0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #80 -: Октомври 10, 2007, 12:00:06 pm »
Здравейте всички!След 1 година и половина неуспешни опити аз също реших да тръгна по изследвания. Може ли някой да ми каже къде в Карлово или близо до Карлово можем да направим спермограма и другите необходими изследвания.Какви са те и приблизително колко се заплаша за тях? Ще съм много благодарна на всеки който ми даде някаква информация      :youwoman: 
*
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #81 -: Октомври 10, 2007, 12:04:28 pm »
Пловдив устройва ли те?
Спермограма при Мели
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #82 -: Октомври 10, 2007, 21:24:53 pm »
mpia  благодаря ти !А на въпроса ти - ако няма друг избор - да става и Пловдив
*
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #83 -: Октомври 10, 2007, 21:48:27 pm »
Д-р Даскалов-Медикус алфа-той ми назначи изследванията
А тях ги правих в лаборатория Писанец-те работят с касата
Спермограмата я прави Мели в ВМИ
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #84 -: Октомври 18, 2007, 15:30:50 pm »
здравейте момичета.днес си записах час за гинеколог в понеделник и започвам изследвания.стискайте палци. прегръщам ви :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #85 -: Октомври 18, 2007, 17:51:36 pm »
zdravei te predi mesec mi praviha laparoskopiq. Kazaha mi che sega imam op-golqm shans da zabremeneq, no mina oste edin truden mesec a nqma rezultat.Mnogo sam otchaqna :( :(
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #86 -: Октомври 19, 2007, 13:04:56 pm »
Здравейте момичета, за първи път пиша в подобен форум, искам да кажа на всички, които се страхуват да отидат на изследвания и обвиняват себе си, че са виновни НЕДЕЙТЕ!!! Заведете първо мъжките си половинки - при тях е болезнено само за ЕГОТО, докато почти всички манипулации за жените са болезнени или поне неприятни. И друго на всички, които след 1-2-6 или 12 месеца не са се сдобили с 2 чертички на теста за бременност НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙТЕ, страшно е когато са минали 5-6 години, мъжът ти се прави на луд /при все че проблема е при него/, не подписва за изкуствено оплождане, не иска осиновено дете, не ти стиска да се разведеш или да намериш някой друг да я свърши тази работа с оплождането, а годинките вече започват с "3" и часовника неумолимо тиктака!!! Тогава е страшно, така че дерзайте момичета, не се предавайте и бъдете смели!! Успех
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #87 -: Октомври 20, 2007, 23:13:50 pm »
Моето мнение също е че не трябва да се обвиняваме заради това че не е станалo веднага...или след 1,2,3 месеца...дам след години може и да се притесним...но и самото мислене дали е станали или не-психическото натоварване си казва своето...аз лично имам проблем с овулацията,но въпреки всичко съм оптимистка...е,в началото бях много нервна и се обвинявах че "не ставам"...ама истината е че по един или друг начин майка се става..това гo пише навсякъде.начини различни-резултат един :)...желая на всички много радостни новини тези и следващите месеци...:D
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #88 -: Октомври 21, 2007, 13:53:23 pm »
zdravei te predi mesec mi praviha laparoskopiq. Kazaha mi che sega imam op-golqm shans da zabremeneq, no mina oste edin truden mesec a nqma rezultat.Mnogo sam otchaqna :( :(


sisiidani не се отчайвай! това,че са ти казали че имаш по-голям шанс, не означава, че трябва да стане непременно същия месец. Дано следващия месец зарадваш всички! :crossfingers:
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #89 -: Октомври 21, 2007, 19:03:25 pm »
Мимче 85 ,успех в понеделник.Дано си открила твоя доки.
Сисидани,не се отчайвай ,един ден ще стане бебчо. :crossfingers:
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #90 -: Октомври 22, 2007, 12:12:54 pm »
zdravei te utre sam na prgled i ste vidim kakvo ste kaje lekarq dosta sam pritesnena :balk_133: :balk_133: :balk_133:
*
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #91 -: Октомври 22, 2007, 12:57:28 pm »
Успех :crossfingers:
Аз пък съм в четвъртък :)
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #92 -: Октомври 22, 2007, 13:12:40 pm »
mpia, sisiidani, стискам ви палци  :goodluck: :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #93 -: Октомври 22, 2007, 14:46:28 pm »
Здравейте, дами!
Току- що се регистрирах във форума. Доста ме вълнува темата, тъй като ние със съпруга ми правим неуспешни опити от почти 2 години. :(
*
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #94 -: Октомври 22, 2007, 14:52:43 pm »
 :welcome:
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #95 -: Октомври 22, 2007, 14:55:17 pm »
На нас също ни казаха, че сме ОК в нашия град преди около година. За това миналата седмица ходихме във Варна при специалист.
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #96 -: Октомври 22, 2007, 18:21:40 pm »
Oфффф май да ви кажа че всички сме ок ама ....това че само за това си мислим (за бебе) е най-лошото.те тези неща стават малко по малко а ние май искаме първия втория месец и айде....поне някои от нас така искат(вкл. и аз де)...иначе психиката наистина си казва думата....:) малко по-ведро да гледаме на нещата...и да се подкрепяме0нали за това е форума :)
*
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #97 -: Октомври 24, 2007, 13:21:23 pm »
бебето не трябва да е цел! то знае кога да се появи...(в повечето случаи когато най-малко го очакваме) УСПЕХ! :bfp1:
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #98 -: Октомври 24, 2007, 15:15:35 pm »
Lubito,добре дошла  :welcome: :hello2:
*
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #99 -: Октомври 24, 2007, 23:28:52 pm »
Любито  :welcome_1: и скорошен  :bfp: