0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

момичета явявам се на рапорт: днес на 9 ден след трансфер /на 5 ден/ ЧХГ - 30. на 6 ден ми беше 10,39. Моля ви за коментар, че ми е за първи път!! :ask:
*
Amelia31, според мен (и според ЧХГ-то ти), си бременна. Следи го през 2 дни. Пожелавам ти всичко да е наред и да имаш прекрасна бременност и още по-прекрасно детенце! :)
*
момичета явявам се на рапорт: днес на 9 ден след трансфер /на 5 ден/ ЧХГ - 30. на 6 ден ми беше 10,39. Моля ви за коментар, че ми е за първи път!! :ask:
Amelia, чудесен резултат  :), ЧХГ трябва да се удвоява за около 48 часа (може да е малко повече, или по-малко). Можеш и сама ди си провериш, тук има ЧХГ калкулатор, въвеждаш двете стойности и дните между двата теста - в тоя случай  3
Хормонът на бременността - ЧХГ (hCG), ЧХГ калкулатор
Желая ти лека и спокойна бременност!  :)

благодаря ви дами, но аз все пак не мога да се зарадвам още. звъннах на спешния телефон в клиниката. оттам ми казаха, че е още рано да коментират резултата и да им звънна на 14 ден, а дотогава да си пия хапчетата. иначе чак днес на 9 ден след трансфера се чувствам добре. повечко се разхождам, а от вчера дори ходя и на работа, тъй като не ми се стои у дома. В сряда ще направя отново тест сутринта и ще отчета тук резултата.
Здравейте мили дами ;) Аз утре май ще съм на трансферче,чакам обаждане.. пети ден от пункцията. Иначе снощи имах леко зацапване,червена кръв си беше...звънях на спешния казаха,че се случвало и неможе да ми дойде,защото съм с блокаж.
Имам огромен проблем....доктинекса 8ми докара страхотен запек. Слагам ева кю,но ходя по многооо малко,а как ми е издут корема просто не е истина. Посъветвайте ме нещо да си купя,как така издута на трансфер.. незнам. :?
Пробвай сини сливи или био пюретата на Hipp. Успех!





Бореща се за една мечта.
*
И още: печени червени чушки, круши, праскови и мнооого вода.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Благодаря ви. Утре може и да не правя трансфер,ако съм все още така издута....а аз незнам как ще ми спадне корема. Дано всичко е наред.
Слагам ева кю,но ходя по многооо малко,а как ми е издут корема просто не е истина. Посъветвайте ме нещо да си купя,как така издута на трансфер.. незнам. :?
2-3 кивита, по-добре вечер; редовно за храна - готвени ястия (яхнии, супи)
Имам огромен проблем....доктинекса 8ми докара страхотен запек. Слагам ева кю,но ходя по многооо малко,а как ми е издут корема просто не е истина. Посъветвайте ме нещо да си купя,как така издута на трансфер.. незнам. :?

За този проблем от достинекса на мен нищо не ми помогна, освен клизми. Само недей боб или зеле - още повече ще ти влоши проблема с подуването.
« Последна редакция: Септември 20, 2015, 07:05:33 am от little_rabbit »
Момичета :) Вчера мина трансфера - две ембриончета на пет дни! Казаха,че били хубави и всичко мина много добре. След трансфера усещах,че ме боли корема - много ми е подут,само като го пипна и ме боли. Страшен дискомфорт. Извинете ме за леко тъпичкия въпрос,но това че е така подут и ме боли може ли да окаже някакво влияние на матката и вопще на ембрионите?  osi_13 osi_10 :?
« Последна редакция: Септември 21, 2015, 09:56:13 am от mimeto29 »
mimeto29, стискам палци след две седмици да се похвалиш с хубав резултат. На въпроса ти обаче, не мога да отговоря.





Бореща се за една мечта.
mimeto29, стискам палци след две седмици да се похвалиш с хубав резултат. На въпроса ти обаче, не мога да отговоря.
Благодаря ти,дано всички успеем! Пожелавам ти успешен старт на теб и още по успешен финал :wink:
Благодаря ти! Дай Боже да успеем!
В петък и аз ще знам кога ще е моят старт.





Бореща се за една мечта.
Здравейте момичета и аз да се включа .Правих биопсия и се оказа че имам антитела в лигавицата и ще слагаме лепило 2 месеца подред .Дали сте имали такъв случай като моя , дали ще се намалят антителата .Благодаря ви предварително :)
Момичета :) Вчера мина трансфера - две ембриончета на пет дни! Казаха,че били хубави и всичко мина много добре. След трансфера усещах,че ме боли корема - много ми е подут,само като го пипна и ме боли. Страшен дискомфорт. Извинете ме за леко тъпичкия въпрос,но това че е така подут и ме боли може ли да окаже някакво влияние на матката и вопще на ембрионите?  osi_13 osi_10 :?

Определено ще ти е по-добре (а и на ембрионите), ако червата са по-спокойни. Опитай с клизма, не боли, не е страшно (нали знаеш за вица - мутрата имал запек и отишъл на лекар, изписали му свещички. Ама забравил да пита как да ги взима и се обадил по телефона. След кратък разговор затворил телефона и се умълчал. Русата кукла го пита - какво ти каза лекаря. А, отговорил мутрата, нещо се разсърди доктора, ще му се обадя като е в по-добро настроение  :lol:
Казал му "в дупето" и мутрата решил, че му се сърдят)

Стискам силно палци и ще чакам резултатите от теста!
 :D :D :D Взех си мини клизма... Релаксид. Благодаря ти little-_rabbit   :wink:
момичета да ви се оплача - днес сутринта на 13 ден след трансфера имам кафяво зацапване. обадих се на спешния телефон и ми казаха да приемам утрогестана 3Х2 през устата и да спра аспирин протекта. всъщност точно преди 1 месец имах последна менструация и от вчера бодят яйчниците сякаш ще ми идва. доктора на спешния каза, че не било хубаво това и била насъбрана мръсна кръв. какво мислите по въпроса??? иначе утре трябва да направя тест на ЧХГ да видя резултата - последно на 9 ден бе 30. всъщност забравих да попитам трябва ли да лежа сега, какво да правя??? има ли опасност да отиде всичко по дяволите???
« Последна редакция: Септември 22, 2015, 10:50:26 am от Amelia31 »
Здравей Amelia 31 може би си направи днес тест и ако се е покачил ако можеш върви в клиниката .Трябва да си почиваш и да не се притесняваш  .Стискам ти палци и се надявам всичко да е оки и да ни се  похвалиш с хубави новини  :D
днес е почивен ден лабораториите не работят, зацапването отмина до обяд, от клиниката казаха, че и да отида нищо още нямало да се вижда на ехографа. иначе пия утрогестана, но съм мн замаена. аз въобще не си почивам - все нещо правя, навеждам се, каквто мога върша домакинска работа, даже преди 2 дни ходихме на рилски манастир и там ходене, даже ходих 2 дни на работа преди празничните дни. явно ще трябва да си остана вкъщи май,,,,,,