol: :lol:
Хубав и усмихнат ден!

Re: Ученическо-учителска седмица - 14-20.09.09
« Отговор #4 -: Септември 14, 2009, 10:04:13 am »
Здравейте, любими чумки!  :kiss:

От няколко дни в къщи пея песента "Остаряваме бавно, остаряваме бавно, неусетно почтиии...." и нямах никакво желание да отбелязвам рожденния си ден. Вие обаче бандитки такива сте на друго мнение  :lol: закоето много, много благодаря!

Обичам ви безкрайно много!!!
  :bighug:





« Последна редакция: Септември 14, 2009, 10:06:45 am от Pepka »
*
Re: Ученическо-учителска седмица - 14-20.09.09
« Отговор #5 -: Септември 14, 2009, 10:41:29 am »
Пепка, честит рожден ден! Да си здрава и мноооого щастлива! И скоро едно малко човече да озарява дома ви!

Пет, честит ти именник! Жив и здрав да е, и да слуша жените в къщи!
И на всички именници днес, честит празник!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Ученическо-учителска седмица - 14-20.09.09
« Отговор #6 -: Септември 14, 2009, 10:46:58 am »
Днес ако не се напиете няма кога.
Адаши, честит ти рожден ден! Бъди винаги усмихната и много обичана!


Ето и моята почерпка, за именника.



Успешна седмица!
*
Re: Ученическо-учителска седмица - 14-20.09.09
« Отговор #7 -: Септември 14, 2009, 11:04:43 am »
Честит рожден ден за пореден път на Пепката, да си ни жива и здрава, весела и усмихната!
Честит имен ден на Къната, да ни слуша девойката, че ще се разправя с нас!

Ние, хора се прочухме! Особено аз и Радостинчето. В Холивуд даже са намерили актриса да ни изиграе един сборен образ.
Ето и резултата:


http://vbox7.com/play:8dc73629&al=1&vid=1281536
*
Re: Ученическо-учителска седмица - 14-20.09.09
« Отговор #8 -: Септември 14, 2009, 11:39:19 am »
 Ха добър ден!

Май ми свършиха интернет неволите ( пу-пу ).

Пеп, честит рожден ден! Много здраве , любов и късмет ти желая!
Пеше, да ти е жив и здрав Къната и много да те слуша!
Весело празнуване на всички!


Тази седмица бележи началото на новата учебна година.
Е, при някои бележи, но не и в наше село. Училището ни е в ремонт, изглежда като след бомбандировки, и няма никакви изгледи скоро да започне учебната година.
 На някоя много умна глава и е хрумнала гениалната идея да започне генерален ремонт на 15 август.
 Дори нямаме ориентировъчна дата за начало на учебната година  :lol: :lol: :lol:


 Хайде, хубава седмица на всички! Дано има повече слънце и добри новини!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Ученическо-учителска седмица - 14-20.09.09
« Отговор #9 -: Септември 14, 2009, 13:17:56 pm »
             :D Привет,мили дами ! Успешна и хубава седмица на всички!
      На празнуващите-весел празник и честито!

       
*
Re: Ученическо-учителска седмица - 14-20.09.09
« Отговор #10 -: Септември 14, 2009, 13:55:31 pm »
Честит рожден ден на Pepka! Желая ти най-вече здраве, много късмет и сбъдване на съкровеното ти желание!  :flower:
Днес и моето майче има рожден ден!  :D Да ми е жива и здрава още дъъъъълги години!  :D

И като съм тръгнала с поздравленията - да не забравя и именниците.  :lol:  Честит имен ден на всички празнуващи!

Слънчева и хубава седмица пожелавам на всички!   yahoo_17

И нека всяко момиче от този форум рано или късно има поне по един първокласник у дома!

Присъединявам се към това хубаво пожелание!  :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Ученическо-учителска седмица - 14-20.09.09
« Отговор #11 -: Септември 14, 2009, 14:11:30 pm »
ауу, Фани, кога успя да ме снимаш  :lol: :lol: :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Ученическо-учителска седмица - 14-20.09.09
« Отговор #12 -: Септември 14, 2009, 14:37:42 pm »
ауу, Фани, кога успя да ме снимаш  :lol: :lol: :lol:
Ама пък си джиджана  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Ученическо-учителска седмица - 14-20.09.09
« Отговор #13 -: Септември 14, 2009, 14:40:28 pm »
 :jump12: :jump12: :jump12:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Ученическо-учителска седмица - 14-20.09.09
« Отговор #14 -: Септември 14, 2009, 15:56:03 pm »
ауу, Фани, кога успя да ме снимаш  :lol: :lol: :lol:
Ама пък си джиджана  :lol: :lol: :lol:

 :lol: :lol: :lol: Падам от смях!Снимката беше за сладката ни Мимка...ама като се загледам... :lol: :lol: :lol:
*
Re: Ученическо-учителска седмица - 14-20.09.09
« Отговор #15 -: Септември 14, 2009, 16:12:20 pm »
 :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Ученическо-учителска седмица - 14-20.09.09
« Отговор #16 -: Септември 14, 2009, 16:19:36 pm »
да бе, обяснимо е, все пак и двете сме Марии  :D :D :D
ще сменям амплоато, мисля да се решавам вече в зелено, това е моя цвят  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Ученическо-учителска седмица - 14-20.09.09
« Отговор #17 -: Септември 14, 2009, 17:35:43 pm »
Пепс, честит ти рожден ден и тук! Всичко най-хубаво ти желая! Мерси за почерпката!
Пеше, честит ти именик на теб! Много да те обича и слуша! Благодарско за почерпката!
Весели купони довечера!
Ние вчера правихме гроздобер, а днес до обяд - търкахме паркети, а след обяд чистихме коридорите и двора за утрешния ден. :(  От края на учебната година сме в ремонт и мислех, че няма да успеем, но се впрегнахме здраво всички и без ваканция и почивка - все пак успяхме. Жалко, обаче, че учениците вече не са това, което бяха и не оценят нашите усилия.  :( :( :( Дано поне да пазят, че сами си купуваме боите и всичко останало и ни е доста трудно...  :(, а на всичко от горе имам и мускулна треска ... :wink: :lol:
Желая ви хубава вечер!  :lol: Аз отивам да си приготвям тоалета, че съм пак класна-абитуриентка!  :wink: :lol:

*
Re: Ученическо-учителска седмица - 14-20.09.09
« Отговор #18 -: Септември 14, 2009, 17:37:40 pm »

ще сменям амплоато, мисля да се решавам вече в зелено, това е моя цвят  :lol:

Ще трябва да ти измислям ново партизанско име  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Ученическо-учителска седмица - 14-20.09.09
« Отговор #19 -: Септември 15, 2009, 07:20:55 am »
Ехооооооооооооо, голямо затишие тук!  :( Стига сте фермерствали!  :lol: Ха, добро ви утро!  :wink: :lol: Честит първи учебен ден на всички ученици и колеги! Дано е успешна и лека новата учебна година! Нас вчера ни сюрпризираха, че няма да има финансова инжекция за 15-ти, пък дори и много малка... :( А с тази промяна на пенсионната възраст, дано не замязаме на ето този! :wink:

Желая ви хубав и усмихнат, слънчев и изпълнен с положителни емоции ден! И дано по-бързичко изгрее слънцето, че тоалетът ми е тъничък... :( И да ви почерпя с дежурната си чаша кафе, а закуската ще чакаме Рали или някой друг да ни я сервира, че аз пак бързам... :lol: :lol: :lol:

Хубав ден ви желая!