0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #200 -: Декември 29, 2013, 16:22:43 pm »
Маринка, не е ли рано за тест, първо. И второ, нали се прави със сутришна урина. Стискам ти палци :)
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #201 -: Декември 30, 2013, 07:45:57 am »
И този тест е отрицателен  :( .От няколко дни съм много чувствителна и все плача и се дразня на всичко.Ако гадината не е дошла до 03.01. ще направя още един тест,но нямам никакви надежди да е положителен.

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #202 -: Декември 30, 2013, 09:18:24 am »
Милата ми ,знам какво ти е и не намирам думи ,защото нямам подходящите да те утеша .Единственно се надявам да е било рано за тест ,и да не се домаква онази с метлата и на 03 .01 да видим едни хубави две четртички в графиката ти ,а и БТ ми харесва много .Голяма преградка и дано началото на 2014 бъде много щастлива .
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #203 -: Декември 30, 2013, 10:32:28 am »
Миличка не падай духом  :bighug:
Аз мисля ,че още има голяма надежда.
С теб съм и те мисля. :bighug: :bighug: :bighug:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #204 -: Декември 30, 2013, 10:40:48 am »
 :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :balk_21:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #205 -: Декември 30, 2013, 14:41:06 pm »
Много ви благодаря момичета. :bighug: :bighug: :bighug: Наистина не знам какво бих правила без вас.Вие ми давате такава голяма надежда,кураж и подкрепа.Благодаря и на Зачатие,че го има за да можем да се подкрепя ме.

Пожелавам на всички Новата 2014г. да ни донесе много здраве,щастие и късмет.И упоритост за да можем да преследваме мечтите си.

Ние утре ще пътува ме до Казанлък при майка ми и баща ми.Там ще празнуваме Нова година с нашето слънчице и двете ни племенници.
                                          tree2a tree2a tree2a tree2a tree2a xmas-smiley-027 xmas-smiley-027 xmas-smiley-027 xmas-smiley-027 xmas-smiley-027 

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #206 -: Декември 31, 2013, 12:12:22 pm »
Пожелавам на всички Новата 2014г. да ни донесе много здраве,щастие и късмет.И упоритост за да можем да преследваме мечтите си.
Да си пожелаем настъпващата 2014 година да бъдем живи и здрави, а слънчицата ни все така да ни радват и да успяват във всичките си начинания!
На теб пожелавам здраве и късмет и сбъдване на мечтата - да станеш ОТНОВО мама през Новата година! :bighug:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #207 -: Януари 02, 2014, 08:58:56 am »
                                                       Честита Нова Година

Моето начало на новата година беше началото на новият ми цикъл.Не мога да повярвам че гадината пак дойде,нямам сили вече.Има ме план за действие,но не ми се искаше да стига ме до него,надявах че бебето ще ни провали плана.Този месец профилактичен преглед и изследвания на хормоните.Началото на февруари преглед и спермограма при д-р Даскалов в Пловдив.Много се чудех при кой лекар да се насочим,да ние е наблизко и в същото време да е добър специалист.Надявам се да не е нещо сериозно и с помощта на доки да успеем.
Силно вярвам че новата година ще ни донесе само хубави емоции.Но в момента съм развалина,но след някой друг ден ще започна да събирам парченцата и вярата да се възвърне при мен.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #208 -: Януари 03, 2014, 00:56:31 am »
Честита нова година  :bighug:
И аз много се надявах да се е получило този път ,но ...
Радвам се за вас ,че имате план  това е страхотно повярвай ми ,събери силички и гледай само напред  с положителни мисли и ще видиш как много скоро ще сбъднете мечтата си-желая ви го от сърце  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #209 -: Януари 09, 2014, 09:28:14 am »
Здравей , марина
И аз се замислям към коя клиника да се обърна. В Пловдив май ни е на удобно, но пък по-важното е човека да си разбира от работата. Ще чакам мнение от тебе  за др. Даскалов. Там доста ли се чака за час?
<br />
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #210 -: Януари 09, 2014, 10:42:33 am »
irenaa33 до като ти отговоря видях че си писала и в темата за д-р Даскалов.Аз мисля другата или по другата седмица да звъна за час.Изчаквам защото имам доста работа в момента и искам да приключа с нея,за да мога да имам максимум свободно време да ходя по доктори.А и очаквам превод на едни парички който ще ми свършат много добра работа като тръгнем към Пловдив.За час доколкото разбрах се чака две -три седмици най много кое е супер.За един ден мисля да мина на преглед и да направим спермограма и да ни я разчетат и да обсъдим как ще действаме.Но като звъна пак ще пиша.
Хубав ден от мен :D Макар при нас да е ужасна мъгла :x

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #211 -: Януари 09, 2014, 10:49:27 am »
Благодаря , ти марина
ще чакам инфо и добри новини от теб :)
Аз го мисля за април евентуално и много се надявам да не се наложи.
<br />
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #212 -: Януари 13, 2014, 10:25:38 am »
Имам си вече час за д-р Даскалов.На 06.02. съм на преглед и евентуално и спермограма,за сега не записват часове заради новата наредба.В края на месеца ще звъня отново.Дано успеем да направим и прегледа и спермограмата.Много съм щастлива направо място не мога да си намеря.
irenaa33 бях обещала да ти кажа ,че днес като звъннах първия свободен час беше за 25.01.,така че не се чака много. 

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #213 -: Януари 14, 2014, 09:08:24 am »
Чудесно, марина :)
Радвам се , че си си записала час и си по-спокойна и позитивна. Успех при доктора , ще разказваш после как е минал прегледа , а и колко парички трябва да си приготвим ако тръгваме натам.
<br />
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #214 -: Януари 14, 2014, 09:51:35 am »
Браво ,Марина  това е чудесно ,че си имаш план и се движиш по него напред .Много се радвам и знам ,че скоро резултата ще е налице .
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #215 -: Януари 15, 2014, 07:54:58 am »
foveri благодаря ти мила,вдъхваш много кураж и сила   :bighug:
irenaa33 Моят преглед и консултацията мисля че ще е 65лв. ,а спермограмата с консултацията беше около 90лв..Тук  http://www.invitro-plovdiv.com/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=39&Itemid=56 можеш да погледнеш цените.Ние за сега се подготвяме за сума около 300лв при първото посещение ,а след него ще видим как ще продължаваме и дали ще продължим.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #216 -: Януари 27, 2014, 10:37:45 am »
И така аз пак съм на старта.Но не съм и очаквала друго.Настроена съм положително заради прегледа при д-р Даскалов и новата ми покупка.Поръчах си микроскопче тест за ову. на базата на слюнка.От много време му се каних и ето че се реших,и утре ще е при мен.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #217 -: Януари 27, 2014, 10:45:16 am »
Марина, от къде го поръча и колко струва?
<br />
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #218 -: Януари 27, 2014, 11:57:55 am »
Аз си поръчах този http://bremennost-bremenna.eu/home/14-tester-za-ovulacija-donna.html
Но в нета има и други http://fertilaid.bg/producti/Produkti-za-jeni-6/Fertil-Fokus-24
Имаше и други но в момента не мога да ги намеря.Надявам се да съм ти била полезна.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #219 -: Февруари 08, 2014, 14:51:28 pm »
Така чакания преглед при д-р Даскалов мина.Много съм очарована и доволна  от д-р Даскалов и Мели.Взеха ми цитонамазка и микробиология ще разбера резултатите към края на седмицата.Дадоха ми и един списък с изследвания който трябва да направя.Така че сега ще чакам МЦ да дойде и да започвам с тях.За първи път от две години насам нямам търпение да дойде МЦ.Сега след прегледа като че ли съм по спокойна.
Вчера получих ме и резултата от спермограмата и както каза доки всичко е 6+.
Сега да видим при мен как ще е :?.
Този месец графиката ми е ужасна и с това микроскопче все още се изучаваме,но ще му намеря цаката и на него. :wink: :)