0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #120 -: Май 17, 2013, 18:22:05 pm »
Момичета в голяма питанка съм.Този месец цикъла ми въобще не беше обилен,но като дължина е точен и ми дойде 10дни след ову.  а обикновено ми идва на 12-13ден след ову.Както  виждате в графиката ми вече пети ден ми зацапва след м. бт се оказва че не е реално защото термометъра ми се развали,имам едно гадене даже две вечери посреднощ повръщах,гърдите ту ме болят ту спират,леки болки в кръста и една тежест в я.Сега си измерих ТТ с нов надежден термометър и се оказа че е 37,3.Мисля утре да си направя един тест и ще пиша

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #121 -: Май 17, 2013, 21:46:55 pm »
дано се похвалиш с добри резултати  :bfp:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #122 -: Май 18, 2013, 07:19:26 am »
Ето го и отчета :bfn: ,но гаденето продължава и гърдите ме болят,а и това бт.За сега нямам зацапване,но то обикновено е по обяд.Може би имам хормонален дисбаланс или съм направила пак някой мисед без да разбера,  ще видя как ще е тези дни и другата седмица може да прескоча до чичо доктор.Това е от мен за сега, ако има нещо ново ще ви държа в течение  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #123 -: Май 18, 2013, 09:27:39 am »
Мила, знаеш ли, разгледах ти графиките , има вероятност да не е имало О. предния месец /така мисля/ и изобщо след положителния тест някаква промяна имаш според мен , БТ в ЛФ ти е  ниска
При мен също има промяна след положителния тест - пак  ми започна зацапването , постепенно се увиличи / като дни/ и стигна пак до 5 дни преди М.
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #124 -: Май 18, 2013, 17:55:32 pm »
Чесно казано след + тест ЛФ ми се скъси от 12-13ден след ову.,сега е 10-11 ден  идва М.А за  предния месец дали е имало О. си мисля че да,усетих доста силна болка в я. на 16ден ,а в бейби план според бт е точно тогава.Но чесно каза днес взех решение че ще си почина малко от мерене на бт и следене на О. и секс под час.Тези летни месеци ще го даваме по спокойно и ако стане ще е добре дошло,ако не на есен отиваме да си правим изследванията и като видим резултатите  ще решаваме дали да не направим някоя процедурка.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #125 -: Май 18, 2013, 19:35:37 pm »
Много правилно решение според мен marina vdb. Подкрепям те, че сме уморени и аз също усещам, че имам нужда от почивка от целия този хаос и ще последвам примера ти, а на есен с песен отново. При мен след аборта ми се скъси ужасно ЛФ на около 10-11 дена. Предполага, че все още се възстановяват организмите ни и всички усещания в момента са само подвеждащи. Аз от няколко дена имам ужасни прерязващи болки ту от ляво, ту отдясно и даже си мислех, че е апендицит. Явно и аз като теб вече съм се отнесла прекалено. Успех от мен и нали вече знаеш, че когато най-малко очакваш се случват най-хубавите неща.
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #126 -: Юни 26, 2013, 07:25:10 am »
Добро утро,момичета!Минавам да ви почерпя за рождения си ден.

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #127 -: Юни 26, 2013, 08:19:12 am »
Честит рожден ден, Марина! new_birthday :balk_5:
Желая ти много здраве, упоритост и търпение за сбъдване на мечтите ти!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #128 -: Юни 26, 2013, 10:46:58 am »
Миличка благодаря ти за пожеланията , нека всичко което си ми пожелала да ти случи и на теб ! :hbirth:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #129 -: Юни 26, 2013, 10:58:24 am »
 :occasion13: :party: Марина, пожелавам ти всичкото щастие на света!

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #130 -: Юни 26, 2013, 11:24:30 am »
Честит рожден ден миличка! :hbirth:
Здраве ,щастие и много любов!
Нека в най-скоро време се сбъднат твоите мечти и бъдеш най-щастливото майче :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #131 -: Юни 26, 2013, 22:16:55 pm »
Честит рожден ден. Пожелавам ти в най-скоро време успешна и лека бременност. Бъди многощастлива и прекрасна млада жена
*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #132 -: Юни 26, 2013, 22:37:17 pm »
Честит Рожден Ден и от мен :) :drunk:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #133 -: Юни 27, 2013, 08:33:01 am »
Благодаря ви много момичета за пожеланията :bighug: :bighug: :bighug:                                                 Не знам какво става този месец с моето бт.Високите стойности на 9,10 и 11 ден са защото бях болна с температура,но вчерашното  покачване и днешната стойност може би се дължат на това че този месец не меря бт по едно и също време,някой ако може да изкаже предположения ще съм му благодарна.А иначе предния месец нямах ову.,но нали е нормално на 12-13 цикъла да няма?

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #134 -: Юни 27, 2013, 09:45:25 am »
ами на мен изобщо ми се струва че БТ този месец ти е доста височка , не съм забелязала в предните графики  да поддържаш такава БТ в началото на МЦ  8O
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #135 -: Юни 28, 2013, 07:33:02 am »
ами на мен изобщо ми се струва че БТ този месец ти е доста височка , не съм забелязала в предните графики  да поддържаш такава БТ в началото на МЦ  8O
                                                                                    И на мен ми се струва високо,в предните  графики бт средното е 36,50  а в тази за сега е 38,00 като  изключим дните с високата ТТ.И ето днес отново изненада с този голям спад на бт.: http://www.babyplan.ru/user/178932-marina-vdb/ това са ми графиките в бейбиплан.Ще видим как ще се развие този цикъл,искам и да спомена че може би от два-три месеца не са ми излизали пъпки по лицето,а иначе съм като пубертет не че не се радвам но просто че чудя дали и това не е свързано с някакъв проблем с МЦ.



Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #136 -: Юни 28, 2013, 08:25:51 am »
Мисля че ако има О. тя ще е днес или утре ,така че действайте :D
и въпреки високите темп. ти желая успех!
Тези темп. може да са от настинката и затова , не се притеснявай  :wink:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #137 -: Юли 03, 2013, 20:05:54 pm »
Днес ми се обадиха от клиника "Надежда" за потвърждаване на часа за 11.07.,направо бях забравила.Надявам се да мога да се освободя от работа и да отида,защото ако не сега то сигурно следващият свободен час ще е догодина.Забравих да спомена че д-р Стаменов ще преглежда,държах да е той а накрая забравих.Днес ми е много смотан ден,постоянно ми се плаче и очите се пълнят със сълзи,а и на всичкото отгоре днес ми е 22ден от МЦ а ову няма. Един след друг  два месеца подред да няма ову. ме притеснява доста.Всяка сутрин докато меря бт се моля да се е повишило но уви.Ще видим как ще се развият нещата до другата седмица и да се надявам че ще успея да отида за прегледа.И отново ще се повторя -БЛАГОДАРЯ ВИ ЧЕ ВИ ИМА :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: 

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #138 -: Юли 03, 2013, 21:09:24 pm »
Съжалявам миличка че все още няма О.  :( , но никога не е късно ....
А ти да не си пила някакви лекарства и да са ти повлияли на О.  и затова да няма 2 мес. ?
При мен  пък ако ми видиш графиката - "шах и мат с пешката" , този връх в ЛФ говори за ЛУФ, Денис ми загатна , лошото е че ми се случва вече два пъти поред с един и същи Я. - ляв. Аз по принцип имам някакви съмнения за този Я. защото болките при О. са ми по- различни от десния Я.  :?
Ами мила желая ти успех при доктора и дано откриеш причината за липсата на О.
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #139 -: Юли 08, 2013, 12:02:27 pm »
Харесва ми графиката ти!  osi_9