0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    obarkana

KAK SE LEKYVA MIOMA?
« -: Февруари 13, 2005, 12:10:54 pm »
zdr na vsi4ki!!!
znaete li nqkakvi sredstva bilo to bilki ili lekar (profesionalist) :roll:
mesri  4e pro4etoxte no ako znaete ne6to pomognete!!!!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
KAK SE LEKYVA MIOMA?
« Отговор #1 -: Февруари 13, 2005, 12:14:51 pm »
Моля те пиши на кирилица. Лекарят, който ти каза, че имаш миома не ти ли даде съвети. Дай малко повече подробности. Понякога миомите само се следят на шест месеца на видеозон. Зависи къде е разположена. Зависи колко е голяма. Не се притеснявай, не е толкова страшно.
*

    FreshBreeze

KAK SE LEKYVA MIOMA?
« Отговор #2 -: Февруари 16, 2005, 11:12:01 am »
Здравей,

Моят съвет е (изцяло от личен опит!!) - ако ти препоръчват операция, направо я махай тая миома! Аз си пих билки 2-3 месеца, хем дадени от "лекар" - никакво намаляване на миомата. Операцията мина и вече я забравих!


Подбери внимателно кой да те оперира!

Успех!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
KAK SE LEKYVA MIOMA?
« Отговор #3 -: Февруари 16, 2005, 12:29:50 pm »
Аз ходя при д-р Желязков.Той има една билкова рецепта за миома,която си е призната и патентована и се продава по аптеките(не съм сигурна дали във всички,но в билковите я има)-майката на мой колега я пи и миомата изчезна.Можеш да пробваш ако искаш.То си зависи и от миомата де,защото на вуйна ми и махнаха цялата матка заради миома и и да беше пила билки нямаше да помогнат в този случай.
<br />
*

    veni

otgovor
« Отговор #4 -: Февруари 22, 2005, 18:11:04 pm »
I az imah ,no otdavna ia zabravih.Po princip miomata ia vodiat dobrokachestveno obrazovanie, no ima i sluchai na zlokachestveno. Kogato e svarzana s chesti kravoizlivi i saotvetno anemia i narastva ,togava e proporachitelno da se operira.Kogato ne sazdava problemi se sledi na vseki 6 meseca.Az izpolzvah slednata kombinacia: neven -2 chasti ,i edna chast turta,edna chast bial ravnec i prez mesec s hvocht.Pih ia poveche ot 8,9 meseca i rezultata ne zakasnia. Ne sam hodila ot 3 god. na lekar za da ia proveria no opredeleno sam sigurna che ia niama .
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
KAK SE LEKYVA MIOMA?
« Отговор #5 -: Февруари 22, 2005, 18:48:38 pm »
Вени радвам се ,че е изчезнала и напълно вярвам,че билките помагат,но не мислиш ли че е малко безотговорно към теб самата да не отидеш 3г. на гинеколог.Не се заяждам,а просто мисля,че е редно да се наблюдаваш.
<br />
KAK SE LEKYVA MIOMA?
« Отговор #6 -: Юли 02, 2005, 12:00:33 pm »
Привет!
Аз пия турта. Имам миомен възел 15мм, който ми беше открит през ноември.
Вчера бях на гинеколог и ме гледа с коремен ехограф... не я видя, но във вторник ще ходя отново, защото съм била с празен мехур, и не е много сигурно какво се е видяло.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
KAK SE LEKYVA MIOMA?
« Отговор #7 -: Юли 03, 2005, 16:14:09 pm »
Цитат на: Dideto
Привет!
Аз пия турта. Имам миомен възел 15мм, който ми беше открит през ноември.
Вчера бях на гинеколог и ме гледа с коремен ехограф... не я видя, но във вторник ще ходя отново, защото съм била с празен мехур, и не е много сигурно какво се е видяло.


Диде ,дано всичко да е наред и при следващия преглед да го няма .
 Майка ми също имаше и д-р Желязков и беше казал да си насади турта и невен и да пие.
<br />
KAK SE LEKYVA MIOMA?
« Отговор #8 -: Юли 04, 2005, 07:41:52 am »
z22 Много си мила - благодаря!
При майка ти имаше ли ефект тази турта.
Една позната е пила, но е правила и парни бани (разбирай клечи над лиген), била е дсота зле, но сега казва, че е здрава.
Знам и още един случай, с колежка на майка ми. Тя я е пила за запушени тръби. Били и дали едва 1% възможност за забременяване в МД.
Сега е бременна - пила я е 2 месеца..
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
KAK SE LEKYVA MIOMA?
« Отговор #9 -: Юли 04, 2005, 11:34:47 am »
Да възелчето се махна,но аз не си спомням какви бяха размерите в началото.
 Успех,дано и при теб помогнат. :D
<br />
KAK SE LEKYVA MIOMA?
« Отговор #10 -: Юли 04, 2005, 13:34:28 pm »
Диде, пий туртата, но се наблюдавай стриктно. Аз пих цяла година и ходех на иглотерапия плюс хомеопатични, но в крайна сметка миомата нарастна до 8 см и се принудих да се оперирам тази година на 1 фев. Така че билката помага но не на всички!

успех и стискам палци при теб да изчезне без операция
KAK SE LEKYVA MIOMA?
« Отговор #11 -: Юли 04, 2005, 14:20:02 pm »
Цитат на: FreshBreeze
Здравей,

Моят съвет е (изцяло от личен опит!!) - ако ти препоръчват операция, направо я махай тая миома! Аз си пих билки 2-3 месеца, хем дадени от "лекар" - никакво намаляване на миомата. Операцията мина и вече я забравих!


Подбери внимателно кой да те оперира!

Успех!


С оглед написаното след моя постинг да кажа, че билките, с които аз пробвах бяха точно от Желязков - пих ги както ми каза съвсем стриктно - нула ефект. По същото време моя приятелка (тя ми го препоръча тоя Желязков) пи също, и при нея никакъв ефект.
Благодаря ти, Бени!







*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
KAK SE LEKYVA MIOMA?
« Отговор #12 -: Юли 04, 2005, 15:41:52 pm »
Да фрешче наистина не при всеки има резултат.Както написах по-горте вуйна ми също стигна до операция,а майката на един приятел пък се оправи с билките.
  Когато отидох за първи път при Желязков,бях с една позната,която 7г. не можеше да забременее.Тя си пи билките 8 месеца и сега има момиченце,а при мен нещата са си същите.
 Така че,не знам-всеки трябва да си прецени сам плюсовете и минусите и най-вече зависи и от състоянието-ако миомата е много голяма,може би не е добре да се губи време с алтернативи.
<br />
KAK SE LEKYVA MIOMA?
« Отговор #13 -: Юли 05, 2005, 10:01:12 am »
Мдаа, z22, така си е... Ама някак всеки се изкушава да опита и с билки - лошо няма де... Стига наистина да не е "опрял ножът в кокала" :wink:  Моята не беше нито голяма, нито малка - 4см...

Поздрави :D
Благодаря ти, Бени!







*

    Anonymous

KAK SE LEKYVA MIOMA?
« Отговор #14 -: Юли 06, 2005, 11:54:17 am »
Имах гроздовидни миомни възли - според един "специалист" дори не можеше да се оперира, Защото според него трябвало да се махне цялата матка. Майка ми прочете в някой вестник една рецепта с динени семки. Счукани на много ситно, може дори дасе смелят семките и се разреждат с вода в съотношение 1:10 в полза на водата. Резултатът беше, че спряха да се развиват и забременях, много лека и успешна бременност изкарах.
*
KAK SE LEKYVA MIOMA?
« Отговор #15 -: Ноември 02, 2005, 09:16:05 am »
Здравейте всички,

Зададох въпроса за алтернативните методи за лечение на миомата в друга тема на форума , без да зная, че има специална тема по въпроса.
Аз самата имам миома в стената на матката и тези дни направих спонтанен аборт. Лекарите казаха, че пречи.
Някой може ли да ми каже този д-р Желязков как мога да се свържа с него. Ясно ми е, че резултатите от лечението са индивидуални, но все пак искам да опитам, преди окончателно да се реша за операция.
*
KAK SE LEKYVA MIOMA?
« Отговор #16 -: Ноември 02, 2005, 09:22:10 am »
Освен това, ако попитам в билковата аптека за подобна смес, дали ще ми дадат схема на пиене?
KAK SE LEKYVA MIOMA?
« Отговор #17 -: Ноември 02, 2005, 10:13:27 am »
Дел, виж ТУК
*
KAK SE LEKYVA MIOMA?
« Отговор #18 -: Ноември 02, 2005, 13:34:39 pm »
Много ти благодаря!
Дано да стане нещо!
*

    Guest

Kolko vreme trabva da se pie tazi zaparka
« Отговор #19 -: Февруари 09, 2006, 16:56:36 pm »
Kolko vreme trabva da se pie tazi zaparka ot tyrta i neven, za da ima nakakuv efekt? :?