0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

моята графика какво значи?
« -: Август 20, 2007, 14:03:12 pm »
оффф много съм нова в тея работи и съвестно от този месец си меря температурата и правя УВО-тестове, но нещо с тестовете е зле работата мн са бледи чертите та незнам.

Re: моята графика какво значи?
« Отговор #1 -: Август 20, 2007, 14:10:49 pm »
  Графиката ти още не показва да е имало овулация,а и ако съдим по теста за овулация които си правила ,това трябва да се случи утре или вдруги ден.Мисля че ,засега графиката ти е нормална.  :P  Дано да стане!
Re: моята графика какво значи?
« Отговор #2 -: Август 20, 2007, 14:46:21 pm »
повече ме притеснява че и дветв черти са много бледи, а и температурата ми е мн ниска? Какво ще кажете за това? Ако някой знае нека ми обясни, защото като гледам на другите графиките моята не изглежда така. а и понеже еднатат тръба вече ми я няма не съм сигурна дали всеки месец трябва да имам О. Моля помогнете с инфо. :(

Re: моята графика какво значи?
« Отговор #3 -: Август 20, 2007, 14:51:09 pm »
Повтори теста за О утре пак.Мисля 4е БТ си е ок,тя е индивидуална при всеки,при едни е по-висока,при други по-ниска.Важното е да се пови6и след О и да се задържи висока,това показва 4е е имало О.Теста ти за О,когато стане положителен,показва 4е О 6те настъпи в следва6тите 24 до 48 4аса.
Re: моята графика какво значи?
« Отговор #4 -: Август 20, 2007, 14:55:21 pm »
   А ти къде мериш БТ?ако мериш орално е нормално да е така ниска.Но както казва Тинкито ,температурата е индивидуална за всеки организъм.
Re: моята графика какво значи?
« Отговор #5 -: Август 20, 2007, 14:58:07 pm »
Виж,забравих да я попитам къде я мери. :wink:.Руми,най-добре влез в библиотеката,и виж'Когато бебето се забави'.Там 6те намери6 вси4ко за БТ и симптотермалния метод,а и друга доста полезна информация.
Re: моята графика какво значи?
« Отговор #6 -: Август 20, 2007, 15:36:44 pm »
меря я орално, а за О теста странното е че до днес беше само една чертичка и беше толкова бледа че чак ме плашише, а днес и двете са едни и същи май, то може ли със сигурност да знае човек.

Re: моята графика какво значи?
« Отговор #7 -: Август 20, 2007, 17:23:59 pm »
меря я орално, а за О теста странното е че до днес беше само една чертичка и беше толкова бледа че чак ме плашише, а днес и двете са едни и същи май, то може ли със сигурност да знае човек.
  Щом я мериш орално е нормално да е така ниска,а щом са еднакво наситени,трябва да действате! :wink: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: моята графика какво значи?
« Отговор #8 -: Август 21, 2007, 06:33:06 am »
меря я орално, а за О теста странното е че до днес беше само една чертичка и беше толкова бледа че чак ме плашише, а днес и двете са едни и същи май, то може ли със сигурност да знае човек.
Мери анално - по-точно е  :D

БТ се повишава от 1 до 5 дена след О.
Може на 2-я, но може и чак на 5-я ден и едва тогава се установява сравнително трайно висока.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум