0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #140 -: Юни 18, 2018, 16:42:50 pm »
Слънцемое, такова е. Моя Мишо не само хапчета, ами и операция прави. А колко лекарства пие не мога сигурно да ги изброя: Ортамол, Л-карнитин, Трибестан, бърканица, някакви антиоксиданти и още, ама помня ли ги вече. И файде йок. А при нас се очакваше даже повече подобрение, отколкото при хора само на лекарства. Все пак висока степен варикоцеле оперира. Еми Резултатите му тръгнаха нагоре и после спад почти като на първата спермограма. Просто явно не сме от двойките, на които лекарствата помагат. Случва се. Ама те много скапват психически заради това.
Никога няма да забравя какво ми каза той, когато мислихме, че може би тръбите са ми запушени и дори не предполагахме, че всъщност при него ще е проблема. Каза: "Теди, аз искам деца С теб, не ОТ теб. Ще си осиновим". Така се опитвам и да за се отнасям с него, защото са малко мъжете, които биха казали това и биха се оженили за мен, незнаейки ще имат ли деца.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #141 -: Юни 18, 2018, 16:54:06 pm »
МНого нежни души са тия мъже.И моя след последната СГ и резултатите се сдуха.При нас след Хидроцелето нещата са зле и той го преживя трудно.

Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #142 -: Юни 18, 2018, 17:00:12 pm »
Ми просто са по чувствителни ахах нищо, че са силния пол...
Каквото такова, аз нямам проблеми и той го знае, само дано не ми се сдухва много че...
Тери Мишо е много мило и добро момче :) браво на него, дано има повече като него :)
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #143 -: Юни 18, 2018, 19:07:55 pm »
Маги и на мен много ми е гадна пункцията. Все плача като влезна в операционната.. избива ме нещо. Последния път имената едва си казах.
Ти добре ли си иначе ? Освен че ти е нетърпеливо да узнаем резултата.

Слънце, както ти казват ЦС си трябва. Все си мислех че при вас нещата ще си станат без ин витро.

Тери, прекрасен мъж си имаш.. :) и моят колко кураж ми дава не е истина... Обичам го повече и повече с всеки изминал ден. Намерили сме истинската любов, а тя ще даде плод ... На есен, чу ли !!!
Много ще ми е готино, ако се падна с някоя от вас на следващата процедура в клиниката.

Добре дошли и на новите  зайчета байчета.   :grouphug:
Пу да не се задържите много тук, ами забременявйте и се местете при мамите!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #144 -: Юни 18, 2018, 19:35:51 pm »
Момичета, хубаво е че ги жалите и мислите момчетата си, но леекинко и тънко се възползвайте да ги „тренирате“ да свикват. На вас да не би да ви е много приятно по 3 фолукулуметрии месечно, ЦС, лапароскопия, а взимането на кръв от вената направо за нищо го нямате. Та бавно и внимателно обяснете, че и вие така се чувствате всеки месец. Както вие сте приели нещата и продължавате напред, така и те трябва да го правят. Кажете им, че така ще се привържат към нероденото още бебче и ще изградят връзка с него.

Маги, да вземеш да организираш още едно ДРЗ ли, що ли ...  :wink: да нямаш време да мислиш за тест.
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #145 -: Юни 18, 2018, 19:55:09 pm »
Pesheck, сега прочетох под името ти какво пише като статус " Туй аз няма да го търпя и толкоз!"
Напомни ми за вещиците от книгите на  Тери Пратчет. Да не е от там? Сетих се че преди много ме разсмиваха. Трябва да взема да попрочета нещичко да ми се оправи настроението. :D
« Последна редакция: Юни 18, 2018, 20:01:14 pm от To4ica13 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #146 -: Юни 18, 2018, 20:15:47 pm »
Таня я тресе яко ПМС :lol: Утре мисля да повторя теста. За сега БТ се държи, че да видим. Но се чудя какъв да е теста. До сега само Sure Check съм използвала.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #147 -: Юни 18, 2018, 20:23:06 pm »
Танче, давай кръвен направо, за да ти е мирна главата. Дано има хубави новини :bighug:
Хриси, ти нямаш ли резултати за споделяне вече?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #148 -: Юни 18, 2018, 20:33:16 pm »
Вече да...

ЧХГ 270.24mIU
Прогестерон 13,3ng/ml

Много е нисък прогестерона... :(
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #149 -: Юни 18, 2018, 20:36:49 pm »
От тази сутрин на 36 ден от цикъла
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #150 -: Юни 18, 2018, 20:46:39 pm »
Ели, много тънка линийка се вижда. На някой от другите тестове не се ли вижда по-добре?
Хриси, при бременност прогестеронът перманентно ли трябва да е висок, защото при мен на 7 ден след О е 17. И ако си има спад след пика, 13 може би не е зле. Колко е добре да го поддържаш?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #151 -: Юни 18, 2018, 20:50:17 pm »
Имаше един по-наситен от преди 2-3 дни, но вече не си личи толкова добре.
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #152 -: Юни 18, 2018, 20:52:14 pm »
Тука съм намерила една таблица... писах на доктора ще чакам да ми отговори. Само знам че е добре да е към горна граница или над нея.
Пуууу защо немога да се зарадвам?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #153 -: Юни 18, 2018, 21:11:40 pm »
Ели, чертичката се вижда, дано да потъмнее след ден два. Не трябва ли да е по-близо разположена до тестовата линийка принципно? Колко дни е закъснението? Дано всичко е наред!
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #154 -: Юни 18, 2018, 21:13:03 pm »
Момичета здравейте отново. Скоро не съм писала, но ви чета постоянно и трепна с вас.
Хриси аз не разбирам от стойностите на прогестерон, но силно се надявам и ти желая твоето чудо да е факт.
Таня стискам палци и чакам да видя твоят положителен резултат!
Маги и за теб също!
Вярвам си, че хубаво ще ни засипете  с късметлийски прашец от вашите бъдещи бебенца!
Еличка аз виждам доста бледа втора чертичка. Би ли опитала с кръвен тест? Така ще узнаеш истината. Стискам палци и за теб
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #155 -: Юни 18, 2018, 21:14:18 pm »
На мен цикълът ми е нередовен затова не мога да кажа колко точно е закъсненоето. Днес ми е 36 ден на цикъла. Когато е що годе редовен идва между 28 и 34 ден.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #156 -: Юни 18, 2018, 21:15:06 pm »
Хриси, добро число е ЧХГ. Хубаво удвояване след 2 дена ти пожелавам :)
Ти слагаш ли си и вагинално прогестерон, освен инжекциите? Мисля, че вагиналният е по- важен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #157 -: Юни 18, 2018, 21:27:24 pm »
Слагам кринон 2х1...

Ще се побъркам докато доктора отговори...предполагам утре сутринта.

Аз на теста на еличка не виждам втора черта..може би е още рано, изчакай 2 дни и го повтори.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #158 -: Юни 18, 2018, 21:36:36 pm »
Инжекции, вагинално- не знам какво друго можеш да направиш. Според мен си е ок с вагиналния. Сега гледах моя резултат колко беше в началото- 30ng/ml- около 10 дена повече от теб при прием на прогестерон.
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #159 -: Юни 18, 2018, 21:42:50 pm »
Кратък и ясен отговор от доктора “Продължавате с терапията”...

А аз се сбърквам от притеснения.

Чета и чета и пак чета за този прогестерон, че в повечето случаи на спонтанни аборти са ниските му нива.... мога ли да съм сигурна че преди няколко месеца моя спонтанен не е бил заради него? Ама като не съм го изследвала как да знам.

Извинявам се много.. сигурно ви дразня вече с тези мои тъпотии... ама страх лозе пази...

В сряда или в четвъртък пак ще пусна да видим на къде се движат стойностите.