0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #180 -: Ноември 29, 2013, 09:07:17 am »
Маринка стискам силно палчета това да е последната ти ,но бременна графика .От сърце ти пожелавам този подарък от дядо Коледа.Ето и малко вирусчета  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #181 -: Ноември 29, 2013, 09:47:51 am »
И от мен искрени пожелания да се случи и да имате една незабравима Коледа с плюсчета под елхата  :bighug:

Ще посъбера и аз прашец от Фови :wink:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #182 -: Ноември 29, 2013, 09:55:36 am »
Пожелавам ти от все сърце да Ви се сбъдне мечтата !!!!! :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: yahoo_17 stork-boy ylinfant
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #183 -: Ноември 29, 2013, 10:05:32 am »
Благодаря ви момичета, бързам да се окъпя във вирусчетата и дано ми е на късмет :bubblebath: :bubblebath: :bubblebath: :bubblebath:
Силве миличка стискам силно палци за ++++
 dida771 и  foveri леки оставащи месеци и пухкави бебоци на финала
 :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104: :balk_104: :balk_104:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #184 -: Декември 17, 2013, 08:21:50 am »
Е направо ми писна,момичета.
Вместо да пиша тук с хубави новини,все се случва нещо гадно.От два дена с в шах и мат с това зацапване.Мислех че ще е от настъпваща ову.,но днес  като видях и БТ не знам от какво е.Днес ще се пробвам да си взема направление и да отида при доки.
Знам че само доки може да каже от какво е това зацапване,но ако някой изкаже предположения ще се радвам.
          П.П.  Идват празници и вместо да се радвам и да съм с настроение ми се случват неприятни изненади.От вчера сълзите са ми на очите и не мога да ги спра :(.Ще пиша по късно какво е станало.

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #185 -: Декември 17, 2013, 13:45:39 pm »
Маринка мила ,може вчера да е била О.Стискам палци да имаш добри новини след доки .С теб съм и се моля по -скоро да имате щастлив резултат.
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #186 -: Декември 17, 2013, 13:47:13 pm »
Маринка имаш ли някакви новини ,ще успееш ли да отидеш на лекар ?
Недей да плачеш,като те чета и тук и в графиката ти ми става и на мен много мъчно,но трябва да гледаме положително и доколкото е възможно да сме спокойни  :(
То сега ми е спокойно ,но като дойдат дните за лелката направо потъвам в тъгата си и аз..

Надявам се да не е проблемно това зацапване ,дано е нещо от климат ,от О,не се стресирай от БТ,може да има грешка там,а и аз все още не съм много наясно като се вдигне БТ сто процента ли е минала О или може да е в деня на покачването ,не знам .
Ще чакам новини от теб и бъди силна ,друго не мога да кажа  :(  :bighug:
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #187 -: Декември 17, 2013, 17:19:19 pm »
Дано си успяла да отидеш на лекар,но виждам,че си отбелязала слаб цикъл този месец,а темп. седи висока...правила ли си тест? Не искам да се бъркам но просто съм си патила доста и те разбирам напълно!Дано не е нищо сериозно и скоро да се сбъдне съня ти!




Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #188 -: Декември 17, 2013, 18:40:25 pm »
Момичета какво да ви кажа,на мен къръка кога ми е вървяло.Отивам при личната и тя ми казва че няма направления и че може да ми даде най рано на 02.01.2014г.  :x След това решавам че ще отида и ще си платя прегледа,но док работи следобед само.Прибирам се в къщи и ни спрели водата заради голяма авария до нас.Реших че и утре е ден,но следобед на ММ му се обаждат че утре трябва да е на работа и му спират отпуската.А моя доки е в съседният град.Но така или иначе съм решена до края на седмицата да отида.
Благодаря ви момичета че ме мислите като имам резултат ще ви пиша.
 fanny-честно казано не съм правила тест,но не мисля че ще е положителен,а цикъла по принцип ми е кратък и слаб
Момичета :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #189 -: Декември 18, 2013, 15:52:51 pm »
Нека да се отчета каква е ситуацията при мен след прегледа.Доки каза че зацапването е било от ову.,но най интересното е че имам още  два фуликула който могат да се пукнат още този дни.Така че този месец може би ще имам 2-3 ову 8O което ми е много странооооо.Доки ми вика ето така стават близнаци.Така че мисля да хващам моят мъж за ушите и да действаме.Честно казано не мога да си обясня как така се случва това в един цикъл толкова фуликули пред спукване.
    О,забравих да ви кажа че доки ме вика началото на другият месец  за цитонамазка и хормони че ще стане година от както не сме ги правили.
              И още веднъж благодаря момичета  :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #190 -: Декември 18, 2013, 16:14:25 pm »
Маринка ,браво .Знаех си аз че зацапването е от евентуално Ову.Дано да сте хванали момента .Ще стискам силно  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.Дано коледните чудеса ви споходят .
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #191 -: Декември 20, 2013, 08:06:28 am »
Благодаря ти  foveri. :bighug:
И аз на това се надявам че по Коледа стават чудеса.На мъжо много му харесва идеята за близнаци,но аз и на едно се моля само да стане и да се задържи девет месеца.
Весели празници на всички.

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #192 -: Декември 23, 2013, 22:26:31 pm »
малко да наръсим за късмет  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:.Стискам силно  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #193 -: Декември 24, 2013, 08:15:24 am »
Цоп,Цоп,Цоп :bubblebath: :bubblebath: :bubblebath: е дано се заразя от твоите вирусчета foveri.Благодаря ти.                                                                                                                       
              Весели празници,момичета и нека Новата 2014 година ни донесе повече късмет.
                                               

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #194 -: Декември 24, 2013, 09:29:00 am »
                                                                                                                   
              Весели празници,момичета и нека Новата 2014 година ни донесе повече късмет.
                                             
Весели празници! santa2
Пожелавам догодина вече мечтата ти да е реалност!
И нека всяка една жена, желаеща рожба скоро да бъде благословена да стане майка.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #195 -: Декември 26, 2013, 10:22:24 am »
За тази графика имам предчуствие ,че ще има изненада с две чертички
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #196 -: Декември 27, 2013, 16:36:26 pm »
foveri  :bighug: :bighug: :bighug:
Честно казано аз нямам никакво предчувствие,даже си мисля че гадината пак ще ме навести.Но се замислям евентуално за един тест,но не знам кога.По принцип ЛФ  ми е 10-12дни,днес ми е 10-11 ден след ову. и затова се чудя какво да правя.А и тези другите фоликули дали са се пукна ли?Този месец съм в една голяма питанка :ask: ,а нямам отговори.

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #197 -: Декември 28, 2013, 10:41:30 am »
Хайде време е за тестче ,и БТ е супер .Чакам с нетърпение двете чертички .
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #198 -: Декември 29, 2013, 09:15:21 am »
Днес ще си купя тестове и утре сутринта ще направя един,ако онази гадина не дойде :witch: .Честно да си кажа много ме е страх.Ако е отрицателен ще е още един месец на напразни надежди.Ако е положителен пак ще ме страх дали всичко ще е наред този път.От страх чак ми е заседнала една буца в гърлото и постоянно мисля как ли ще се развият нещата.Не спирам да си повтарям че каквото е писано ще стане и трябва да го приема,но страха е по силен УЖАС не мога да се понасям чак.Но утре е големият ден и ще разбера какво е решила съдбата за мен.
   Момичета :bighug: :bighug: :bighug: и ви благодаря че сте ме подкрепяли и сте ми давали кураж винаги.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #199 -: Декември 29, 2013, 15:31:59 pm »
Е не се стърпях и си направих един тест преди малко.Резултата е  :bfn:  :(.Като знам че имам тестове и не мога да се спра да не си направя.Мисля и утре сутринта с първата урина да направя.Но съм сигурна вече че и той ще е отрицателен :(