0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    gemi78

  • ***
  • 235
  • ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!!!
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #40 -: Юни 08, 2007, 20:56:45 pm »
Дале4 от д-р Кир4ева!За мен тя е една измамница,която само обира парите на хората с проблеми,както направи и с мен.Ходих при нея за ле4ение за стрерилитет.Казва6е ми 4е бебето 6те стане ,да не се тревожим и с всяко едно ходене,ни взема6е по 25 лв.Това в продължение на една година.Билките които даде на мен и на съпругът ми бяха едни и съ6ти на вкус и по4ти само вода.
Така,4е ако някой ходи при нея,да се откаже, докато е време.Няма да ви помогне!Казвам ви го от ли4ен опит.Тя е една фал6ива 6арлатанка,на която 4овек не трябва да има доверие.
Дано да спре да мами хората!


Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #41 -: Юни 08, 2007, 22:27:28 pm »
даже чух,че варяла белки от картофи и всякакви други боклуци.и мен ме е срам да кажа,но и аз си изгубих 6 месеца там.на всичкото отгоре имах 2 процедури по 10лв.на един масажиращ стол.не че беше лошо,но уж бил единствен в българия...не ми се говори
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #42 -: Юни 09, 2007, 07:21:24 am »
Лично аз съм голям фен на билките,но да се дават на всеки едни и същи билки(при различни проблеми на хората),е абсолютна глупост.Дано повече хора да осъзнаят тези неща. :D
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #43 -: Юни 09, 2007, 10:19:31 am »
абе то не се знае тя изобщо какво дава бе хора, билки ли, гола вода ли, от "бивша служителка" съм чувала, че било вода с босилек, ама дали...

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #44 -: Юни 09, 2007, 12:22:16 pm »
Преди 5 години не смеех да твърдя със сигурност какви "помии" дава на заблудените като мен,но лично аз имах чувство че пия разредени във вода бонбони лукчета:)
По време на моя "преглед" бях потресена - както пишат и други в една малка кухня,редом с нея кучето,похапващо си луканка.Докато аз трябваше да си водя записки как да пия "билките" нахлу една от дъщерите й и разговора смени същността на посещението ни.Набързо бях уведомена,че това е най малкото й дете и че е много талантлива фолк певица:)(така й не съм видяла лицето й по клипове до днес).
Мили момичета и моя съвет е-не си давайте парите по такива шарлатани,полза няма.Верно болката ни не е малка,но живеем в развито общество и медицината ни е достатъчно развита .

*

    kstateva

  • *
  • 3
  • щом има принцеси значи има и приказки
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #45 -: Януари 25, 2008, 13:27:12 pm »
здравеите аз сам нова в този сайт и аз сашто като вас имам проблеми от сащия характер и сащо жчера ходих при доктор Кирчева(24.01.2008) и на мен ми изписа някакви билки.
Стана ми много странно, че казва, че това е лекарство което един вид е без име?????
Как така питам аз, че има ли лекарство без име? На вапроса ми какво е това лекарство тя казва ами лекарство от билки. Аз я питам ама какви билки тя казва не са балгарски и нишо повече не можеш да изкопчиш повече като информация.Разбрах, че доста хора не са доволни от нея. ПИТАМ ВИ - ИМАЛИ ПОНЕ ЕДИН ДОВОЛЕН ОТ ВАПРОСНАТА ДОКТОР КИРЧЕВА?
Интересува ме за да знам дали въобще да започвам да пия тези така наречени билки.

*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #46 -: Януари 25, 2008, 15:30:27 pm »
Интересува ме за да знам дали въобще да започвам да пия тези така наречени билки(лекарство).
Хммм, странни виждания имат хората. Ако аз ти дам нещо в шишенце и ти кажа "Това е лекарство без име" ще ми се довериш ли? Шарлатаните обичат нещата без име, за да не може човек да погледне и друг източник на информация и да си направи правилната преценка. Това различава истинските лекарства от "лекарствата" на подобен род "лечители". Всяко нещо може да ти и навреди, особено като не го знаеш какво е!
*

    kstateva

  • *
  • 3
  • щом има принцеси значи има и приказки
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #47 -: Януари 25, 2008, 15:36:07 pm »
благодаря за отговора аз сам на същото мнение именно за това реших да се допитам именно до този форум и да си поговоря с хора които са пробвали много варианти.БЛАГОДАРЯ
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #48 -: Януари 27, 2008, 08:00:44 am »
Извинявайте, но някой знае ли Радка Кирчева колко дипломи има? Защото попадам все на нови неща.Първо акушерка, после фитотерапевт, ирисодиагностик,иглотерапевт а сега и психолог. 8O Сигурно ми се губи някое все още.Истина ли е това или просто никой не й държи сметка какво говори и пише? На всичко отгоре има статии във Вестник Врачка,което е несериозно ако е лекар.Едва ли не Ванга й била казала да лекува след като умряла.Говорила си с духа й.
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #49 -: Януари 28, 2008, 17:45:48 pm »
Ами в България откак почина баба Ванга се напълни с нейни наследници. Както и с нейни предсказания, рецепти и пр.
А, да, тези алтернативни "лечители" рядко са само с една специалност - повечето са и билкари, и магове, и хомеопати, че и психолози...
лечение на безплодие чрез фитотерапия
« Отговор #50 -: Февруари 10, 2008, 19:36:16 pm »
Здравейте,има ли някоя от вас която да е ходила при доктор Кирчева в Пловдив.    Лекувала чрез фитотерапия безплодие.Аз вече година и половина се мьча ама нищо само се тровя с лекарства и лапароскопия ми правиха лятото и пак нищо.Ако някоя от вас и има координатите и каже как точно стават нещата ще и бьда много влагодарна
*
Re: лечение на безплодие чрез фитотерапия
« Отговор #51 -: Февруари 10, 2008, 20:14:01 pm »
Здравейте,има ли някоя от вас която да е ходила при доктор Кирчева в Пловдив.    Лекувала чрез фитотерапия безплодие.Аз вече година и половина се мьча ама нищо само се тровя с лекарства и лапароскопия ми правиха лятото и пак нищо.Ако някоя от вас и има координатите и каже как точно стават нещата ще и бьда много влагодарна
Защо не прочетеш темата от край до край и тогава да решиш искаш ли координатите на въпросната госпожа?
     
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #52 -: Февруари 11, 2008, 17:18:46 pm »
Здравейте,има ли някоя от вас която да е ходила при доктор Кирчева в Пловдив.    Лекувала чрез фитотерапия безплодие.Аз вече година и половина се мьча ама нищо само се тровя с лекарства и лапароскопия ми правиха лятото и пак нищо.Ако някоя от вас и има координатите и каже как точно стават нещата ще и бьда много влагодарна
Защо не прочетеш темата от край до край и тогава да решиш искаш ли координатите на въпросната госпожа?

Не си губи времето и парите!Казвам го от личен опит.
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #53 -: Февруари 11, 2008, 19:56:13 pm »
pepilotka недей да ходиш. Ще загубиш само време, пари и надежда. По-добре се насочи към истински лекар, който да намери причината за неуспехите Ви.

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    sesi

  • ***
  • 218
  • Прави добро и ще получиш добро!
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #54 -: Март 18, 2008, 23:16:39 pm »
Ами щом е такава шарлатанка да се сваржем с "ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА" какво ще кажете,стига е изнудвала хората Я,поне да я покажат по телевизията да се стресне,защо ще се подиграва :x
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #55 -: Март 18, 2008, 23:23:13 pm »
Ами щом е такава шарлатанка да се сваржем с "ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА" какво ще кажете,стига е изнудвала хората Я,поне да я покажат по телевизията да се стресне,защо ще се подиграва :x

Трябва да е някой който е ходил вече,та да разкаже.
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #56 -: Март 19, 2008, 09:27:24 am »
Е явно доста от нас са ходили. И аз в това число. Преди 5-6 години като навлезе в. Доктор много се шумеше за тази д-рКирчева. И ние си записахме час и се вдигнахме на разходка до Пловдив. За опасност от билките не съм мислила тогава. Пих ги стриктно цели 6 месеца. Нищо не стана нито добро, нито лошо.
НО МОМИЧЕТА НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ И НЕ ПОВТАРЯЙТЕ НАШИТЕ ГРЕШКИ. ПРИ ТАЗИ РАЗВИТА МЕДИЦИНА Е ПРОСТО ГЛУПАВО ДА ВЯРВАМЕ НА НЕЩО ПОДОБНО.
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #57 -: Април 18, 2008, 15:05:57 pm »
Здравейте, на всички жени  във  форума. Нека и аз кажа че със съпруга ми се едни от заблудените клиенти на  д-р Кирчева.1во мръсотията наистина е голяма. 2ро това уж дарение, което трябва да й остави човек е само за нея, а не за някой друг.И 3то ето я и моятя история:преди 2 години и половина ние решихме да идем и да опитаме по този нетрадиционен начин,но уви и тя се оказа една голяма измамница,като повечето напоследък.Мъжът ми имаше проблеми със спермограмата си и ние решихме(по скоро аз ),че това е начинът защото нещата не бяха толкова зле.Тя каза че аз нямям  проблем, а негожите резултати ше се подобрят.Та както вече ви става ясно той изпи билките и ето ни за 2 рунд-този път и аз тябжаше да пиа билки ,защото нещо ми се разбуали хормоните и така нататък.....Е нищо не се получи ,но тч си прибра дарението от по25 лв на ч0ве, защото тя казва на всеки човек различна такса оп извинете дарение. Тактично пита с какво се занимаваш мза да си определи хонорара.Жалко че наистина не съществуват вече такива хора , които да помагат наистина , защото дори и видните лекари в тази област са по скоро икономисти отколкото лекари.
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #58 -: Май 22, 2008, 23:47:34 pm »
не мила ходих луди пари ми взема сасипа ме с билки пих ги три месеца по 48 58 лева ми взимаше за сеанс шарлатанка е за мен не ходи там
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #59 -: Юни 09, 2008, 15:24:52 pm »
Моля ви,момичета,не ходете при д-р Кирчева!Мисля че всички двойки на които е помогнала са само в главата и! :x
Тези билки са варени в един казан за всички болести.От надежда всеки има нужда,но аз лично не съм виждала бяла лястовица!А вие?
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си