0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #60 -: Февруари 04, 2013, 17:26:38 pm »
Много ,ама много стиснати  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  от мен!Имам голяма надежда за теб! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #61 -: Февруари 04, 2013, 21:48:09 pm »
Марина, поглеждам ти графиката от темата "Правим опити за бебе" - установих прилики с моята (без да знам предисторията, там вече имаме разлики). Продължавам да ти стискам палци и тук :)  :rainbow: :cuddle:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #62 -: Февруари 05, 2013, 16:38:48 pm »
Е момичета резултата е 14 и нещо което е повече от 5 и ми казаха че е положителен,доки ме накара да пусна още един утре но и за него е положителен.На обяд направих и един уринарен ВВ тест с бледа втора черта.Много ме е страх защото ми се вижда малко нисък кръвния но дано Господ ни пази и този път всичко да е наред. :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #63 -: Февруари 05, 2013, 16:46:10 pm »
Тихичко честито от мен . Изгони лощите мисли от главата си и си мисли само хубави неща. Леко бременеене и се пази :D   
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #64 -: Февруари 05, 2013, 17:31:14 pm »
marina vbd, тихичко честито. Ето един калкулатор и информация за ЧХГ по седмици от библиотеката на форума.
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=542&Itemid=82


Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #65 -: Февруари 05, 2013, 17:33:07 pm »
Ех, че хубаво :D Бях сигурна, че тук ще има положителен резултат.

Сега повтори кръвния след два дни, за да видиш как нарастват нивата на хормона.

Убедена съм, че всичко ще бъде наред. Тихичко честито  :D
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #66 -: Февруари 05, 2013, 18:45:19 pm »
Благодаря ви много момичета   :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #67 -: Февруари 05, 2013, 18:52:16 pm »
Ей колко съм щастлива и аз заедно с теб :hug2:!Тихичко честито и от мен!Само положителнимисли и всичко ще върви по мед и масло ,сигорна съм! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #68 -: Февруари 06, 2013, 11:06:03 am »
мили4ка и от мен   тихи4ко 4естито,пожелавам  ти най - прекрасните и леки  9 месеца!!! :bighug: :bighug: :cheerleader: :cloud9:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #69 -: Февруари 06, 2013, 11:23:17 am »
тихичко честито и от мен,лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!!!
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #70 -: Февруари 06, 2013, 19:15:44 pm »
Честито мила!!Пожелавам ти леки 9месеца preggo и на финала едно пухкаво :babyflips: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #71 -: Февруари 07, 2013, 07:27:05 am »
 :bighug: :bighug: :bighug: Благодаря на всички за пожеланията!Тази нощ почти не съм спала от притеснение,надявам се резултата да е добър.Какво ли не изчетох тези дни из интернет.Ако имплантацията е била на 12 след ову когато ми зацапа,доколкото разбрах от тогава почва да се покачва ЧХГ и може би затова моето е толкова ниско.Но пък от това което ми даде ra4ko75 да прочета от библиотеката на зачатие,резултата ми не е много хубав,да не говорим че по календара днес влизам в 5седмица и пак резултата си е нисък osi_15 osi_15 osi_15,всичко ми е такава каша в главата и не мога да се зарадвам от мисли.Като разбера втори резултат и се прибера ще пиша какъв е.

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #72 -: Февруари 07, 2013, 08:31:23 am »
Марина, тихичко честито!
Желая ти ЧХГ да е по-високо и да имаш една успешна и безпроблемна бременност!  :crossfingers: yahoo_17

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #73 -: Февруари 07, 2013, 12:12:13 pm »
Марина, не се притеснявай излишно, преди още да си видяла второто ЧХГ.
За късната имплантация си права. Нивата на ЧХГ започват да нарастват след самата имплантация, а не преди това.
Аз когато отидох за първи път при АГ-то за установяване на бременността, вървях с една седмица назад.
Доколкото разбрах, днес трябва да излезе второто ЧХГ. Стискам палци за хубав резултат. :)
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #74 -: Февруари 07, 2013, 17:22:46 pm »
Първи кръвен 14,15-Втори 18,59.Днес направих отново ВВ тест и втората чертичка е пак бледа но се вижда.Звъннах и на доки и се разбрах ме понеделник следобяд да отида при него,резултата доколкото разбрах него притеснява и за него всичко ще е нормално.Но аз си вкарвам филми че не се удвоило достатъчно.Вие какво мислите момичета?

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #75 -: Февруари 08, 2013, 08:30:48 am »
Еха, че хубаво :balk_46: :balk_47:Тихичко Честито и от мен :wink:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #76 -: Февруари 08, 2013, 09:40:37 am »
За съжаление, изобщо не се е удвоило, леко се е увеличило, което според мен е тревожно :(

Стискам ти палци, дано всичко е нормално, просто да е рано...
« Последна редакция: Февруари 08, 2013, 09:42:27 am от Дени »
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #77 -: Февруари 08, 2013, 09:55:06 am »
За съжаление, изобщо не се е удвоило, леко се е увеличило, което според мен е тревожно :(
Да, уви ..
А през какъв интервал са правени двата кръвни теста?(извинявам се ако е писано)
Нали знаеш, че ЧХГ се удвоява на 48ч.
И от мен много късмет! yahoo_17

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #78 -: Февруари 08, 2013, 10:02:28 am »

А през какъв интервал са правени двата кръвни теста?(извинявам се ако е писано)

Първо ЧХГ-14,15(понеделник)  Второ ЧХГ-18,59(сряда) как ви се струват резултати те?
Дано да е грешка на лабораторията!!!
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #79 -: Февруари 08, 2013, 11:11:09 am »
И аз мисля, че за пети ден закъснение са много ниски тези стойности...дано да е някаква грешка на лабораторията наистина. Аз миналата година с извънматочната си бременност имах резултат от кръвния тест 54 и нещо на първия ден от закъснението. Пък и в линка на Рачко пише:
"• Нива на ЧХГ по-ниски от 5mIU/ml се разглеждат като отрицателен тест за бременност, и всяко ниво по-високо от 25mIU/ml се разглежда като положителен тест за бременност."
Виждам, че и уринарните тестове са с бледи втори черти...
Ще чакаме резултата от прегледа в понеделник, стискам палци притесненията да са излишни и всичко да е наред!  :crossfingers: yahoo_17 :bighug: