0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #20 -: Март 06, 2008, 22:03:24 pm »
Привет на всички бъдещи мами! Желая ви най-хубавите месеци до финала. Бъдете щастливи, момичета! Ще чета отново с интерес темата ви :D.

Станкова, радвам се, че сте добре. Много гушки на малкия Тодор!  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #21 -: Март 06, 2008, 23:14:16 pm »
Станкова, честито ти синче! Да ти е живо и здраво и много да те радва!
Вече си имаме адашче сред зачатските бебоци :)

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #22 -: Март 06, 2008, 23:47:11 pm »
Честита рожба Станкова!!!
Да ви е жив и здрав юнака и
много да ви радва!!!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #23 -: Март 07, 2008, 07:15:20 am »
Станкова честита ти радост!
Да сте здравички и много щастливи цялото семейство!


*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #24 -: Март 07, 2008, 09:38:22 am »
Станкова, :bighug: :bighug: :bighug:
Много се радвам, че с бебоче Тодор вече сте си вкъщи! Бъдете здрави и щастливи!!!

Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #25 -: Март 07, 2008, 10:16:25 am »
станкова,честито и от мен!бъдете живи,здрави и мнооого щастливи с малкия юнак
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #26 -: Март 07, 2008, 10:25:30 am »
Честито ти детенце Станкова.
 :PДа сте живи и здрави цялото семейство и много, много щастливи!!!
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #27 -: Март 07, 2008, 10:40:29 am »
Станкова добре дошла отново сред нас, вече като щастлива мама! Най-хубавото тепърва предстои ;)
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #28 -: Март 07, 2008, 11:06:05 am »
Станкова, честита ти рожба! :D
Да сте много здрави и щастливи цялото семейство!
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #29 -: Март 07, 2008, 11:09:43 am »
Да е жив и здрав малкия юнак!
Честита радост и бързо въстановяване на Станкова!
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #30 -: Март 07, 2008, 12:10:48 pm »
Pippi, благодаря ти за инфото  :D Значи има време да реша кой да бъде.
stankova, честита ти рожба. Сигурна съм, че ще ти донесе много щастие  :D
*

    dеkki

  • **
  • 74
  • Вярвам в чудеса!
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #31 -: Март 07, 2008, 12:39:48 pm »
Станкова, честит ти син! Да е жив и здрав и много да ви радва!  :D
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #32 -: Март 07, 2008, 14:06:43 pm »
 Моми4ета взех си изследванията за антитела отрицателни са (-) така ли трябва да е!?Не ми се смейте на въпроса :oops: :ask: :balk_56: Благодаря предварително!!!
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #33 -: Март 07, 2008, 14:16:15 pm »
  Станкова честит син, да ти е жив и здрав!!!

  Вики, нали говориш за антителата във връзка с отрицателния Rh, да трябва да са отрицателни  :D И аз ще трябва да ги изследвам.
  Вчера доктора се гони с бебока уж , за да видим момче ли е момиче ли е, но мъника не се дава лесно  :D и след 30 мин. гонене, казах на доки да си гледат пишоците следващия път  :D

     лек ден на всички

Не се знае какво губиш, когато печелиш и какво печелиш, когато губиш!!!
Когато минаваш по въжено мостче над планинска река, не мисли за водата-мисли за брега...!
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #34 -: Март 07, 2008, 14:20:34 pm »
Да Ассс то4но за това говоря благодаря ти ве4е се успокоих 4е вси4ко е наред!!! :D
 Аз сега нямам търпение да дойде 26 4е тогава сме на консултация дали ще се покаже и нашето срамежливо беб4е какво е!!! :lol:
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #35 -: Март 07, 2008, 15:32:20 pm »
Сега се притеснявам може ли да се случи нещо с бебо, дали съм го натровила, дали ще му стане нещо, защото все още си понамирисва леко. Четох из интернет че продължително излагане на миризми от блажна боя може да доведе до разни увреждания и сега съм в паника.
Според мен не бива да се притесняаваш. Според мен под "продължително излагане" се има предвид повече от един ден да дишаш боя и то пряко. Освен това в Канада поне има чист въздух. Тук в София продължително се излагаме на какво ли не  :balk_153:

Станкова, честит син Тодор! Идва именния му ден. Преданията разказват, че на този ден светецът обличал девет кожуха и отивал при Бога да проси за лято. Пожелавам вечно лято в сърцето му и винаго да гледа от слънчевата страна на нещата!

Вера, благодаря ти за хубавите думи.

Благодаря и за препоръките, записах час при д-р Кирякова. За инфо платени часове има за края на март, а по ЗК за края на април  8O
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #36 -: Март 07, 2008, 15:37:33 pm »
Да се включа и аз в новата темичка.
Станкова, честит ти малък юнак! Да порасне голям, добър и силен!
Аз последните дни съм повече на леглото, защото започна да ме боли корема и да се втвърдява малко. Започнах да се плаша, че няма да устискам до деветия месец  :? Вече започнах да се моля да стигна до седмия... Нормално ли е едното бебенце да го усещам по-рядко? Ох, май започна да ме хваща параноята...
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #37 -: Март 07, 2008, 15:41:33 pm »
Станкова, честита ви рожба! Да расте здрав и силен мъж!

Мими, нормално е. Аз в твоите седмици имах доста силни контракции, без болка обаче. Но бяха чести, около 5-6 на час. Тогава ми назначиха магнерот-а 3*2 и се успокои положението. Естествено, че ще устискаш! Не си мисли такива неща, почивай повече. Всички сме имали такива страхове, но слава Богу не се случват.
Също така е нормално едното бебенце да го усещаш повече или да са активни по-различно време. Те са си отделни личности с различен темперамент, освен това има значение разположението им, както и това на плацентите.
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #38 -: Март 07, 2008, 16:34:36 pm »
Здравейте, аз съм съвсем нова тук. Надявам се да намеря подкрепа при вас. Имам нужда да споделям с някой минал по трудния път,по който ни е вървяхме цели 7 години. Първият преглед при доктора изпари голяма част от обхваналата ме еуфория, след научаването на радостната вест. Аз съм в седма г.с. а ембриончето е в 6-та и сега се притеснявам да не е спряло развитието си. Вие как мислите? :ask:
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #39 -: Март 07, 2008, 16:45:13 pm »
Хей, не се притеснявай излишно!  :balk_602:
Много често УЗИто не отчита с точност седмиците. Аз в началото вървях с 5 дни назад, и после изведнъж станах с 6 дни напред. Една седмица не е въобще повод за притеснение. Важно е сърчицето да бие. Стискам палци бременността ти да протече успешно до края!