0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #920 -: Март 31, 2011, 12:01:20 pm »
На страницата с твоя пост, 10 поста по-нагоре има отговор на въпроса ти.

Тази сутрин бях при д-р Владимиров...
Прясно инфо: до месец каза, че ще има сключен договор с ФАР!  :grouphug2:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #921 -: Март 31, 2011, 12:44:28 pm »
Здравейте, аз съм одобрена от фонда и вече 1 месец чакам др. Владимиров да подпише договор с тях. Въпроса ми е - знае ли някой кога това ще бъде възможно, миналия месец Владимиров ми каза - до месец-два. И още един въпрос - знам, че Владимиров не прави процедури летните месеци, което малко ме плаши. Ако подпише през май-юни, ще прави ли процедури или ще ни върне за след септември. Хич не ми се иска да сменям клиниката и доктора, заради този договор. Благодаря ви.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #922 -: Март 31, 2011, 13:20:28 pm »
Здравейте, аз съм одобрена от фонда и вече 1 месец чакам др. Владимиров да подпише договор с тях. Въпроса ми е - знае ли някой кога това ще бъде възможно, миналия месец Владимиров ми каза - до месец-два. И още един въпрос - знам, че Владимиров не прави процедури летните месеци, което малко ме плаши. Ако подпише през май-юни, ще прави ли процедури или ще ни върне за след септември. Хич не ми се иска да сменям клиниката и доктора, заради този договор. Благодаря ви.
Прави процедури и май и юни, че даже и до средата на юли, а пред вид това, че е местил клиника, предполагам сега, че ще прави целия юли, но най-добре е да питаш него!
Успех и късмет!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #923 -: Март 31, 2011, 13:25:30 pm »
О! Страхотно! Благодаря ти много за информацията! Ще чакаме тогава с нетърпение договора.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #924 -: Март 31, 2011, 13:30:24 pm »
О! Страхотно! Благодаря ти много за информацията! Ще чакаме тогава с нетърпение договора.
Споко, Док. няма да си остави магарето в калта! :wink: :lol:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #925 -: Април 01, 2011, 19:26:22 pm »
На уеб страницата на клиниката има официално съобщение, че от идния понеделник (04.04.) вече ще са на новото място

http://www.ivf.bg/
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #926 -: Април 01, 2011, 20:34:00 pm »
Чак на кръвния ще я видя новата сграда!
Дано новото място донесе и нови емоции и късмет за всички ни! :))

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #927 -: Април 02, 2011, 10:57:04 am »
Да,със сигурност,защото на нас ни се обадиха по мобилните че от понеделник са на новия адрес ,в Студентски град! Еми,честито ви нова клиника!!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #928 -: Април 02, 2011, 13:27:43 pm »
Здравейте
Точно преди две години бях в процедура при д-р Владимиров,а сега се гледме с дъщеря ни.Сега, като ви чета се връщам назад в щастливи спомени.
Пожелавам на всички ви успех и новата клиника със сигурност ще е супер,и ще донесе още,а дой Боже и повече, щестие.Може след известно време и аз да я видя :wink:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #929 -: Април 03, 2011, 17:43:39 pm »
Момичета,айде пак да влезете в роля на екскурзоводи и при новата локация на клиниката да ни посъветвате подхотящ транспорт от ЖПГара??? Освен маршрутките??
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #930 -: Април 03, 2011, 19:12:51 pm »
1. Най-удобни със сигурност са си маршрутките, защото не се прекачвате.

2. От Централна гара (ЦГ) трамвай №18, посока Руско посолство. Слизате на сп. Семинарията, връщате се малко назад, пресичате улицата и се качвате на автобус №94, посока Студ. град. Слизате на сп. Колеж по телекомуникации (още известна като 30-и блок). Ако спре на всички спирки, е петата по ред. От спирката се вижда хотел Витоша, той ще ви е ориентир.

3. От ЦГ трамвай №6, посока басейн Спартак. Слизате на сп. хотел Хилтън (веднага щом излезе от подлеза), минавате през пеш.подлез от към страната на хотела и се качвате на автобус №94. Спирката е седма по ред.

4. От ЦГ автобус №413, слизате на сп. Технически университет и от там пеша. Трябва да попитате накъде да вървите за Ректората на ТУ или направо за хотел Витоша (от тази спирка той няма да се вижда, тъй като ще сте от долната страна на Студ.град).
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #931 -: Април 03, 2011, 21:24:29 pm »
Рачо, започвате ли?  :D

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #932 -: Април 03, 2011, 22:03:05 pm »
Мога да добавя още един маршрут хващате трамвай 12 или 18 и слизате на спирка Професионална Гимназия по Строителство и Архитектура(спирката след Попа) връщате се малко назад и попадате на спирката на 94.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #933 -: Април 03, 2011, 22:13:26 pm »
според мен, от спирка Технически университет пеша е сравнително близо и е най-удобно, щом е без прекачване. върви се все перпендикулярно на булеварда.

честита нова клиника и на пациентите на доктор Владимиров, желая ви сбъдване на мечтите в новата клиника, а тя наистина е място, където ще се чувствате добре.

чакаме отзиви!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #934 -: Април 04, 2011, 11:00:14 am »
Хайде, разказвайте! Днес някой беше ли в новата клиника? Как е?  mf_bounce8

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #935 -: Април 04, 2011, 11:05:14 am »
Благодаря ви за изчерпателната информация,относно възможностите за придвижване до новата клиника! Както винаги,бяхте много любезни и изчерпателни! по всяка вероятност ,пъвото ни ходене до там ще е с автомобил,т.нар.опознавателна мисия!! :lol: А и се пада на удобно място ,от посоката,от която идваме.
Мишле,леко ,леко я "подхващаме""!!
Момичета,виждам ,че още няма отзиви за новия "обект",може би е рано! За съжаление,нямам никаква връзка с клиниката,а ми се налага разговор !! Старите телефони тотално не отговарят! Някаква информация по този въпрос?? :(
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #936 -: Април 04, 2011, 11:13:36 am »
Успех ви желая!! Да я добутате до щастлив край!!!

Някъде бях чела, че телефоните остават същите. Като първи ден явно има някаква дезорганизация, опитвай пак или звънни на доктора! :)

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #937 -: Април 04, 2011, 11:30:22 am »
Цитат
Скъпи приятели,

Със задоволство ви съобщаваме, че от 4 април Център по репродуктивна медицина и оплождане ин витро "София" се мести на нов адрес...
Телефони за допълнителна информация:

0700 185 86

0879 058 356

0878 258 539

Междувременно се чух с една приятелка, която чакаше да сефтоса клиниката днес, с две думи я описа - "Чудно е!"  :D Чакам я да мине прегледа и да разкаже малко повече  :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #938 -: Април 04, 2011, 11:47:32 am »
Аааааа,свързахме се,ама тия два мобилни нещо бяха "издали багажа" сутринта! Аможе и още да са ..!!!! :lol: Свързах се с номера,от който в петък звъняха да съобщят за новата клиника!Стационарен,някакъв,но не е от обявените! Ама бате Рачо и дедектив голям!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #939 -: Април 04, 2011, 13:15:32 pm »
Честита нова клиника на всички! :D
На пациентите пожелавам сбъдване на всички мечти, а на персонала на клиниката - да са живи и здрави и все така всеотдайни!
Успех и късмет!