0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #100 -: Февруари 24, 2013, 14:01:28 pm »
Пропуснах само да отбележа, че изрично забраниха да правим каквито и да е опити за забременяване докато не се установи причината за абортите. Казаха, че след трети аборт ще вляза в друга група. Не знам какво означава това, но не ми звучи добре.
Толкова много информация ни дадоха, че днес цял ден си я припомням и се опитвам да я осмисля и да изградя целенасочен и разумен план.
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #101 -: Февруари 27, 2013, 16:20:32 pm »
Afroditas  благодаря ти мила за изчерпателния отговор вече нямам търпение да разбера кога ще са при нас и да си запазя час и да се срещна с тях.Оказа се че на моя мъж колега същото са ходи ли при доц.Конова и горе долу нашите съдби се препокриват и сега се радват на още едно бебче.Пожелавам ти от все сърце скоро да се похвалиш с една успешна бременност и всичко да мине по мед и масло.Определено и ние ще се по пазим докато не се срещна доц. ,защото не ми се иска да преживея още един аборт.Много целувки на всички и ще ви следя какво става при вас :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #102 -: Март 01, 2013, 16:56:37 pm »
Баба Марта бързала, мартенички вързала,
на момиче и кокиче, на момче и на дръвче!
Аз пък връзвам на всички вас, с пожелание за много късмет!

ЧЕСТИТА Баба Марта! :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #103 -: Март 01, 2013, 17:24:01 pm »
Честита Баба Марта и на теб :) Много здраве, щастие и късмет на цялото семейство.
  
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #104 -: Март 08, 2013, 13:38:09 pm »
Честит 8 март!
Здраве щастие и много любов ти желая!
И нека в най-скоро време се сбъдне мечтата ви за едно малко пухкаво бебче! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #105 -: Март 09, 2013, 08:09:00 am »
Благодаря ти Силве пожелавам ти всички пожелания да ти връщат двойно и тройно  :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #106 -: Март 11, 2013, 06:38:11 am »
Ето че вещицата пак ме посети,но някак си този месец бях толкова спокойна,може би от това че се пазех ме.Очаквах  си я да дойде, не мислех да ли сме уцелили момента,такова спокойствие съм нямала от повече от година.Не знам как точно да го опиша,но определено след този месец почивка се чувствам чудесно.Ще продължим с пазенето до края на март,за тогава ние консултацията с Доц.Конова и останалите лекари.А през това време ще ви наглеждам и ще ви стискам палци на всички за много  :bfp: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: Хубава седмица изпълнена с много приятни емоции и усмивки

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #107 -: Март 12, 2013, 16:20:42 pm »
Марина това е страхотно,че си спокойна,точно така трябва да е,дайте си необходимата почивка и със сигорност и положителния резултат няма да закъснее! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #108 -: Март 31, 2013, 17:57:33 pm »
Малко да си поразбутам темичката,та така вчера бяхме на консултация с доц.Конова казаха ни какви изследвания да си направим като моите за сега са по малко от колкото мъжо,може би заради операцията му от варикоцели през 1999г.Все още  обсъжда ме дали да почнем да ги  правим или да си изчакам часа и за д-р Стаменов през юли да видим и той какво ще каже,направо не знам как да го направим.На всичкото отгоре май този месец няма да имам ову. но още не е късно защото съм имала и случай о. да е 23-24ден,ще изчакам и ще видим.Стискам палци скоро една по една да се махнем от тук и да завали дъжд от :bfp:  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #109 -: Април 10, 2013, 13:29:55 pm »
Миличка следя те изкъсо и май май няма да се ходи по лекари,мирише ми на радост тук,препишкай едно тестче ,мисля че ще е късметлийско,вчера и днес разбрах за +++тестчета,твой ред е утре да се похвалиш! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :balk_21:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #110 -: Април 10, 2013, 14:59:50 pm »
Благодаря ти Сисе за милите думи.Тъкмо си мислех че няма да има ову. и се бях отчаяла,но всичко се промени.Според мен ову. е била на 24-25ден и ако е така ще не очаквам вещицата към 15-16 април,честно казано и аз силно се надявам да видя :bfp: и този път всичко да е наред.И аз постоянно си ви наглеждам и се надявам в най скоро време всички да се похвалим с двете чертички :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #111 -: Април 10, 2013, 16:58:42 pm »
Здравей marina vdb  :D,
знаеш ли,последната графика която видях със спад и второ покачване беше бременна , надявам се и твоята да е такава  :crossfingers:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #112 -: Април 10, 2013, 18:34:11 pm »
Успех, мила! Много силно ти стискам палци. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #113 -: Април 10, 2013, 19:03:51 pm »
Благодаря ви момичета!Дава те ми много надежда!Но определено този месец ми се вижда много луд нищо не разбира от графиката си просто правя някакви предположения кога е била ову.,но ще почакам и ще видим.Много ме сърбят ръцете за едно тестче но знам че е още рано.Много се радвам че ви има да се подкрепяме :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #114 -: Април 13, 2013, 18:07:03 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #115 -: Май 11, 2013, 09:08:50 am »
 :x :x :x  много ме е яд като видя ,че се почва отначало,нямам думи,дано скоро всички спрем да правим розички в календара аман....
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #116 -: Май 11, 2013, 09:27:55 am »
marina vdb, съжелявам миличка  :(
Но нов МЦ нов късмет
Желая ти успех  :D
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #117 -: Май 11, 2013, 11:44:21 am »
Оф, мила всеки ден ти следях графиката и толкова ти се радвах. И на мен ми писна вече, но не трябва да се предаваме. Аз Вярвам, че ще дойде и нашия ред
Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #118 -: Май 11, 2013, 16:11:42 pm »
БЛАГОДАРЯ ВИ момичета,тази ваша подкрепа значи много за мен :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на marina vdb
« Отговор #119 -: Май 17, 2013, 18:17:29 pm »
Миличка минавам да ти пожелая много късмет този месец! :bighug: :bighug: :bighug: