0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Mного съм възмутена.
« Отговор #20 -: Август 26, 2005, 09:33:37 am »
Ей момичета,
Имам радостна новина, вчера бях на доктор - ендокринолог.
Направо не повярвах на очите и ушите си, той е проф. Павлов от Пловдив, Университетска болница.
Като ми разгледа цялото досие, което си е доста дебело, първото което ме попита е дали всичко с направления съм правила през здравната каса..........................
Ха Ха Ха
Като му казах, че всичко съм си плащала и той горкия щеше да получи удар.
Каза, да си взема направление за ендокринолог и направо при него в Пловдив.
От там той ме прави диспансерна и всички изследвания и лекарства щели да ми бъдат без пари!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Направо не повярвах, толкова бях щастлива, човека толкова надежди ми даде, сега вече се чувствам по-добре, късмет на всички вас.
Ако можете да отидете при него, мисля че няма да сгрешите!
 :ballons:
Mного съм възмутена.
« Отговор #21 -: Август 26, 2005, 09:39:52 am »
Абе то и аз уж нямах първоначално, проблема додйде от там че ендокринолога се ядоса че "гинеколога който едва ли е прочел дебелия учебник по ендокринология" иска да са на 3 ден и ме прати при него, просто ме изгони от кабинета.
Все едно че всички учат от различни учебници, ама както и да е, като не става при един има и други. Само дето нямам време да обикалям целия град.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Mного съм възмутена.
« Отговор #22 -: Август 26, 2005, 10:16:50 am »
Цитат на: Mari_Pz
.........От там той ме прави диспансерна и всички изследвания и лекарства щели да ми бъдат без пари!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Направо не повярвах, толкова бях щастлива, човека толкова надежди ми даде, сега вече се чувствам по-добре, късмет на всички вас.
........

Честито ти диспансеризиране /така ли се казва  :? / Докъде я докарахме да се радваме, че сме диспансерни.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Mного съм възмутена.
« Отговор #23 -: Август 27, 2005, 11:44:26 am »
това е начина да бъдем диспансеризирани и да се работи върху случаите ни а не да се офлянкват и да ни въртят от пусто в празно и да ни взимат парите....защото все пак сме тъй да се каже млади семейства и имаме нужда от доста неща които като удъртеем порядъчно на тепсия да ни ги дават няма да ни се ще...


*
Възмутена съм
« Отговор #24 -: Септември 02, 2005, 11:26:48 am »
Здравната система е сбъркана то всякъде. Мъжът ми е адвокат на една поликлинека и дори аз си взимам с голям зор направления от GP-то.  Ненормална история!!!