0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Вярвате ли в Астрологията?
« Отговор #20 -: Януари 23, 2009, 16:12:22 pm »
Напълно сте прави, лошото е, че е трудно да се отсеят добрите от шарлатаните, може би трябва да направим един черен и бял списък, както с докторите
*
Re: Вярвате ли в Астрологията?
« Отговор #21 -: Януари 23, 2009, 18:38:26 pm »
Аз да ви кажа през живото си два пъти съм ходила при астролог. Първия път беше преди доста години и изживявах много критичен период. Това, за което питах и ми отговори астроложката после наистина се случи. И сега преди около два месеца ходих защото наистина се сблъсквам с трудности от най-различен характер в последните години и ми е много тежко. Ако се случат нещата, за които говорихме ще я сложа в белия списък. А иначе анализа й на личноста ми беше доста точен.
Вярно е обаче, че има много шарлатани.
Re: Вярвате ли в Астрологията?
« Отговор #22 -: Януари 23, 2009, 20:20:02 pm »
А какво значи висок фактор на риска, примерно 2 висок фактор ли е или трябва да е 0 или 1 само?
При мен излиза дори  фактор на риска 6!
 Сметнах за предишната ми бременност - резултата е фактор на риска 6 ,  в последствие бременността се оказа миссед. Всичко ми съвпадна по дати...
*
Re: Вярвате ли в Астрологията?
« Отговор #23 -: Януари 25, 2009, 10:42:58 am »
Танита и Анелка,
аз ходих при една астроложка,която се намира до зала Универсиада и тя много ме впечатли.
А вие при кого сте ходили?
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Вярвате ли в Астрологията?
« Отговор #24 -: Януари 25, 2009, 19:54:21 pm »
Това с календара е много интересно и се радвам, че има момичета, които го потвърждават..Само ми е интересно какво ще кажете по отношение на часа ? Точно в този час ли трябва да е оплождането ?! Защото моите часове са все дадени около обяд, когато сме на работа и няма как да "изпробвам" действието на калкулатора.. Също, ако някой знае добър астролог във Варна- ще съм благодарна да сподели.  yahoo_17
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Вярвате ли в Астрологията?
« Отговор #25 -: Януари 26, 2009, 09:10:55 am »
Момичета, обаче сега като се замисля...ами то е много трудно тази дата да съвпадне точно с датата на овулацията....точно същата дата ли трябва да бъде или 1 , 2 дена + -. Примерно, ако си в процедура...точно това ли трябва да е датата на трансфера или може би преди трансфера??
*
Re: Вярвате ли в Астрологията?
« Отговор #26 -: Януари 26, 2009, 09:27:07 am »
Танита 7,И аз това се чудя,но аСТРОЛОЖКАТА не ти дава една дата ,а период от порядъка на 20 дни.
Ще я питам и ще пиша пак.
*
Re: Вярвате ли в Астрологията?
« Отговор #27 -: Януари 26, 2009, 10:50:07 am »
Цитат
Публикувана от: Angy_baby
Вмъкни Цитат
Танита и Анелка,
аз ходих при една астроложка,която се намира до зала Универсиада и тя много ме впечатли.
А вие при кого сте ходили?
Аз лично не съм ходила при никой, преди много време ходих при една астроложка, която пускаше някаква програма на комп., та тя тогава ми беше казала, че няма да имам деца, май прогнозата и е на път да се сбъдне... :lol:
Andy, ще ти пиша на лични.
*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Re: Вярвате ли в Астрологията?
« Отговор #28 -: Януари 26, 2009, 21:33:11 pm »
Момичета, обаче сега като се замисля...ами то е много трудно тази дата да съвпадне точно с датата на овулацията....точно същата дата ли трябва да бъде или 1 , 2 дена + -. Примерно, ако си в процедура...точно това ли трябва да е датата на трансфера или може би преди трансфера??
Този месец на мен ми съвпадна идеално! Направо бях изумена! 8O Но пък като гледам за другия ми идва някъде 10-тина дни след предполагаемата овулация! Интересно ми е и по-нататък в месеците как ще е! Но то всъчщност това и май пишеше в някоя от статиите, че когато датите съвпадат вероятността за зачеване нараства неимоверно!
БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"
Re: Вярвате ли в Астрологията?
« Отговор #29 -: Януари 26, 2009, 22:59:22 pm »
Цитат
Публикувана от: Angy_baby
Вмъкни Цитат
Танита и Анелка,
аз ходих при една астроложка,която се намира до зала Универсиада и тя много ме впечатли.
А вие при кого сте ходили?
Аз лично не съм ходила при никой, преди много време ходих при една астроложка, която пускаше някаква програма на комп., та тя тогава ми беше казала, че няма да имам деца, май прогнозата и е на път да се сбъдне... :lol:
Andy, ще ти пиша на лични.
Това изобщо не е вярно Тани :balk_77:
« Последна редакция: Януари 26, 2009, 23:01:07 pm от zvezda03 »
*
Re: Вярвате ли в Астрологията?
« Отговор #30 -: Януари 27, 2009, 10:11:30 am »
Цитат

Това изобщо не е вярно Тани :balk_77:
Оптимист ди края си ти ;-))
Но да се върнем на темата ...Алимания, това е твоя месец;-)))
Ще следим събитията при теб!!!
*
Re: Вярвате ли в Астрологията?
« Отговор #31 -: Януари 27, 2009, 18:21:17 pm »
Момичета, само да споделя че календара на www.babyplan.ru има възможност да показва фертилните дни по лунния календар. Много са интересни и бременните графики ..





*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Вярвате ли в Астрологията?
« Отговор #32 -: Януари 29, 2009, 20:19:04 pm »
я дай пример
*
Re: Вярвате ли в Астрологията?
« Отговор #33 -: Януари 29, 2009, 22:15:53 pm »
еми примерно тези две са ми интересни:




*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Re: Вярвате ли в Астрологията?
« Отговор #34 -: Януари 30, 2009, 08:03:56 am »
Цитат

Това изобщо не е вярно Тани :balk_77:
Оптимист ди края си ти ;-))
Но да се върнем на темата ...Алимания, това е твоя месец;-)))
Ще следим събитията при теб!!!
:x :x :x Така и няма да разберем! Не само, че не използвахме "деня", ами и всички около него! :(
БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"
Re: Вярвате ли в Астрологията?
« Отговор #35 -: Февруари 03, 2009, 22:10:04 pm »
Аз вярвам, дори преди да се роди детето, му направих хороскоп!!!
*
Re: Вярвате ли в Астрологията?
« Отговор #36 -: Февруари 04, 2009, 11:28:56 am »
А при кой и къде го направи хоросКОПА НА ДЕТЕТО  Елеонора?
Re: Вярвате ли в Астрологията?
« Отговор #37 -: Февруари 04, 2009, 17:16:09 pm »
Eдин професионален астролог, никога не би си позволил да направи хороскоп на дете , още повече неродено!
*

    chapla

  • ***
  • 217
  • хубавица-умница
Re: Вярвате ли в Астрологията?
« Отговор #38 -: Февруари 09, 2009, 18:47:38 pm »
Eдин професионален астролог, никога не би си позволил да направи хороскоп на дете , още повече неродено!
Съгласна съм, много несериозно
"Всяко родено дете е доказателство, че Бог не се е отказал от нас!" Рабиндранат Тагор
Re: Вярвате ли в Астрологията?
« Отговор #39 -: Февруари 09, 2009, 18:50:27 pm »
Ами то нали хороскопът се прави на база дата и час на раждане.