0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1260 -: Май 29, 2011, 09:50:37 am »
Благодаря на всички, ще изчакам.Аз си пусках ТСХ(че при мен е по-висок) и затова пуснах и кръвен, но ще чакам. Но ме притеснява, че доста е скочил ТСХ от 0,35 на 2,4 за месец и половина.Явно и процедурата си оказва влияние.
Решила съм чак на 17 ден да правя тест-когато ми е казал доктора.Сега остава да устискам :)
Plamko, Gergana:) стискам ви много силно палци!
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1261 -: Май 29, 2011, 10:14:44 am »
Добро утро на всички! Вчера се бяхте изгубили някъде, то на това хубаво време ... не му седи на човек пред компютъра.
И аз се питам къде изчезна Гальонди, къде си? Как се чувстваш?
Гери, и за теб си мислех, но виждам че си добре и това ме радва! А кога смяташ да правиш теста?
Пламко, разбира се че утре ще стискам палци за теб! Ще чакам добри новини!
Manga_zunda, и за теб стискам палци, уринарния никога не се знае точен ли е.
Алекс, много рано го правиш тоя тест, още малко търпение имай, нещата може да се окажат различни ...

 :crossfingers: за всички  :)





*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1262 -: Май 29, 2011, 10:30:48 am »
Ами, днес ми е 10-и ден от трансфера(на втори ден). Не знам и аз кога да направя тест. Да се надяваме, че тези дни все ще събера малко смелост :oops:.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1263 -: Май 29, 2011, 12:43:53 pm »
Още не съм направила кръвен. Имам разни неотложни ангажименти, поради което не мога да отделя време, за да пътувам до София.  Още си ми зацапва, като че стана мааалко по-кафяфо. Вчера реших да спирам хапчетата, но мъжа ми не ми даде. Утре вече съм накръвен и да се знае...
Иначе, вчера пак правих уринарен и категорично беше отрицателен. Опита съм го отписала. Сега следя  pop4o, да видим дали може да се извади Я на ЕЦ, след стимулиран опит.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1264 -: Май 29, 2011, 14:59:28 pm »
manga-zunga, имам час за 13 ден от мц, така че едва ли ще се класирам с пункция.
Но би могло да се пробва, срещнах две от жените, с които бяхме на стимулация заедно, чакаха да им определят деня за пункция.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1265 -: Май 29, 2011, 16:15:19 pm »
Аз едно такова шашаво зацапване и прокървяване не мога да определя кой ден от цикъла ми е.. Реших да не пътувам, спирам лекарствата, безмислено е. Утре ще звъня за час.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1266 -: Май 29, 2011, 16:44:41 pm »
Alex, ТСХ не се изследва около два месеца след стимулация, защото резултата не е реален. Аз също имам проблем с ТСХ и д-р Начев винаги ми е казвал, че ТСХ трябва да е нисък преди стимулация точно защото от нея тиреодния хормон расте. След това се изчаква около два месеца, за да се регулират стойностите и тогава се пуска контролно изследване.  така че не се притеснявай и изненадвай от резултата, просто е било безсмислено да изследваш ТСХ. За кръвния ти стискам палци след 7 дена да е силно положителен :)

Manga Zunga, по-добре недей да спираш лекарствата преди да имаш сигурен резултат от кръвния тест, надежда винаги има!

Пламко, успех утре :) Да ни зарадваш :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1267 -: Май 29, 2011, 17:28:45 pm »
Manga-zunga, недей да спираш лекарствата. Зацапването може да е от инплантация. Не го отписвай още, има надежда. В крайна сметка нищо няма да ти стане от лекарствата, ако ги пиеш още малко. Всички усилия, които си направила до тук, всичко което си изтърпяла, си заслужава да изчакаш още малко.





*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1268 -: Май 29, 2011, 19:57:37 pm »
manga-zunga и аз като другите момичета мисля, че нищо няма да ти стане ако приемаш лекарствата, докато видиш резултата от кръвния тест. Стискам ти палци изненадата да е от приятните,  :crossfingers:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1269 -: Май 29, 2011, 20:11:29 pm »
Няма как да е имплантация, започва ми на 12 ден, а днес вече ми е 15-ти.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1270 -: Май 29, 2011, 21:08:58 pm »
iva17 благодаря ти за отговора.Аз този месец бях на естествен цикъл, но предният бях със стимулация, може още той да влияе.Много ме успокои, благодаря ти.
manga-zunga пусни си един кръвен, поне ще видиш със сигурност какво е положението и с чиста съвест можеш да спреш лекарствата.Стискам ти палци за хубави новини.
На всички които ще правят тест следващата седмица стискам силно палци :) и да знаете  много хубави новини :)
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1271 -: Май 30, 2011, 09:12:32 am »
manga-zunga -  ако поставяш фраксипарин - зацапването може и от не го да е. Пусни един кръвен. Пикливите тестове са тъпи и не осигуряват достоверен резултат.
И аз вече броя дните до теста - трансфера беше в събота - на 28 май.
« Последна редакция: Май 30, 2011, 09:15:12 am от mira_m66 »
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1272 -: Май 30, 2011, 09:21:34 am »
Ехоо, тук съм днес 14 ден ЧХГ-88,78. Не знам дали да се радвам какво да правя в шок съм, защото съм 3 ден от Прегнил 5000.Док каза, че то като си го има си го има ама не знам сега ще видя пак в сряда или четвъртък. Вие какво ще кажете как ви се вижда този резултат
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1273 -: Май 30, 2011, 09:25:07 am »
Пламко, бременна си! Честито мила! Няма съмнение, дори след прегнил! Стойностите са страхотни! Ще си пуснеш след два дни пак и ще видиш трицифрено число. Сега гледай спокойно на нещата  :bighug:





Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1274 -: Май 30, 2011, 09:42:47 am »
Румче, от твоята уста в бойиите уши моля се да е така както казваш.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1275 -: Май 30, 2011, 09:59:52 am »
Браво Пламко, страхотна новина :) Ще видиш, че всичко ще е ок и след два дни ще ни зарадваш още повече. Прегнила оказва влияние на само уринарния тест, поне така аз знам.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1276 -: Май 30, 2011, 10:13:25 am »
Plamko и от мен честито,пожелавам ти лека и безпроблемна бременност.На всички останали момичета в процедура много успех и стискам палци за всяка една от вас.Влизам честичко да ви наглеждам и да ви се радвам на положителните тестове.
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1277 -: Май 30, 2011, 10:18:54 am »
Пламко, честитоооо :cheerleader:! Много се радвам!!! За Прегнил-а не знам, но силно се надявам да не оказва влияние на кръвния тест!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1278 -: Май 30, 2011, 10:34:38 am »
plamko, честито и хайде да повлечеш крак за месец юни
:) :cheerleader:
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1279 -: Май 30, 2011, 11:28:05 am »
Честито и от мен,plamko,пази се и се радвай,и да не забравиш "влаченето"на крака.Само такива новини искам да виждам.Успех на всички.