0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #160 -: Юли 19, 2013, 08:10:07 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #161 -: Юли 21, 2013, 19:12:57 pm »
Мила какво стана,направихте ли кръвен тест,виждам че БТ още е висока стискам палчета да е за хубаво :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #162 -: Юли 22, 2013, 07:58:05 am »
Силви кръвен не съм правила.С мъжо реших ме че по добре да отида при доки,а и Денис ме посъветва да отида на УЗ.Но тъй като моят доктор работи следобяд в съседният град и няма как да отида при него днес ще се обадя на една лекарка да видя кога ще може да ме приеме.Ако има нещо ново около мен ще пиша.Едва ли ще е на хубаво това високо БТ от тази сутрин тест е :bfn:,ако имаше нещо до сега теста ще ше да е положителен,но да не гадая ще видя какво ще стане на прегледа.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #163 -: Юли 26, 2013, 16:17:06 pm »
Имаш ли някакви резултати за високата БТ?
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #164 -: Юли 26, 2013, 20:30:14 pm »
Не мила.Реши че ще ходя УЗ,но в сезона на отпуските на двамата лекари който имам доверие са в отпуска.Така че прегледа се отлага за 10 август.Най вероятно  е нещо хормонално,изключвам бременност защото теста :bfn:.Благодаря ви момичета че ме наглеждате :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #165 -: Август 11, 2013, 11:27:57 am »
Маринка, какво стана? Ходи ли на док вчера?
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #166 -: Август 11, 2013, 12:39:55 pm »
Не съм.Бт влезна в норми,мина и ову. и сега чакам вещицата да дойде към края на предстоящата седмица.Нямам никаква чувствителност на гърдите,нямам и симптоми че чудото е станало,по скоро имам вътрешно усещане че и този месец  няма да видя двете чертички.Тъй като съм на нова работа както бях споменала,в момента няма кой да ме замества за да отида на доктор.Но през септември съм планувала да пусна хормоните на щитовидната железа и половите,тогава става година от последните ми изследвания.И след това при гинеколога и ендокринолога.Благодаря ви момичета че ме наглеждате

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #167 -: Август 15, 2013, 14:12:15 pm »
Много стиснати палчета мила. :D
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #168 -: Септември 08, 2013, 09:22:57 am »
Момичета почна се голямото чакане,нямам търпение да минат още 9-10ден.Надявам се да видя :bfp: не знам защо но вътрешното ми усещане е че това е нашият месец.Стискам силно палци скоро всички да се преместим в по хубавата тема на бремените.Хубав почивен ден :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #169 -: Септември 08, 2013, 10:22:29 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #170 -: Септември 10, 2013, 09:12:20 am »
Маринка стискам  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :goodluck: :goodluck:.Дано сънят ти скоро е реалност .
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #171 -: Септември 10, 2013, 13:31:33 pm »
Благодаря ви  foveri и 47 Smiles дано ми донесете късмет :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #172 -: Септември 12, 2013, 07:58:35 am »
Момичета не издържам вече много ме сърбят ръцете да направя един тест.Днес мисля да потърся в аптеки Престо,макар да зная че ще ударя на камък но се сетих за две-три аптеки където не съм търсила.Вие как мислите дали ще покаже нещо или е още рано?  От както меря БТ от почти година  досега не съм правила такава  разлика между двете фази на М,това още повече ми дава надежда.                                                         П.П.Забравих дави кажа че сутринта на мини п. имах едно много малко жълто-кафяво зацапване,чудя се как да го отбележа в календара,но сигурно ще е в бележките.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #173 -: Септември 12, 2013, 08:02:35 am »
Маринка недей. Много е рано и няма да отчете. Ову е била късно. Само ще се разочароваш. Изчакай. А иначе наистина мирише на +++ :)
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #174 -: Септември 12, 2013, 10:52:26 am »
Това зацапване може да е от имплантацията. И на мен ми се струва че е рано за тест, но Т за сега е много добре.


Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #175 -: Септември 16, 2013, 19:10:53 pm »
Днес неканената гостенка отново ме навести и отново сме на стартова позиция:(  .Но и днес беше толкова хубав ден,моето слънчице е първокласничка и имах ме толкова приятни емоции и преживявания ,че преживях гостите без ревове макар че се надявах да видя двете чертички този месец.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #176 -: Септември 18, 2013, 20:25:22 pm »
Мила много съжелявам че пак е дошла оная
Желая ти успех в този МЦ
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #177 -: Септември 19, 2013, 08:58:04 am »
Благодаря ти мила,събирам сили да започнем отначало и дано успеем. Тези дни са ми много тежки може би заради това ,че ако не бях направила миседа февруари сега трябваше да раждам   :balk_145: :balk_145: :balk_145:.И за капак разбрах че две познати са бременни ,а са се пазили и станало случайно :?.Но ще се оправя проста ми трябва време.
А за теб много силни :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #178 -: Септември 19, 2013, 17:47:15 pm »
И за капак разбрах че две познати са бременни ,а са се пазили и станало случайно :?.
Ето от такова нещо се натъжавам най-много.
И защо при нас не става случайно, неочаквано и т.н. ..
Да смяташ, да мериш, да пиеш витамини и добавки, и пак да не се получава. :?

Съжалявам за неуспеха ти, и дано следващият месец да е на късмет! :crossfingers:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #179 -: Ноември 29, 2013, 08:37:08 am »
От отдавна не съм писала, но няма и нищо ново.Ето и този месец мина о. и пак се почна с чакането и надеждите.Надявам се Дядо Коледа да не ние забравил и на всички нас който очакваме да видим :bfp: това да се случи.Вчера разговарях ме с моето слънчице какво иска за Коледа,искала  таблет,но щяла да си събира парички да си го купи,а от Дядо Коледа иска братче или сестричка.Това и е желанието за втора поредна година,става ми много мъчно,как да и обясня че не се получава :(
Момичета за пореден път ви благодаря че ви има да се подкрепяме и разбираме,както никой друг който не е минал по този път.И дано коледното чудо дойде и в нашите къщи :bighug: :bighug: :bighug: