0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Количките - 3!
« Отговор #360 -: Август 22, 2014, 22:36:44 pm »
И аз бутам едно Mutsy Evo. Одзверих се в него още преди да се роди детето и се запънах като магаре на мост - не, това ще е. Няма скъпо, няма хън-мън; друга количка не ща. И близките ми в един момент се отказаха да спорят с ''изкукуригалата бременна'' и получих Муци-то. Мина се не мина месец. Брей, това нещо не завива. Като Икарус - едни широки виражи, чудо направо. А аз не смея да се оплача - зер на всички надух главите за туй Муци, мъж ми викаше ''е*ати количката, за тая цена по-добре Голф на старо..."
Трая си, бутам си и трескаво чета листовката - ''къде сбъркахме''. Е, разгеле - намери се. Аз съм я бутала със заключени предни колела, режима за пясък, който е. С блокираните предни има си хас да завива...  :D :D :D
Откакто ми дойде акълът - по-щастлива от мен няма. Препоръчвам Муци на всеки, който може да си го позволи, а още повече препоръчвам първо да се чете упътването - невинаги е излишно...  :wink:
“A ship is safe in harbor, but that's not what ships are for.”


― William G.T. Shedd
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #361 -: Август 22, 2014, 23:04:58 pm »
И моето Куини джогър има такава функция. Заключвам предното колело, ако се качвам в трамвай например.

Маузи, много цифра тези бебе конфор. Моето чудо с коша за новородено го взех за по-малко.

*
Re: Количките - 3!
« Отговор #362 -: Август 22, 2014, 23:11:04 pm »
И моето Куини джогър има такава функция. Заключвам предното колело, ако се качвам в трамвай например.

Маузи, много цифра тези бебе конфор. Моето чудо с коша за новородено го взех за по-малко.

Ами на нас след отстъпката количката, коша, чантата също тяхната от 125лв, допълнителен чаршаф за коша излезe 1176 - демек от цената на всички тези артикули както са на сайта -15%. Не е малко.... но аз това което гледах като алтернативи най-евтиното беше около 900лв и беше доста компромис за моите очаквания и разликата не ми се видя толкова голяма... Мутси и Jane са в същата ценова категория :)
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #363 -: Август 22, 2014, 23:58:27 pm »
Помпащи ли са гумите на това чудо?

*
Re: Количките - 3!
« Отговор #364 -: Август 23, 2014, 00:36:55 am »
Помпащи ли са гумите на това чудо?

да :)
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #365 -: Август 23, 2014, 07:01:27 am »
Prunus Avium, разсмя ме рано сутрин :) Аз на моята още не съм пробвала тази функция, то някъде по самите колела се пипаше и в движение не ми се занимава. Но щом е за пясък, сега на морето ще видя как е.



   La vita è bella
Re: Количките - 3!
« Отговор #366 -: Август 23, 2014, 09:26:13 am »
Mousyt, много ми хареса коша за новородено на количката, която сте купили. Със здраве да си я ползвате.
Prunus Avium, и мен много ме разсмя с разказа си  :lol: Твоята количка също много ми харесва. Много е стилна и не е "претруфена".

Ние миналия уикенд се виждахме с един колега на мъжа ми, американец, който е локиран в Нигерия. Като се разхождахме в Борисовата градина (ние бяхме с количката) и той се възмущаваше на настилката. Каза, че пътищата са ни като в Нигерия  :oops: Много ми стана мъчно от сравнението.
Re: Количките - 3!
« Отговор #367 -: Август 23, 2014, 11:20:31 am »
Благодаря ви, Дами!

Е, сега и на мен (вече) ми е смешничко.  :lol:

rumyanau - лятото е тествана и на пясък, тоя път умишлено. Зор е малко, ама се движи, буксува умерено. Не е върхът - не мога да преценя дали не е по-лесно да се вдигне и пренесе от точка А до точка Б и да се спести пънене и пъшкане. :lol: Отпред има едни пръстенчета, които се въртят. Ще ги видиш.  :wink:

Здрава излезе, глупако-устойчива. И маневрена. Абе, накратко, доволна съм. Хайде, минутка за реклама, че след някой и друг месец ще иде ''на борсата'' - Малечка отсега ми вдига скандал като я сложа да се вози, та не е далеч май този миг.  :P
“A ship is safe in harbor, but that's not what ships are for.”


― William G.T. Shedd
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #368 -: Август 23, 2014, 13:39:46 pm »
След голямо разглеждане и съобразяване с мъжкото тяло, аз бутах една такава http://moedete.com/product/484/kolichka-carrera-2012.html
Много ми бяха важни големите гуми, моят мъж категорично отказа да са помпащи. Изкара 3-те години без проблем. Кошът за багаж е огромен, рядко съм носила нещо не дръжката. Единствената ми забележка е, че тапицерията избеля макар и не прекалено, може би на по-светли цветове не са забелязва.  Изключвам килограмите и, почти не се е налагало да я нося, иначе си тежи.
Re: Количките - 3!
« Отговор #369 -: Август 23, 2014, 23:45:49 pm »
Някой с Пег Перего Бук плюс Поп ап?Всичко ми харесва и е каквото очаквах,само багажникът ме разочарова.Като се сложат,дори не тежки неща,висва и задира по бордюрите.Обмисляме да му направим нещо допълнително,за да не висва,но какво точно?Лошото е,че при сгъване на количката багажникът също се прегъва на половина
« Последна редакция: Август 23, 2014, 23:48:46 pm от Lilita_ »
Re: Количките - 3!
« Отговор #370 -: Август 24, 2014, 08:52:02 am »
Лилита, можеш да пробваш с две парчета по-фин шперплат, които да пришиеш вътре в дъното на багажника.
Когато парчетата са две, багажникът би трябвало и да може да се сгъва. Много добре трябва да се преценят размерите.
Добре е да има цип и да могат да се вадят, за да переш текстила.
Най-добре да занесеш на шивачка, тя да го измисли.  :lol:

Друг вариант е да е едно парче шперплат (може пак да го обгърнеш с шушляков плат като този на багажника, за да не стои грозно), което да се маха и слага преди ползване на количката и да не трябва да зашиваш нищо за самия багажник.

« Последна редакция: Август 24, 2014, 08:54:29 am от 47 Smiles »
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #371 -: Декември 23, 2014, 21:55:03 pm »
Здравейте, събирам мнения за количка Zippy sport 3 in 1.
Re: Количките - 3!
« Отговор #372 -: Януари 02, 2015, 16:49:45 pm »
Еха, много приятна тема :)
Жалко, че аз съм многоооо далече още...

Кати, мисля, че цената на Zippy sport 3 in 1 е много добра :)
За съжаление не мога да дам лично мнение.
Re: Количките - 3!
« Отговор #373 -: Януари 02, 2015, 16:52:44 pm »

 :youwoman:
хахаха

Ами случва се.
Разбирам те, че не си признавала, че ти е неудобно. Те тези колички цяло състояние, а мъжете не ни разбират  :P
И аз бутам едно Mutsy Evo. Одзверих се в него още преди да се роди детето и се запънах като магаре на мост - не, това ще е. Няма скъпо, няма хън-мън; друга количка не ща. И близките ми в един момент се отказаха да спорят с ''изкукуригалата бременна'' и получих Муци-то. Мина се не мина месец. Брей, това нещо не завива. Като Икарус - едни широки виражи, чудо направо. А аз не смея да се оплача - зер на всички надух главите за туй Муци, мъж ми викаше ''е*ати количката, за тая цена по-добре Голф на старо..."
Трая си, бутам си и трескаво чета листовката - ''къде сбъркахме''. Е, разгеле - намери се. Аз съм я бутала със заключени предни колела, режима за пясък, който е. С блокираните предни има си хас да завива...  :D :D :D
Откакто ми дойде акълът - по-щастлива от мен няма. Препоръчвам Муци на всеки, който може да си го позволи, а още повече препоръчвам първо да се чете упътването - невинаги е излишно...  :wink:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Количките - 3!
« Отговор #374 -: Януари 08, 2015, 21:39:35 pm »

С усмивка :)


Re: Количките - 3!
« Отговор #375 -: Януари 10, 2015, 16:44:39 pm »
Някой с Пег Перего Бук плюс Поп ап?Всичко ми харесва и е каквото очаквах,само багажникът ме разочарова.Като се сложат,дори не тежки неща,висва и задира по бордюрите.Обмисляме да му направим нещо допълнително,за да не висва,но какво точно?Лошото е,че при сгъване на количката багажникът също се прегъва на половина

Съпружието ми не беше монтирал правилно багажника.След консултация в магазина,нещата се оправиха и вече е супер
*

    teddy_music

  • **
  • 86
  • Благодаря Ви д-р Минев!
Re: Количките - 3!
« Отговор #376 -: Януари 11, 2015, 23:17:49 pm »
 Кati_vm, zippy sport първоначално беше фаворитът ми за количка. Бях се влюбила в нея. Ходих, гледах, бутах я, накрая реших, че точно тази чанта-раничка ще ми е твърде малка и неудачна. Зипи спорт е Словенско производство, дубликат на оригиналната Зипи на Адбор от Полша. Нещо ми стана кофти, че ще купувам някакъв си дубликат и реших да се ориентирам към полското производство. Адборските колички са много добри, все повече мами ги предпочитат. В крайна сметка моята количка е S-line Adbor, поради факта, че Зипитата ги продават само 3 в 1, не ги делят, а аз имах осигурен кош за кола и нямаше смисъл да взимам 3 в 1. Няма да сбъркаш нито със Зипи, нито с S-line. Изключително маневрени са, могат да се бутат дори с една ръка, леко качват бордюри и всякакви неравности по нашите "хубави" пътища. Имат и някои недостатъци съответно, с които ти си решаваш дали да се съобразиш - едното е размера. Не е шега, голяма количка си е. Трябва да прецениш, ако ползваш асансьор, дали ще се събира в него. Виждала съм едни супермалки асансьори, в които дори и да свалиш дръжката /тъй като тя се регулира/, пак може и да не влезне. Отстоянието между задните гуми също е голямо...Другото е, че над багажника има една пранга, която малко пречи, ако искаш да слагаш по- обемни неща. А, и това с размера също никак не е маловажно за това в каква кола ще я слагаш. Ако имаш комби- добре, ама инак - може да е малко зор с прибирането. Особено с коша за новородено, само количката запълваше целия багажник на иначе голямото ми комби. Ако пък си с по- малка кола гумите могат да се свалят, ама си е играчка.
Дано да съм ти била полезна донякъде. Все пак ти давам мнение за S-line. Ти си решаваш иначе!
Пускам една снимчица, за да добиеш представа!


„Ако искам да видя пеперуди, трябва да изтърпя две-три гъсеници“
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #377 -: Януари 11, 2015, 23:33:46 pm »
Кati_vm, zippy sport първоначално беше фаворитът ми за количка. Бях се влюбила в нея. Ходих, гледах, бутах я, накрая реших, че точно тази чанта-раничка ще ми е твърде малка и неудачна. Зипи спорт е Словенско производство, дубликат на оригиналната Зипи на Адбор от Полша. Нещо ми стана кофти, че ще купувам някакъв си дубликат и реших да се ориентирам към полското производство. Адборските колички са много добри, все повече мами ги предпочитат. В крайна сметка моята количка е S-line Adbor, поради факта, че Зипитата ги продават само 3 в 1, не ги делят, а аз имах осигурен кош за кола и нямаше смисъл да взимам 3 в 1. Няма да сбъркаш нито със Зипи, нито с S-line. Изключително маневрени са, могат да се бутат дори с една ръка, леко качват бордюри и всякакви неравности по нашите "хубави" пътища. Имат и някои недостатъци съответно, с които ти си решаваш дали да се съобразиш - едното е размера. Не е шега, голяма количка си е. Трябва да прецениш, ако ползваш асансьор, дали ще се събира в него. Виждала съм едни супермалки асансьори, в които дори и да свалиш дръжката /тъй като тя се регулира/, пак може и да не влезне. Отстоянието между задните гуми също е голямо...Другото е, че над багажника има една пранга, която малко пречи, ако искаш да слагаш по- обемни неща. А, и това с размера също никак не е маловажно за това в каква кола ще я слагаш. Ако имаш комби- добре, ама инак - може да е малко зор с прибирането. Особено с коша за новородено, само количката запълваше целия багажник на иначе голямото ми комби. Ако пък си с по- малка кола гумите могат да се свалят, ама си е играчка.
Дано да съм ти била полезна донякъде. Все пак ти давам мнение за S-line. Ти си решаваш иначе!
Пускам една снимчица, за да добиеш представа!
Благодаря много за подробната инфирмация.
Re: Количките - 3!
« Отговор #378 -: Януари 12, 2015, 08:07:15 am »
Моя съседка (от блока отсреща) си купи S-Line на Адбор и наистина не се събира в асансьора. И сега не може да излиза на разходка като е сама с бебето. Трябва да има още някой.
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #379 -: Януари 12, 2015, 10:53:28 am »
Кati_vm, zippy sport първоначално беше фаворитът ми за количка. Бях се влюбила в нея. Ходих, гледах, бутах я, накрая реших, че точно тази чанта-раничка ще ми е твърде малка и неудачна. Зипи спорт е Словенско производство, дубликат на оригиналната Зипи на Адбор от Полша. Нещо ми стана кофти, че ще купувам някакъв си дубликат и реших да се ориентирам към полското производство. Адборските колички са много добри, все повече мами ги предпочитат. В крайна сметка моята количка е S-line Adbor, поради факта, че Зипитата ги продават само 3 в 1, не ги делят, а аз имах осигурен кош за кола и нямаше смисъл да взимам 3 в 1. Няма да сбъркаш нито със Зипи, нито с S-line. Изключително маневрени са, могат да се бутат дори с една ръка, леко качват бордюри и всякакви неравности по нашите "хубави" пътища. Имат и някои недостатъци съответно, с които ти си решаваш дали да се съобразиш - едното е размера. Не е шега, голяма количка си е. Трябва да прецениш, ако ползваш асансьор, дали ще се събира в него. Виждала съм едни супермалки асансьори, в които дори и да свалиш дръжката /тъй като тя се регулира/, пак може и да не влезне. Отстоянието между задните гуми също е голямо...Другото е, че над багажника има една пранга, която малко пречи, ако искаш да слагаш по- обемни неща. А, и това с размера също никак не е маловажно за това в каква кола ще я слагаш. Ако имаш комби- добре, ама инак - може да е малко зор с прибирането. Особено с коша за новородено, само количката запълваше целия багажник на иначе голямото ми комби. Ако пък си с по- малка кола гумите могат да се свалят, ама си е играчка.
Дано да съм ти била полезна донякъде. Все пак ти давам мнение за S-line. Ти си решаваш иначе!
Пускам една снимчица, за да добиеш представа!
Здравей Теди,
а тапицерията може ли да се сваля и да се пере?