0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

za mato4nata stena (тънка лигавица - б.м.)
« -: Октомври 26, 2008, 11:56:54 am »
zdraveite na  vsi4ki  koito  hodiat po  makite  v  imeto  na  tova da  imame dete!i  taka  moia  sly4ai  e  slednia  ve4e  sam  pravila  6 insiminatcii  i  az  ve4e  neznam  za6to?problema  e  v  tova  4e stenata  na  matkata  mi  e  vse  mnogo tanka  i  do  sega  nikoi  lekar  ne  mi e  kazal  mojeli i  s  kakvo  da  se  ydebeli!ako  niakoi  e  imal  takav  problem  molia da  kaje  ne6to! h.

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Октомври 26, 2008, 17:07:02 pm от evro »
Re: za mato4nata stena
« Отговор #1 -: Октомври 26, 2008, 12:12:58 pm »
 След инсеминациите не пиеш ли Естрофем за удебеляване на лигавицата?Прогестероновите препарати също оказват благотворно влияние.
 Виаграта също я препоръчват за коригиране дебелината на лигавицата.
 Твоят док каква терапия ти е предписал? И колко мм ти е лигавицата?
 П.П. Пиши на кирилица.
Re: za mato4nata stena (тънка лигавица - б.м.)
« Отговор #2 -: Октомври 30, 2008, 16:35:56 pm »
ЗДРАВЕЙ,БЛАГОДАРЯ  ЗА  БЪРЗИЯ  ОТГОВОР ВЧЕРА ЛЕКАРЯ  МИ ПРЕДПИСА КЛИМЕН ЗА  ДА  СЕ  ОПИТАМЕ  ДА  УДЕБЕЛИМ  СТЕНАТА,А  ТЯ  БЕШЕ САМО  5ММ/НЯМАМ  ДУМИ/ПРЕДИ МИ  Е ДОСТИГАЛА И  ДО  9-10ММ 
Re: za mato4nata stena (тънка лигавица - б.м.)
« Отговор #3 -: Ноември 01, 2008, 18:43:51 pm »
Някои лекари в специализираните клиники изписват глобули виагра, и се работи още от началото на цикъла, защото след инсеминация е малко късно.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: za mato4nata stena (тънка лигавица - б.м.)
« Отговор #4 -: Ноември 03, 2008, 23:58:37 pm »
 С какво си била стимулирана?
*
Re: za mato4nata stena (тънка лигавица - б.м.)
« Отговор #5 -: Ноември 04, 2008, 09:48:43 am »
Въпроса ми е следния.
Преди 7 месеца ми казаха че имам тънка лигавица(5 мм).Преди лигавицата ми достигаше 9-10 мм.Не съм правила аборти никога,спонтанни аборти нямам,преди 4 години премахнах цервикален полип.Вече съм на 38г.Като си правя хормонални изследвания, хормоните ми са в норма.
Та на въпроса.Защо се получава така с тази лигавица?дали е от 38 ми години?
*

    lawyer

Re: za mato4nata stena (тънка лигавица - б.м.)
« Отговор #6 -: Декември 19, 2008, 11:02:00 am »
Съмнявам се, че годините са причината. Аз съм на 29 (а и като бях на 27 беше така)и при мен е същото, само че мойта е 6 мм. През някои месеци, обаче и мойта стига до 9-10 мм. След инсеминация доки ми предписва дуфастон по тази причина - просто физиология, предполагам.
Re: za mato4nata stena (тънка лигавица - б.м.)
« Отговор #7 -: Декември 21, 2008, 10:54:23 am »
Момичета я кажете щом имате тънка лигавица, колко кървите по време на цикъл, два три дни или по- малко, щот при мен последния път кървенето бише само два дни и сега като гледам няма да е много и се съмнявам, че и аз имам този проблем?
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: za mato4nata stena (тънка лигавица - б.м.)
« Отговор #8 -: Декември 23, 2008, 11:08:19 am »
Въпроса ми е следния.
Преди 7 месеца ми казаха че имам тънка лигавица(5 мм).Преди лигавицата ми достигаше 9-10 мм.Не съм правила аборти никога,спонтанни аборти нямам,преди 4 години премахнах цервикален полип.Вече съм на 38г.Като си правя хормонални изследвания, хормоните ми са в норма.
Та на въпроса.Защо се получава така с тази лигавица?дали е от 38 ми години?

Миличка, радвам се, че хормоните са ти в норма, но все пак да те попитам - изследвала ли си инхибинВ  и  антимюлеров хормон?  И аз съм на 38 г. като теб и всички хормони уж ми бяха в норма, но точно тези двата развалиха хубавата картинка. Та сега се оказва, че клоня към изчерпан яйчников резерв. Моят съвет - направи ги, въпреки, че са малко скъпички.
Не знам дали имам проблем с дебелината на маточната лигавица, но от около 2 год. забелязвам, че менстр. ми стана по-кратка и по-обилна от преди. Какво ли би могло да значи това?  :(