0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #140 -: Юли 08, 2013, 20:13:38 pm »
Здравей миличка  :bighug:

Знаеш,че сега не пиша вече много редовно,но си те следя из късо и сега съм стиснала едни палци и не ги пускам на тази графика ,с голям трепет чакам всеки ден :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #141 -: Юли 09, 2013, 08:28:16 am »
И аз се нареждам със стиснати палчета това да е графиката с две чертички .
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #142 -: Юли 09, 2013, 19:54:14 pm »
Благодаря ви момичета :bighug:                                                                                                                   За съжаление не мога да се освободя от работа за прегледа ми при д-р Стаменов :(.Но пък се надявам силно този месец да видя двете чертички и всичко да е безпроблемно.Това чакане да минат тези 12-13дни след ову. направо ме подлудяват,толкова бавно минават дните и всеки ден тръпна докато меря бт да не е спаднало.Но Господ си знае робота ако е писано ще си имаме още една звездичка вкъщи,а може и две :lol:.Това е от мен за сега ако има нещо ново веднага ще пиша. :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #143 -: Юли 09, 2013, 19:57:14 pm »
Маринка, :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #144 -: Юли 12, 2013, 14:20:09 pm »
Стискам палци и мисля ,че утре е най-подходящия ден за едно тестче и ще имаш два повода за радост :wink: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #145 -: Юли 12, 2013, 14:47:10 pm »
Присъединявам се към поста на Силви. Силно стискам палци.
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #146 -: Юли 12, 2013, 15:59:06 pm »
marina vdb, защо не направиш едно тестче, мисля че О. е била по- рано от отбелязаното   :wink:
По- високите БТ в ФФ нали бяха защото нещо беше болна по едно време
според мен трябва да отчете + теста
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #147 -: Юли 13, 2013, 08:10:03 am »
момичета :bighug: :bighug: :bighug: определено съм решила да не бързам с теста,мисля да го направя най рано на 15юли.Исками се да изкараме днескашният празник на детето без да мисля  за тестове и резултати, а утре ще правим един плаж така че остава за понеделник теста ако онази с метлата не е дошла.pleyada и денис смята че ову. е било по рано на 18-19ден,а аз съм отбелязала този ден който ми е в бейбиплан,но след няколко дни ще е ясен резултата от ову.
И така по същество искам да ви почерпя за рожденият ден на моето малко слънчице.И искам да благодаря на Господ и на лекарите тогава че успяха да ни спасят и двете.Никога няма да забравя как моето момиченце излезе на бял свят в 9:15ч. и се молех само да изплаче.Но днес е празник и ще си спомняме само хубавите  моменти.Да вие сладко.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #148 -: Юли 13, 2013, 08:20:46 am »
Честит рожден на Ивона!  :balk_19: :balk_20:  :balk_12:
Нека бъде здрава, весела, засмяна и скоро (след около 9 м.  :balk_602:) да може да си играе с едно малко сладко братче или сестриче   :P
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #149 -: Юли 13, 2013, 09:18:18 am »
Честит рожден ден на твоето слънчице Ивона! :balk_12:
Да расте здрава, весела и безгрижна, да има много късмет и щастие през целия си живот.
И нека този рожден ден бъде незабравим за всички ви, с едно последващо + тестче! :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #150 -: Юли 13, 2013, 09:47:16 am »
Миличка , да ти е жива и здрава, щастлива и много да те радва  :D
Наистина и аз мисля, че е 18-19 ден О. затова ти казах за теста, както решиш
а между другото високата БТ във ФФ може и от плажа да е, аз също бях така след плажа и пак ще бъда , от днес съм в отпуск а заминавам на почивка на 19.07. и сигурно пак ще изгоря  :lol:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #151 -: Юли 13, 2013, 10:55:01 am »
Честит рожден ден нa твоето слънчице. Дa рaсте живa и здрaвa и много обичaнa от мaмa и тaти:)
И aз мисьля, че О. е билa нa 18-19 денот МЦ. Пожелaвaм ти нaй-щaстливият зa теб ден и месец, ти донесaт нaй-хубaвaтa новинa :)
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #152 -: Юли 13, 2013, 12:43:43 pm »
Честит рожден ден на малката- голяма Ивон. Много късмет й желая от сърце.
Очаквам с нетърпение да ти видя  двете чертички защото съм сигурна в теб :-)
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #153 -: Юли 13, 2013, 13:24:33 pm »
Да ви е живо и здраво детенцето  :hbirth: и много скоро да стане кака :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #154 -: Юли 15, 2013, 07:36:27 am »
Благодаря ви милички за пожеланията!Ето че вещицата не ме пропусна и точно в събота следобяд ми дойде неочаквано на гости.Няма търпение да си отиде и да започнем с новият лов и да уцелим момента :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #155 -: Юли 15, 2013, 08:44:01 am »
Еххх, съжалявам Маринка!Такава хубава графика ..
Дано това да е последния ти цикъл за доста дълго време нататък! :crossfingers:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #156 -: Юли 15, 2013, 19:58:32 pm »
Офффф много мъчно ми стана,така се надявах да е вашия месец :(

Но горе главата и продължаваме до сбъдване на нашата хубава мечта :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #157 -: Юли 16, 2013, 07:56:09 am »
marina vdb, интересна БТ
 я направи един тест че работата ми мирише на "ЖОРО Е ВИНОВЕН" :D
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #158 -: Юли 17, 2013, 07:55:44 am »
Добро утро момичета!Аз пак имам повод  да почерпя, имения ми ден,при нас празниците са един след друг. pleyada мила много ме е страх да направя тест,като видя да излиза  :bfn: и изпадам после дупка.Ще видя как ще се задържи бт до края на седмицата и тогава ще мисля за тестове :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: 

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #159 -: Юли 19, 2013, 07:55:19 am »
Малко отчет от мен,вчера правих тест който е :bfn: но не беше с първата урина.БТ продължава да е високо и не знам какво да правя.Ако ову. е била 22ден както ми излиза в бейбиплан,значи от тогава са минали 16дни рано е доки ако има нещо.Може би утре ще отидем до съседният град да си пусна един кръвен тест,защото ако го пусна тук ще получа резултата чак понеделник-вторник.Малко дълго стана но съм много объркана и не знам какво става,добре че ви има момичета за да мога да има на кой да споделя и да ме разбере. :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: