0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #20 -: Декември 31, 2012, 10:38:09 am »
Весело посрещане на новата година. Пожелавам ти сбъдване на всичките ти мечти през новата 2013 година:)
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #21 -: Януари 01, 2013, 20:36:22 pm »
Честита нова година!!!
Страхотна БТ ,моля се от сърце да се запази така!Желая ти сбъдване на всички мечти! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #22 -: Януари 03, 2013, 17:14:47 pm »
Днес вещицата отново дойде,поплаках си малко но ще ми мине и ще продължаваме с нови сили след някой друг ден.Но честно да ви кажа вече малко ми писна искам вече да се събуждам с бебче в корема ,а не се с термометър в дупето :oops:Радвам се че ви има момичета защото вие най добре ме разбирате как се чувствам в момента :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #23 -: Януари 03, 2013, 17:40:36 pm »
оооо толкова се надявах и вярвах :x,аман наистена вече :BangHead: :balk_132: и за термометрите и надеждите ни всеки месец,особенно последните дни от цикъла....събирай сили и от начало....какво да правим :balk_21: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #24 -: Януари 03, 2013, 18:10:32 pm »
Марина, поплачи си днес, а пък утре с нови сили. Няма отказване :)
Нова година, нов късмет и ще видиш, че много скоро ще се похвалиш с положително тестче.
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #25 -: Януари 09, 2013, 17:53:20 pm »
Ние започнах ме от рано с лова и за сега плана е за кекс през ден,но има друго което ме притеснява че не спират да ме долят гърдите и са много набъбнали и натежели ако не минат до някой друг ден ще приказвам с доки. :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #26 -: Януари 25, 2013, 16:05:36 pm »
От много време не съм писала,но този месец съм кълбо от нерви и се занимавам само бюрокращини и макар с такъв силен лов малко ме съмнява да видя двете чертички.Налегнала ме е и една депресия и постоянно рева за глупости,а и реших че няма да се вглеждам в симптоми пък каквото сабя покаже към 1-2 февруари,но стига съм се оплаквала пожелавам ви хубави зимни дни и нощи изпълнени с много емоции.Радвам се че ви има момичета за да можем да споделя,защото само вие можете да ме разберете в такива моменти :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:  :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #27 -: Януари 25, 2013, 16:28:23 pm »
Марина, погледнах ти графиката - направо е супер. Сърчицата са си на място, БТ е супер... Имаш много стиснати палчета и дано това да е твоя месец :)
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #28 -: Януари 25, 2013, 19:23:51 pm »
 - zuzeto - благодаря ти мила,ако не този месец то ще опитваме до юни за тогава имам записан час при доктор Стаменов тъкмо ми се обади една дружка да ми каже че ме е записала,която ходи при него,до тогава ще станат 1,5год. опити.Като не става по естествен път доки идва с тежката артилерия,но ако до тогава видя :bfp: ще съм много щастлива.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #29 -: Януари 26, 2013, 08:30:09 am »
Стискам палчета да се похвалиш още този месец и изобщо да не се стига до тежката артилерия! :bighug: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #30 -: Януари 26, 2013, 10:18:25 am »
Стиснати палчета и от мен, и много преди юни да се похвалиш :)
То при мен точно така стана: тъкмо щяхме на следващия месец да ходим за подготовка за ин-витро и видях двете чертички :)

Късмет :)
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #31 -: Януари 27, 2013, 09:35:53 am »
Благодаря ви много момичета за подкрепата :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #32 -: Януари 28, 2013, 16:21:52 pm »
Днеска за първи път видях толкова високо БТ от както го меря,а ТТ 16 часа 37,5 дано това да ми донесе  :bfp: ,много се обнадеждих дано само не падам от високо

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #33 -: Януари 29, 2013, 08:23:25 am »
Маринка стискам силно :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #34 -: Януари 29, 2013, 09:02:43 am »
Благодаря ти  foveri  и аз стискам силно палци за :bfp: за теб

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #35 -: Януари 29, 2013, 09:12:02 am »
Marina vdb страхотна графика и от сърце ти желая след няколко дни  :bfp:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #36 -: Януари 29, 2013, 09:29:51 am »
Ех, че хубава графика :D Много ми намирисва на плюс тестче след няколко дни. Много стиснати палчета :)
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #37 -: Януари 29, 2013, 09:57:30 am »
 :crossfingers: :crossfingers:Май и тук ще има положително тесче :wink:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #38 -: Януари 29, 2013, 10:25:12 am »
Благодаря ви много момичета за подкрепата,направо си ме сърбят ръцете за едно тестче но ще видя утре как ще е Бт и тогава ще решавам. :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #39 -: Януари 29, 2013, 11:35:32 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br